Žalieji > Kiti hibridai

Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.

(1/49) > >>

kixxoff:
Sveiki,
iš lėto domiuosi ir ruošiuosi naujo RAV4 hibrido pirkimui iš salono.
Pirkti ketinu be lizingo, vidutinės komplektacijos. Labai laukiu 2019 m. modelio, nes (mano akimis) pagaliau RAVas atrodys puikiai. Noriu padaryti dabartinio modelio test drive, o kitais metais - pavažinėti nauju.
Neturiu jokios patirties naujo auto pirkime, todėl labai įdomu kaip kam sekėsi bendrauti autosalonuose su pardavimo vadybininkais?
Internete (pvz. youtube) gausu pamokančių filmukų kaip ignoruoti pardavėjų bullshitinimą apie "akcijos pasibaigimą", papildomus antikorozinius padengimus, garantijas ir t.t.. daug patarimų dėl kainos derybų. Deja, Lietuvos rinka itin maža - Toyotos atstovybes ant pirštų gali suskaičiuoti. Vilniuje tik dvi, kitur iš vis po vieną. Žodžiu, konkurencija tikrai prasta ir pardavėjui nelabai gali pagrąsinti, kad "kitur man siūlo geresnę kainą". Kol iki "kitur" nuvyksi, jie jau apie tave bus informuoti, nes visi visus pažįsta. O kai rimtai domina konkretus modelis, gali būti įspraustas į kampą. Nepagrąsinsi, kad eisi i VW ar Skoda, nes tu ten ir neisi..

Papasakokite kaip kam sekėsi "numušinėti" naujo auto kainą. Kokie dalykai veikia pardavėjus Lietuvoje? Ar pirkote auto, kuris yra salone/sandėlyje, ar darėte užsakymą? Jei darėte užsakymą, ar pavyko nusiderėti?

Ačiū.

slashas:
Toyotų atstovybių labai daug kaip Lietuvos rinkai, visas praskambink ir paprašyk pasiūlymo, mes kolegai iš darbo iš Šiaulių toyotos centro RAV4 gavome geriausią pasiūlymą, komplektacijos ir kainos atžvilgiu. Visada derėtis verta, mototoja net žieminius ratus su padangomis R17 papildomai siūlė kas koks 600-700€ plius nors kaina ta pati, bet vistiek šiauliečiai permušė.
Garantinį juk galėsi atlikti betkur.
Visada pamynėk konkurentus, kad man pasiūlė tai ir tai, dar variantas pirkti ne Lietuvoje, bet vargo žymiai daugiau ir rizikos.
Plius jei pirksi automobilį tik ką pristatytą Lietuvos rinkai, nuolaidų didelių nesitikėk, nes pirmus 6men atstovai spaudžia iš jo maksimumą ir nesileidžia į dideles derybas. Bet būna dažnu atveju pristatomosios komplektacijos, kaip launch Edition ir taip toliau, tokiu atveju geros komplektacijos už gerą kainą, pirmieji modeliai, kad mieste pasirodytų ir reprezentuotų gamintoją, nežinau kiek, tai Toyota daro Lietuvoje, nesu susidūręs su šviežiais pristatymas toyotų.

kixxoff:
Hm, nebloga idėja apie "launch edition", reikės pasidomėt.
Iš bėdos galima palaukti keletą mėnesių, kol bumas sumažės.

Dar įdomu, ar yra kažkokie "automobilio paruošimo", "sutarties ruošimo" mokesčiai ir ar tų paslaugų (ar jų dalies) galima atsisakyti?

Bemsas:
O kam pirkti grynais, jei galima lizingu pasiimti? Infliacija Lietuvoje didesne, nei palukanos lizingo. Tokiu atveju turesi ir masina, ir pinigu (y) ir nuolaida KASKO. Beto VMI gali pradeti duometis is kur pas tave grynu tiek, nes Regitra perduoda duomenys VMI kai perkama brangi masina.

kixxoff:
Na, pinigai ne gryni, o banke - tegu tikrina.
O kalbant apie lizinga - ar verta mokėt palūkanas? Ne, aš nieko prieš sutaupyti, bet ar lizingas, tai taupymas? Mašina bus perkama ilgam naudojimui ir lizingas ją tik pabrangins per tuos kelis metus.
Gal kažkur klystu, pasidalinkit patirtim :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją