Autorius Tema: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.  (Skaityta 68904 kartus)

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2018, 07:00:26 am »
3. Automatinio bagazines uzdarymo. Pvz paimi i rankas 2 tases ir tiesiog nueini nuo masinos nespausdamas jokiu knopkiu.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1944967462215891&id=100001079677595   
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 328
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2018, 08:06:47 am »
Ziurejau salone Skoda Kodiaq, tai sake po uzsakymo pristatys mazdaug po 6-8 men.

uzsakytas karoq'as vaziuoja jau nuo balandzio menesio :D
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2018, 15:03:29 pm »
na manau daugelis pirkeju uzsiciklina ant fakto ''naujas'', manau tuom viskas ir pasakyta ;) bet pvz Vokietijoj turtingi vokieciai irgi skaiciuoja - kam imti nauja, jeigu uz mazesnius pinigus gali pasiimti pvz 2000km rida kad ir ta pati tiguana, geresnes komplektacijos+pigiau nei is salono, bet parplaukusi is JAV. Taciau siuo metu ten jau sklando ne kokia nuomone apie amerikonus, kadangi lietuvaiciai ir ne tik i ten pradejo gabenti ir po rimtu ivykiu ''suremontuotus'' automobilius, kaip sakoma vokieciai irgi nekvaili, ten ekspertizes pas juos rimtos, o blogos kalbos sklinda greitai. Pazistu zmogu, kuris konkreciai uzsiima tik tiguan'ais ir Eos'ais is amerikos, cia remontuoja, veza atgal i vokiecius, suteikia garantija. Detales dedamos praktiskai tik originalas, kas liecia kebula - ima tik su tokiais dauzimais kur galima pakeisti tik isorine skarda be jokiu stogu keitimu, ketvirciavimu, lipdymu is 2 ar 3 ir panasiai...Pas ji tikrai tenka matyti labai geru, graziu ir isskirtiniu automobiliu, kuri tikrai geriau pirkciau is jo nei is LT salono nauja.
Nepyk, bet ekspertizę ten lengviau praeitį, tad rimtus frankenšteinus ten ekspertizei veža ir grįžta į Lietuvą ;)

Neprisijungęs trudeckis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #33 Įrašytas: Spalio 03, 2018, 19:49:10 pm »
Ieškau ekonomiško miesto visureigio. Kolkas apsistojęs esu ties nauju C-HR (https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai/c-hr). Su hibridais iki šiol nesu susidūręs tai įdomu kokie jūsų atsiliepimai apie šitą mašiną? Kokie minusai jos yra? Kokius panašius modelius už panašią kainą pasiūlytumėt? Kiek žiūrėjau panašius modelius, tai C-HR atrodo labiausiai subalansuotas man.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #34 Įrašytas: Spalio 03, 2018, 20:18:16 pm »
Ieškau ekonomiško miesto visureigio. Kolkas apsistojęs esu ties nauju C-HR (https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai/c-hr). Su hibridais iki šiol nesu susidūręs tai įdomu kokie jūsų atsiliepimai apie šitą mašiną? Kokie minusai jos yra? Kokius panašius modelius už panašią kainą pasiūlytumėt? Kiek žiūrėjau panašius modelius, tai C-HR atrodo labiausiai subalansuotas man.
Jei jau tokio dydžio, tai Mazda cx3 man žymiai labiau patiko, vien garso izoliacija ant kiek geresnė, tikras automatas, o ne tas rėkiantis variatorius :)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #35 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 06:29:53 am »
Jei jau tokio dydžio, tai Mazda cx3 man žymiai labiau patiko, vien garso izoliacija ant kiek geresnė, tikras automatas, o ne tas rėkiantis variatorius :)
Cx3 net neverta lyginti su krosoveriais, net vw polo cross labiau SUV'ą primena nei cx3... Ir apie kokią garso izoliacija Jūs kalbat? Gal auto maišot, turit galvoje cx5?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #36 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 06:36:38 am »
Cx3 net neverta lyginti su krosoveriais, net vw polo cross labiau SUV'ą primena nei cx3... Ir apie kokią garso izoliacija Jūs kalbat? Gal auto maišot, turit galvoje cx5?
Žmogus galvoja apie CHR, tai Mazda visais aspektais didesnis krosoveris ;)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #37 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 10:24:44 am »
Žmogus galvoja apie CHR, tai Mazda visais aspektais didesnis krosoveris ;)
Mazda cx3 ar cx5? Apie kurį?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #38 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 10:39:35 am »
Mazda cx3 ar cx5? Apie kurį?
Na CHR ir cx3 papuola į tą patį segmentą, subcompact crossover. Teko abu bandyti ir cx3 už tą pačią kainą žymiai geresnis auto!
Cx5 jau su Rav lygintume ir CX5 už 2017 metų RAV irgi geresnis mano subjektyvia nuomone. Laukiu naujo RAV išbandymui.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 05, 2018, 10:47:16 am sukūrė slashas »

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #39 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 11:14:03 am »
Su cx3 kaune buvom sutarę test drive, o chr tik po auresos kiemą pasivažinėjom. Tai cx3 be išorės ir balto dermantino, jokio teigiamo įspūdžio nepaliko, garso izoliacija, trauka, sedėsena, durų uždarymas - viskas labai blogai... Nejaugi chr dar prastesnis?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #40 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 12:13:39 pm »
Su cx3 kaune buvom sutarę test drive, o chr tik po auresos kiemą pasivažinėjom. Tai cx3 be išorės ir balto dermantino, jokio teigiamo įspūdžio nepaliko, garso izoliacija, trauka, sedėsena, durų uždarymas - viskas labai blogai... Nejaugi chr dar prastesnis?
Toks pats kibiras, pas cx3 bent jau normalus automatas, o ne CVT, plius gale normaliai įlipti galimą, stogas į galva nesiremia. Garso izoliacija CX3 geresnė tikrai. Matomumas normalus per langus, minkščiau važiuoja, CHR man toks yaris ant steroidų :)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #41 Įrašytas: Spalio 05, 2018, 17:01:49 pm »
Laukiu naujo RAV išbandymui.
https://youtu.be/drtItZLt0Cc
Toks, sakyčiau, keistokas... Anksčiau reikėdavo prie prancūzų pratintis, o dabar ir prie japonų...

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #42 Įrašytas: Spalio 18, 2018, 17:34:34 pm »
Man taipogi geriausią kainą pasiūlė Solvi. Ten ir pirkau. Ir aplamai ten žmonės paprastesni ir daugiau TIKROSIOS teisybės pasako. Vilniuje abiejų salonų vadzzzybinyyykai pezėjo apie surinkimo, salono medžiagų kokybę, ir superinį valdymą . Nežinau, arba jie mane laikė  visišku čianiku, arba nebandė ir nematė kitų gamintojų auto. Ir arkliui aišku, kad dabartinė Toyota  turi tik vieną pranašumą - hibridinę pavarą ( neskaitant LC ir Hilux). Būtent dėl hibrido ir dėl to, kad 95% ridos bus mieste, užsimerkiau į salono medžiagų kokybę, garso izoliacijos nebuvimą, variatorių ( automatu pavadinti jį nelabai apsiverčia liežuvis), variklių bukumą ir specifinį valdymą. Garso ir vibro izoliaciją ir gana gerą už 600 gali pasidaryti, su kitkuo reiks taikytis. Baigiant patarimas autoriui - jei rinksies ne hibridą, yra kur kas geresnių variantų ir tikrai nebūtina prisirišti prie kokios nors markės. Aišku čia dabar daug kas turės progą ant manęs užvažiuoti, bet asmeniškai aš po Tiguano testo RAVe patyriau lengvą šoką, dėja ne gerąja prasme.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #43 Įrašytas: Spalio 18, 2018, 17:57:19 pm »
Man taipogi geriausią kainą pasiūlė Solvi. Ten ir pirkau. Ir aplamai ten žmonės paprastesni ir daugiau TIKROSIOS teisybės pasako. Vilniuje abiejų salonų vadzzzybinyyykai pezėjo apie surinkimo, salono medžiagų kokybę, ir superinį valdymą . Nežinau, arba jie mane laikė  visišku čianiku, arba nebandė ir nematė kitų gamintojų auto. Ir arkliui aišku, kad dabartinė Toyota  turi tik vieną pranašumą - hibridinę pavarą ( neskaitant LC ir Hilux). Būtent dėl hibrido ir dėl to, kad 95% ridos bus mieste, užsimerkiau į salono medžiagų kokybę, garso izoliacijos nebuvimą, variatorių ( automatu pavadinti jį nelabai apsiverčia liežuvis), variklių bukumą ir specifinį valdymą. Garso ir vibro izoliaciją ir gana gerą už 600 gali pasidaryti, su kitkuo reiks taikytis. Baigiant patarimas autoriui - jei rinksies ne hibridą, yra kur kas geresnių variantų ir tikrai nebūtina prisirišti prie kokios nors markės. Aišku čia dabar daug kas turės progą ant manęs užvažiuoti, bet asmeniškai aš po Tiguano testo RAVe patyriau lengvą šoką, dėja ne gerąja prasme.
Tai net koks kodiaq ar seat ateca smagiau už RAV4 senąjį, net kia sportage :) tiguan iš viso etalonas mid size krosoveriuose. Toyota tikrai ne panacėja.
Pasivažinėjau su Mazda cx-5 2.5 benzinu ir man jis rodė kuro sąnaudas 9-10ltr, Toyota hibridas 8.6ltr mieste, o Mazda važiuoja tyliai, minkštai ir vairuojasi smagiau už tą pačią sumą kaip rav hibridas, tai net nematau prasmės hibrido...
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 18, 2018, 17:59:46 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #44 Įrašytas: Spalio 18, 2018, 19:39:13 pm »
Bet Tiguan kaina visai kita. Pilnai sukomplektuok ji normaliai ir gausi RAV4 pilna + Yaris tuscio kaina :D Tik vat Tiguanas turi daug to ko RAV4 neturi.