Autorius Tema: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.  (Skaityta 68985 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #135 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 09:13:25 am »
O mano įspūdžiai apie hibridą - teigiami. Nuo komplektacijos čia jau niekas nesikeičia (Mototojoj test draivuose yra Premium+).
Mano asmenine nuomone - tikrai užtikrintai startuoja (kai reikia). Jei gazas-dugnas, žinoma, variklio garsas gerai girdisi, bet jis nėra kažkoks per daug įkyrus, ausų tikrai ne drasko. Be to hibrido paskirtis ne iki dugno spausti :) todėl normaliai vairuojant ne taip dažnai tas variklis krioks.
Kaip ir minėjau - bandžiau nuo 80 pagreitėti (tarsi lenkiant) iki 120 - be problemų. Lenkimui pakankama dinamika.
Dėl garso izoliacijos sunku pasakyti, nes reikia lyginti iš karto su kitu auto. Važiuojant 110 vėjas girdisi, gal ir geriau galėtų būti izoliuota. Kažkas ten su jėgaine dar padaryta, kad dažnai, net ir esant didesniam greičiui, pasijungia el. motoras ir baterija. Manau, taip padaryta, kad dar kažkiek pataupyti benzą.
Manau, hibridų segmente RAVas vis dar geriausias pasirinkimas.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #136 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 10:24:16 am »
Iš hibridų ir SUV Toyota tik ir yra vienintelis pasirinkimas realiai :)

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #137 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 12:03:01 pm »
Dabar naujas Honda CRV hibridas yra.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #138 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 12:43:38 pm »
Dabar naujas Honda CRV hibridas yra.

Tiesa, bet mano asmeninė nuomonė - Honda dar turi užsitarnauti gerą hibrido reputaciją. Gal klystu, bet jaučiuosi saugesnis pirkdamas naują Toyotą (su 20+ metų hibrido patirtim), nei šviežią Hondą.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #139 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 17:10:18 pm »
Dabar naujas Honda CRV hibridas yra.
Tai yra ir daugiau, bet jiems dar toli iki tokio patikimumo ;)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #140 Įrašytas: Kovo 05, 2019, 22:39:43 pm »
Jei kalbam apie nauju auto patikimuma - jokio skirtumo tarp japonosku auto nematau. Visos atlaikys 200k+ be problemu. Todel patikimuma, kaip kriteriju, as tikrai atmesciau pirkdamas nauja auto is salono.
Jei perkam pavazineta(ypac virs 300k) -tada jau Toyota verta demesio. As asmeniskai rinkciausi pagal komforta, ekonomiskuma ir kaina.Va iskrito man Toyota Avensis pernai uz juokinga kaina-pasiemiau. Jei ne kaina, nebuciau pirkes. Ramiai buciau emes Mazda 6 pagal dabartinius poreikius.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 05, 2019, 22:41:35 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #141 Įrašytas: Kovo 06, 2019, 15:51:54 pm »
Jei kalbam apie nauju auto patikimuma - jokio skirtumo tarp japonosku auto nematau. Visos atlaikys 200k+ be problemu. Todel patikimuma, kaip kriteriju, as tikrai atmesciau pirkdamas nauja auto is salono.
Jei perkam pavazineta(ypac virs 300k) -tada jau Toyota verta demesio. As asmeniskai rinkciausi pagal komforta, ekonomiskuma ir kaina.Va iskrito man Toyota Avensis pernai uz juokinga kaina-pasiemiau. Jei ne kaina, nebuciau pirkes. Ramiai buciau emes Mazda 6 pagal dabartinius poreikius.
Kad matai tie kiti hibridai pakankamai bėdų turi ir garantiniu laikotarpiu, Pvz kia/hyundai koncernas naudoja robotizuota greičių dėžę hibriduose ir ten oi kiek bėdų, komforto įranga nepavadinčiau tos dėžes :D

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #142 Įrašytas: Kovo 06, 2019, 18:42:12 pm »
Tai apie Hyundai as net nekalbu, sakau tarp japonisku. Is viso, man hybridas niekaip neatsiperka net prie geriausiu noru, todel i toki as net neziuriu. Kam ismesti 5000 extra vien del to kad hybridas. Cia apie nauja kalbu. Buciau taksistas, tada imciau hybrida. Bet tik tuom vieninteliu atveju, na gal dar jei vien didmiestyje po kamscius malciausi. Bet po kamscius as ir visuomeniniu transportu galiu pasivazineti, maziau galvos skausmo. O ir net taksu galiu pasinaudoti, tu sutaupytu tukstanciu ilgam uztektu...O masina naudoju tolimesnem kelionem, zvejybai ir medzioklei, bei po europa pasivazineti, paturistauti. Bet kiekvienam pagal poreikius, zinoma.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #143 Įrašytas: Kovo 06, 2019, 18:58:09 pm »
Tai apie Hyundai as net nekalbu, sakau tarp japonisku. Is viso, man hybridas niekaip neatsiperka net prie geriausiu noru, todel i toki as net neziuriu. Kam ismesti 5000 extra vien del to kad hybridas. Cia apie nauja kalbu. Buciau taksistas, tada imciau hybrida. Bet tik tuom vieninteliu atveju, na gal dar jei vien didmiestyje po kamscius malciausi. Bet po kamscius as ir visuomeniniu transportu galiu pasivazineti, maziau galvos skausmo. O ir net taksu galiu pasinaudoti, tu sutaupytu tukstanciu ilgam uztektu...O masina naudoju tolimesnem kelionem, zvejybai ir medzioklei, bei po europa pasivazineti, paturistauti. Bet kiekvienam pagal poreikius, zinoma.
Kad tas 5k lieka parduodant antrinėje rinkoje po garantinio, tai kaip ir tas ant to ;)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #144 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 08:49:27 am »
Mano pasirinkimas pirkti naują hibridą (gal jau minėjau aukščiau) - dėl variklio+dėžės patikimumo ilgalaikėje perspektyvoje.
Jei tikslas mašiną parduoti po penkių metų - taip, hibridas nebūtų geriausias variantas. Net daug važiuojant bet kuriai naujai mašinai nieko nenutiks per tuos kelis metus.
Mano tikslas - važinėti ilgai. Dėl to ieškojau automobilio, kuris ir po 10+ metų nelys man į piniginę dėl visokių diržiukų, generatorių ar turbinų.
:)

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #145 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 10:30:10 am »
O mano įspūdžiai apie hibridą - teigiami. Nuo komplektacijos čia jau niekas nesikeičia (Mototojoj test draivuose yra Premium+).
Mano asmenine nuomone - tikrai užtikrintai startuoja (kai reikia). Jei gazas-dugnas, žinoma, variklio garsas gerai girdisi, bet jis nėra kažkoks per daug įkyrus, ausų tikrai ne drasko. Be to hibrido paskirtis ne iki dugno spausti :) todėl normaliai vairuojant ne taip dažnai tas variklis krioks.
Kaip ir minėjau - bandžiau nuo 80 pagreitėti (tarsi lenkiant) iki 120 - be problemų. Lenkimui pakankama dinamika.
Dėl garso izoliacijos sunku pasakyti, nes reikia lyginti iš karto su kitu auto. Važiuojant 110 vėjas girdisi, gal ir geriau galėtų būti izoliuota. Kažkas ten su jėgaine dar padaryta, kad dažnai, net ir esant didesniam greičiui, pasijungia el. motoras ir baterija. Manau, taip padaryta, kad dar kažkiek pataupyti benzą.
Manau, hibridų segmente RAVas vis dar geriausias pasirinkimas.
Kas del garso izoliacijos, pasakysiu ne savo, bet kaimyno nuomone. Jis pernai pirko nauja hibridini RAV-a ir jau puse metu su juo vazineja. Pries savaite buvo nuvares prasitestuoti nauja modeli, tai , jo nuomone, diena ir naktis. Garzo izoliacija zenkliai geresne naujo ir aplamai naujaji gali ramiai lyginti su Tigunu, ko su senuoju RAV daryti net nedrisdavo. Matyt konkurencija daro savo ir tojota buvo priversta pasiziureti i viska  rimciau.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #146 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 12:37:47 pm »
Kas del garso izoliacijos, pasakysiu ne savo, bet kaimyno nuomone. Jis pernai pirko nauja hibridini RAV-a ir jau puse metu su juo vazineja. Pries savaite buvo nuvares prasitestuoti nauja modeli, tai , jo nuomone, diena ir naktis. Garzo izoliacija zenkliai geresne naujo ir aplamai naujaji gali ramiai lyginti su Tigunu, ko su senuoju RAV daryti net nedrisdavo. Matyt konkurencija daro savo ir tojota buvo priversta pasiziureti i viska  rimciau.
O aš sakau, kad tiaguano garso izoliacija vistiek geresnė, net Mazdos cx-5 geresnė, nei naujo rav. Aišku žiūrint su kokiu tiguanu lygina, jei su paskutiniu, tai ne per kur nesulyginama, geriau, bet vistiek ne tas pats ;) aš kai važinėju be muzikos, tai labai gerai girdžiu viską :D

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #147 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 17:07:30 pm »
Mano pasirinkimas pirkti naują hibridą (gal jau minėjau aukščiau) - dėl variklio+dėžės patikimumo ilgalaikėje perspektyvoje.
Jei tikslas mašiną parduoti po penkių metų - taip, hibridas nebūtų geriausias variantas. Net daug važiuojant bet kuriai naujai mašinai nieko nenutiks per tuos kelis metus.
Mano tikslas - važinėti ilgai. Dėl to ieškojau automobilio, kuris ir po 10+ metų nelys man į piniginę dėl visokių diržiukų, generatorių ar turbinų.
:)

Kixxoff, o tu ar jau nusipirkai? Ar vis dar galvoji?
Na siaip tai idomus tavo mastymas. As 10-meciui planu nekurciau. Gali bet kas nutikt tai masinai net per pirmus menesius ar metus. Jauciu ziauriai grauztumeisi, jei kas i ja isimurytu(ar kokia stirna/serna/briedi nukirstum)  ar po nakties neberastum kur palikai... Cia tarp kitko. O jei rimciau, tai per 10 metu technologijos pazengs i prieki ir tavo Rav'as bus ziauriai pasenes visomis prasmemis. Nemanau kad nesinores kazko naujesnio po, tarkim 5 metu.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #148 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 22:32:26 pm »
Kixxoff, o tu ar jau nusipirkai? Ar vis dar galvoji?
Na siaip tai idomus tavo mastymas. As 10-meciui planu nekurciau. Gali bet kas nutikt tai masinai net per pirmus menesius ar metus. Jauciu ziauriai grauztumeisi, jei kas i ja isimurytu(ar kokia stirna/serna/briedi nukirstum)  ar po nakties neberastum kur palikai... Cia tarp kitko. O jei rimciau, tai per 10 metu technologijos pazengs i prieki ir tavo Rav'as bus ziauriai pasenes visomis prasmemis. Nemanau kad nesinores kazko naujesnio po, tarkim 5 metu.
Jau ant finišo tiesiosios. Imsiu tą RAVą :)
Dėl to kad kažkas gali atsitikti - tai ir plyta gali ant galvos nukristi.
Aš dabar 2003 metų dyzeliniu opeliu važinėju (kuriam jau 300.000 km ne už kalnų), tai, manau, RAVas po 5 metų dar nebus atsibodęs. O jei tik finansai leis - žinoma pasikeisiu :P

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.
« Atsakymas #149 Įrašytas: Kovo 08, 2019, 00:11:10 am »
 Tikrai nenoriu izeist,paprasciausiai noriu padiskutuot.
As nelabai suprantu tavo pasirinkimo.Vazineji su Opeliu 2003m ir svajoji apie nauja Toyota is salono.Cia kazkoks paskutinis priesmirtinis noras ar kaip? Suprasciau jeigu imtum masina issimoketinai nes neturi pinigu pirkimui is karto arba pirktum imones vardu,kad pelna suvalgyt.Kaip suprantu,pinigais nesitaskai,juos susitaupei,bet nori isleist nelabai protingai (cia mano manymu).Uz tokia suma galetum nusipirkt RX arba NX ir tikrai niekas nedristu pasakyt,kad Mazdos garso izoliacija geresne  :-] .Ir verte masinos ir isliekamoji verte butu visai kita.Negi tau svarbiausia yra kaimynui pasakyt,kad pirkai NAUJA!
Pats rasai,kad zadi vazinet apie 10 metu,tai visa ta laika vazinetum tikrai komfortiskai arba siaip sau su RAV.Po metu abi masinos bus devetos.Dar gal psichologiskai esi nusiteikes,kad masina po avarijos,bet jeigu pats ibelsi kur nors,tikrai masinos neismesi ir nepirksi naujos.Tikrai susiremontuosi ir vazinesi toliau.Idomu butu isgirst argumentus  ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...