Autorius Tema: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.  (Skaityta 68914 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #75 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 16:08:19 pm »
Kalbame apie RAV, o visi kiša savo priusus...
RAV geresnė dinamika ir triukšmo šiek tiek mažiau, ne toks kibiras. Aišku kriokia kaip skerdžiama kiaulė kai gazas dugnas, bet kiek tai darome? Magistralėje išvis dzin ar hibridas ar TDI ar raketa :)
Man nulipus nuo 250kw į priuso 57kw kažkaip nebuvo problemų, nėra mieste kur tų 250kw dėti :D vėliau žmona priusą uzurpavo, tad teko avensį 108kw pasiimti, bukas irgi automobilis, bet pirkti galingą vien, dėl lenkimo ką aš žinau... nebent užmiesčio keliuose gyveni.
Va lenkiau aš su 250kw, paspaudi ir žiuri, kad jau 200km/h ir policininkas iš krūmų bėga :D saugus lenkimas, nemanau... Tad geriau palaukti didesnio tarpo ir ramiai sau apsilenkti...
P.S. Važiuojant pagal KET kažkaip mane visi daugiausiai lenkia nei aš ;)

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 328
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #76 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 16:10:31 pm »
važiuojant pagal taisykles, lenkia visi kas netingi, ir su galingom,ir su visiškais kibirais :D
reiškias traukia visos :D
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #77 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 16:12:18 pm »
važiuojant pagal taisykles, lenkia visi kas netingi, ir su galingom,ir su visiškais kibirais :D
reiškias traukia visos :D
Būtent ;)

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #78 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 17:15:43 pm »
Balticam nepyk, bet gal jau baigiam nusisneket. Ar tu isivaizduoji kaip nusisneki sakydamas, kad su hibridu sunku aplenkti vaziuojancius 80-90 km/h? As tau specialiai padarysiu video kaip lenkiu vaziuojancius ant 80, ant 90 ir ant 100 ir tu galesi ivertinti pagal aplenkimo laika ar tai greit apsilenkia ar ne.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #79 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 19:22:49 pm »
Balticam nepyk, bet gal jau baigiam nusisneket. Ar tu isivaizduoji kaip nusisneki sakydamas, kad su hibridu sunku aplenkti vaziuojancius 80-90 km/h? As tau specialiai padarysiu video kaip lenkiu vaziuojancius ant 80, ant 90 ir ant 100 ir tu galesi ivertinti pagal aplenkimo laika ar tai greit apsilenkia ar ne.

Padaryk. Per variklio riaumojima susikalbet negalesi salone... Statau 5 dezes alaus. Neginciju, aplenksi, bet ilgas lenkimas gausis. Man atrodo, tu normalios masinos net nevairaves.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 24, 2018, 19:24:31 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #80 Įrašytas: Spalio 24, 2018, 22:24:36 pm »
Kolegos, nesipykite. 5 Dėžės alaus gal ir gerai, bet su tokiu svoriu jau tikrai lenkti bus sunkiau ;)
Kalbant apie hibrido riaumojimą - diskusija apie RAVą, todėl iš tikro gal nepainiokim čia priuso. Be to 2019 labai tikiuosi bus kažkiek pagerinta garso izoliacija. Kitas dalykas - niekas ilgai variklio neapkrauna lenkiant. Net ir esant aukštom apsūkom, dinamika bus pakankama normaliam lenkimui (yra pilna video youtubėj). Galiausiai - pritariu nuomonei, kad Toyota hibridų su tokiom charakteristikom keliuose yra TIEK (ir nieko jiems nesidaro), kad matyt viskas ten tvarkoj.
Važinėjantys hibridais puikiai jaučiasi užmiesčio keliuose, nes jie iš principo ne lakstantys vairuotojai, todel priešininkų kalbos apie riaumojančius motorus kaip ir netenka rimtų argumentų. Jei jums nuolat reikia dinamikos, hibridas sukelią diskomfortą, o VAG tikrai ištaisė visas bėdas, važinėkite į sveikatą Skoda Octavia RS ar kitom VAG šeimos R/RS/S mašinom.
Eilinį katrą pasikartosiu - mane domina saugumas, patikimumas, praktiškumas. Mašina perkama ilgam naudojimui, dėl to RAVas yra rimtai svarstomas. RAVui kaip konkurentą šiandien matau tik CX5, nes visi kiti neatitinka minimalių patikimo automobilio kriterijų.

Laukiu nesulaukiu 2019, kai bus galima pasibandyti naują RAVą :)

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #81 Įrašytas: Spalio 25, 2018, 07:09:28 am »
Kixxoff yra citybee, pasiimk Auris arba C HR, pravaziuok mieste, trasoj, visais budais ir suprasi kas tas hibridas. Visas principas tas pats kas pas RAV tik RAV dinamiskesnis turetu but. Galesi papasakot ar isejo ka aplenkti, ar galejai susisneket lenkdamas kitus.

O siaip geras pasirinkimas tas RAV, tik del garso izoliacijos tikrai nieko nebus geriau. Cia gamintojai turi savo politika ir joje nieko nekeicia.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #82 Įrašytas: Spalio 25, 2018, 22:04:42 pm »
O tai 2019 RAV nebetures 2.5L variklio + hibridine pavara? Jau gal su 2.5 kaip nors galima uzmiestyje VW Polo is praeito tukstanmecio aplenkti?.. Ar irgi be sansu :D
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #83 Įrašytas: Spalio 25, 2018, 22:24:51 pm »
Kažkoks briedas su tais lenkimais... negi tai vienintelis kriterijus perkant automobilį, kažkokie šmacheriai, nenormalu :)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #84 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 08:35:32 am »
Kažkoks briedas su tais lenkimais... negi tai vienintelis kriterijus perkant automobilį, kažkokie šmacheriai, nenormalu :)
Panašu, kad kai kuriems praeito amžiaus dyzeliukas yra geriau, nei naujas hibridas. Nes dyzeliukas, matai traukia geriau ir ne taip ūžia :D
totalus biredas

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #85 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 08:40:39 am »
O kad klaksi kaip traktorius ir pakankamai kriokia jau prie 4K rpm tai dzin ir dar visokie DPF, EGR, adblue ir iš to sekantis “džiaugsmas” jau galima akis užmerkti? Nekreipk į juos dėmesio, čia ne konstruktyvi diskusija, o blevyzgos, kad savo pasirinkimą pateisinti :)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 26, 2018, 08:43:33 am sukūrė slashas »

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #86 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 09:21:25 am »
dėl visų DPF ir kitokių dyzeliuko "džiaugsmų", kurie nori-nenori, po 10 metų ar anksčiau, pasibels į duris (aš jau nekalbu apie suklastotus taršos duomenis) mano sekantis automobilis nebus dyzelinis. Kad ir kokia jo dinamika bebūtų.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #87 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 09:41:19 am »
kixxoff, jei tu jau nori to RAV tai ir imk tu ji, kam cia dar trolint...matosi niekas taves neperkalbes ir tau kitu nuomones nereiksmingos, nors pats nei vienu hybridu nesi vaziaves atrodo. Ir man dar kas keista, kad renkiesi nauja masina kaip ziuredamas pirkti sena 10-15 metu kledara su 500k rida. Nei vienai naujai masinai tau nesubyres greiciu deze,ar variklis per 100k. Net juokinga, kad del to pergyveni ir tai ieina i tavo rinkimos kriterijus...cia nujotu arkliuku bedos....Be to ir garantijos yra, pvz. Kia net 7 metai duoda arba 100k, Toyota -3metai(5metai cia, UK) Todel sakyti, kad nenori matyt stoviciu garaze TSI benzu ar DSG yra mazu maziausiai neprotinga....As savo tureta Verso dyzeli droziau is visu jegu, bandziau uzmust varikli autobame ir mieste vien vazinejau po 1-3 km ir NIEKO! nei DFP uzsikiso, nei tarpine pramusiau, nei sankaba suedziau. Pravaziavau 397k ir pardaviau. vaziavo kaip nauja.Niekas tau dyzelio cia ir nesiulo, nes tik neismanelis galetu siulyti(tuo labiau pirkti) dyzeli kai pravaziuos tik10k per metus.Na daugiau as savo trigrasio cia jau nekisiu, sekmes tau kixxoff renkantis automobili!

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #88 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 10:35:07 am »
balticam, tai kad aš nieko netrolinu. Bendrauju su žmonėmis. Tam ir yra šitas klubas - bendrauti. Jei kitų nuomonės argumentuotos - ačiū jiems. Jei Jums aktualu lakstyt ir drožt, tai pats matote, kad mano vairavimo stilius kitoks.
Sakote galima imti bet kokį auto - jam per 100K nieko nenutiks. OK, gal žiūriu per toli į priekį, bet ar tai blogai? Gal man svarbu kas bus po 100K? Jei imčiau mašiną 3 metams, tai tada tikrai galvos nesukčiau.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #89 Įrašytas: Spalio 26, 2018, 11:10:43 am »
Zinok, niekas nepasakys kaip bus su NAUJU RAV4 po 100kkm. Gal ten subyres viskas kita diena, kai tik garantija baigsis :D Pas pazystama Nisanas pradejo byreti po 2men, kai tik garantija baigesi :D Net klimos radiatorius prakiuro.