Autorius Tema: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.  (Skaityta 69025 kartus)

Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #105 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 00:13:04 am »
jo ravo linijos asistentas pypsi ir vairuoja. Bet as vis nesiryztu patikrinti, ar linijos asistentas apsaugos mane nuo griovio :)
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

GALLANT

  • Svečias
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #106 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 08:53:59 am »
Patikrini ir is karto i teisma paduodi, jei gyvas liksi 😁
O jei atvirai, tai nematau prasmes tu visokiu pribambasu. Man asmeniskai klima, centrinis ir el. langai turi buti, visa kita bereikalingi dalykai, na gal dar parkingas, bet cia nuo masinos priklauso.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #107 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 09:25:06 am »
Jo, so Toyotos vairavimu tik griovy gali atsidurt...
Nereikalingi navarotai ir tiek. Vairuoju virs 30 metu ir tokiu nesamoniu, kad uz mane vairuotu ar dar ir greiti reguliuotu tikrai nenoriu. As turiu valdyt masina, o ne masina mane. Kitaip - jokio malonumo vairavime.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #108 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 10:19:22 am »
Jo, so Toyotos vairavimu tik griovy gali atsidurt...
Nereikalingi navarotai ir tiek. Vairuoju virs 30 metu ir tokiu nesamoniu, kad uz mane vairuotu ar dar ir greiti reguliuotu tikrai nenoriu. As turiu valdyt masina, o ne masina mane. Kitaip - jokio malonumo vairavime.
Tavo vairavimo stažas mums nieko nesako, esų tokių obuolių matęs su didelių vairavimo stažu, kad gal geriau klevo lapas :D
Aš tai laukiu savaeigių automobilių, nors tą laiką kol sėdžiu automobilyje galėsiu kažką kito nuveikti , nei baranką sukioti. Apie vairavimo malonumą nesakykite, nejaučiu jokio vairavimo malonumo kamštyje :D

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #109 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 10:49:19 am »
Aš tai laukiu savaeigių automobilių, nors tą laiką kol sėdžiu automobilyje galėsiu kažką kito nuveikti , nei baranką sukioti. Apie vairavimo malonumą nesakykite, nejaučiu jokio vairavimo malonumo kamštyje :D

Pritariu 100%. Irgi laukiu, kai i NAVI suvedi adresa (arba balsu pasakai :D ) ir tave pati masina nuveza.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #110 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:03:04 am »
Pritariu 100%. Irgi laukiu, kai i NAVI suvedi adresa (arba balsu pasakai :D ) ir tave pati masina nuveza.

Baikit Jus trolint cia...Gaila man Jusu, ponai svajokliai.
Tokiem tik taksa issikvieti ir nuveza i vieta. Pigiau kainuos, nei masina pirkt ir islaikyt.

GALLANT

  • Svečias
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #111 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:06:33 am »
Tavo vairavimo stažas mums nieko nesako, esų tokių obuolių matęs su didelių vairavimo stažu, kad gal geriau klevo lapas :D
Aš tai laukiu savaeigių automobilių, nors tą laiką kol sėdžiu automobilyje galėsiu kažką kito nuveikti , nei baranką sukioti. Apie vairavimo malonumą nesakykite, nejaučiu jokio vairavimo malonumo kamštyje :D
Cia jau niekas nekaltas, kad vilniui gyveni. Vien delto, kad vertinu savo laika nei uz ka neiciau i vilniu gyventi. Mazesniuose miestuose praktiskai nebuna kamsciu, kur kas dien turi tusciai isbraukti is gyvenimo po pora valandu.

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #112 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:12:23 am »
Didelis miestas turi daug privalumu. O as visada visuomeniniu transportu vaziuoju per pika; greiciau nei su masina ir pigiau. Vasara ir dviratuko neatsisakau: visada pirmas nei su masina ir dar pasportuoju. Taip kad nereikia verkt del kamsciu.
O savaeiges masinos - tolima ateitis ir manes visai nedomina. Didziausia nuobodybe butu.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #113 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:12:42 am »
Cia jau niekas nekaltas, kad vilniui gyveni. Vien delto, kad vertinu savo laika nei uz ka neiciau i vilniu gyventi. Mazesniuose miestuose praktiskai nebuna kamsciu, kur kas dien turi tusciai isbraukti is gyvenimo po pora valandu.
Ačiū, kad užjauti ir džiaugiuosi, kad savo miesto GPM palaikai ;)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #114 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 22:20:37 pm »
........kas turite patirties, patarkite, kaip gauti gerą nuolaidą, kaip vesti derybas su salonų vadybininkais. Tik tiek...
Patarimas Nr1.
Kai susideresi galutine kaina, tada konkreciai vadzybinykui gali mesti - kiek dar numeti nuo sios sumos, puse tau atsegu grynais. pamatysi uz kokia gera kaina gali auto nupirkti.( cia ne kalbos,o mano asmenine patirtis)
nice  (y)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #116 Įrašytas: Lapkričio 27, 2018, 21:59:05 pm »
Oho, premium plus kaina tikrai kaip premium, bet kiek ten to premium reikės pažiūrėti :)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #117 Įrašytas: Lapkričio 27, 2018, 22:57:28 pm »
Šiaip, pilnai visko pakanka Luxury Plus arba net Luxury.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #118 Įrašytas: Lapkričio 28, 2018, 09:01:47 am »
Šiaip, pilnai visko pakanka Luxury Plus arba net Luxury.
Na matai tas pakanka gaunasi irgi brangiai lyginant su konkurentais kurie gaunasi pasiūlo tiek pat ir net geriau. Reikės test drive būtinai, nes jau su tokiomis kainomis į premium segmentą viena koja :)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #119 Įrašytas: Lapkričio 28, 2018, 11:20:31 am »
Dar būtų LABAI įdomu pamatyti naujos Corolla Sports Touring hibrido kainas ir komplektacijas. Tik vos-vos mažesnė už Avensį, bagažine tik keliais litrais nusileidža - labai praktiškas automobilis turėtų būti. Ir atrodo neblogai, mano nuomone.