Autorius Tema: 2007 Auris programiniai pakeitimai  (Skaityta 4296 kartus)

Neprisijungęs Nerijuskk

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
2007 Auris programiniai pakeitimai
« Įrašytas: Rugsėjo 07, 2018, 18:44:29 pm »
Sveiki,

Ar kas bandete, ar zinote, ar imanoma ant pirmos kartos Auris (2007) pakeisti kai kuriu elementu elgsena.

Pvz.:

* kad uzsirakintu uzvedus
* lempos ant auto rezimo visad degtu

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2018, 21:32:22 pm »
Negalima programiskai padaryti. Sviesos davikli uzdengti reikia, tada degs visada sviesa.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 07, 2018, 21:33:53 pm sukūrė Bemsas »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2018, 21:41:44 pm »
Negalima programiskai padaryti. Sviesos davikli uzdengti reikia, tada degs visada sviesa.
Pigiausias variantas lipni juosta :)

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2018, 22:13:23 pm »
siuo klausimu toyota tuscia kaip kibiras, cia ne koks VAG'enas kur realiai viskas programuojasi pilnai nuo kokiu 2004m. 2007m aurise abejoju ar bus sviesu daviklis, greiciausiai teks statyk paprasta rele(idealiausia su uzlaikymu/taimeriu) ir padaryt ''senovini'' sviesu isijungima. Jei nori kad uzsirakintu - dedi kad ir kokia eaglemaster LT5200 signalke, kuri turi sia programuojama funkcija. Mamai nupirkau auris'a ir montavau signalizacija, tai sia funkcija originaliai isprogramavau, nes man ji nepatiko :D

Neprisijungęs Nerijuskk

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2018, 09:18:08 am »
Oi ne, signalke nesprendimas. Keyless'as prasmes netektu.

Mane sudomino tik todel, kad 2008 auris maciau situos dalykus veikianci.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2018, 10:28:58 am »
O pas mane Toyota turejo nuotolini uzvedima :D Bet tai nereiskia, kad daroma programiskai. Sviesos davikli man atrodo galima fiske atjungti (arba uzklijuoti juoda izoliacija), tada masina galvos kad tamsu ir degs sviesos. Ijungus degima durys blokuoja tik signalizacija. Gamykliskai tokio dalyko nemaciau NIEKUR. Programiskai vokiskose masinose nusistato uzrakinimas nuo GREICIO. Pasiekus 15km/h uzsirakina durys.


Japoniskos masinos programiskai nieko nesidaro. Vokiskos masinos programuojamos pilnai, praktiskai visos funkcijos, net ir smulkmenos
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 08, 2018, 10:31:48 am sukūrė Bemsas »

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2018, 12:17:24 pm »
O pas mane Toyota turejo nuotolini uzvedima :D Bet tai nereiskia, kad daroma programiskai. Sviesos davikli man atrodo galima fiske atjungti (arba uzklijuoti juoda izoliacija), tada masina galvos kad tamsu ir degs sviesos. Ijungus degima durys blokuoja tik signalizacija. Gamykliskai tokio dalyko nemaciau NIEKUR. Programiskai vokiskose masinose nusistato uzrakinimas nuo GREICIO. Pasiekus 15km/h uzsirakina durys.


Japoniskos masinos programiskai nieko nesidaro. Vokiskos masinos programuojamos pilnai, praktiskai visos funkcijos, net ir smulkmenos
teisingai, aciu uz pataisyma, pamirsau pamineti, jog nuo greicio durys uzsirakina. Manau netgi patogiau yra nuo greicio.me visose toyotose buvo sviesos daviklis, pvz. pas mano mama auris'e jo nera, taciau yra gamykliskai padarytas trumpu sviesu isijungimas uzvedus automobili (automobilis skirtas Danijos rinkai), taciau si navarotu reiks laikui begant atjungti, nes statysiu DRL. Tik info nerandu ir nebuvo laiko ieskoti masinoje kaip gamyklini/automatini sviesu isijungima atjungineti, gal kas esat susidure? Pvz. kitose markese tai stovi drl rele arba montuojamas spec. sviesu jungiklis siam reikalui.

Neprisijungęs Nerijuskk

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2018, 20:51:44 pm »
Taip, tu teisus. Nuo greicio/apsuku rakinasi. Tsi sito neimanoma prisideti, jei nera? Nes, kaip minejau, esu tai mates Auryje.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2018, 20:54:56 pm »
Taip, tu teisus. Nuo greicio/apsuku rakinasi. Tsi sito neimanoma prisideti, jei nera? Nes, kaip minejau, esu tai mates Auryje.
Bus papildomos signalizacijos opcija, o ne automobilio, tad važiuoji pas signalizacijos montuotojus ir ne tokių dalykų padarys, Pvz mano 2003 metų avensis uždaro pats langus įjungus signalizaciją.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2018, 06:43:20 am »
T27-as Avensis užsirakina (gamykliškai pagal nutylėjimą) pasijungus MiniVCI tą užsirakinimą atjungiau, o šviesos jautrumą sumažinau. Bet tas tamsumo reguliavimas nelabai efektyvus suveikia per anksti. Pradžiai siūlyčiau pasidomėti pačiam pasijungus:https://www.skelbiu.lt/skelbimai/?keywords=MiniVCI&submit_bn=&cities=0&distance=0&mainCity=0&search=1&category_id=0&type=0&user_type=0&ad_since_min=0&ad_since_max=0&visited_page=&detailsSearch=0#logoAndMenu
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 10, 2018, 06:46:50 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2018, 16:40:55 pm »
T27-as Avensis užsirakina (gamykliškai pagal nutylėjimą) pasijungus MiniVCI tą užsirakinimą atjungiau, o šviesos jautrumą sumažinau. Bet tas tamsumo reguliavimas nelabai efektyvus suveikia per anksti. Pradžiai siūlyčiau pasidomėti pačiam pasijungus:https://www.skelbiu.lt/skelbimai/?keywords=MiniVCI&submit_bn=&cities=0&distance=0&mainCity=0&search=1&category_id=0&type=0&user_type=0&ad_since_min=0&ad_since_max=0&visited_page=&detailsSearch=0#logoAndMenu
Pradžiai siūlytume pažiūrėti kokioje temoje rašai :) čia auris, o ne avensis, kuris yra kito segmento automobilis...

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2018, 21:56:13 pm »
Tai cia juk ne VAG grupe, juk ta pati toyota, bet jei kai kam "SPAUDZIA", tuomet SORY. Tegu moderai pratrina ta "oftopic-a" :G :G :G :G :G

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2018, 07:07:11 am »
Esmė juk tame, kad Toyota nededa tokių dalykų į pusiau biudžetinį auto ;) ir ne prie ko čia tas tavo komentaras apie avensį ir VAG ;)

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2018, 19:49:27 pm »
Esmė juk tame, kad Toyota nededa tokių dalykų į pusiau biudžetinį auto ;) ir ne prie ko čia tas tavo komentaras apie avensį ir VAG ;)
Tenorejau padeti zmogeliui, o ne su tavimi tusciai diskutuoti.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: 2007 Auris programiniai pakeitimai
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2018, 19:53:19 pm »
Tenorejau padeti zmogeliui, o ne su tavimi tusciai diskutuoti.
Ir kuom tu padėjai? Pasakei, kad tavo avensis programuojasi, būtų žmogus nusipirkęs mini vci ir špygą pamatęs, nes pas jį taip nesiprogramuoja, čia žmogaus apgavinėjimas, o ne pagalba...