Autorius Tema: Naujo Toyota pirkimas salone - derybos, aptarnavimas, kaina.  (Skaityta 53633 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 273
Sveiki,
iš lėto domiuosi ir ruošiuosi naujo RAV4 hibrido pirkimui iš salono.
Pirkti ketinu be lizingo, vidutinės komplektacijos. Labai laukiu 2019 m. modelio, nes (mano akimis) pagaliau RAVas atrodys puikiai. Noriu padaryti dabartinio modelio test drive, o kitais metais - pavažinėti nauju.
Neturiu jokios patirties naujo auto pirkime, todėl labai įdomu kaip kam sekėsi bendrauti autosalonuose su pardavimo vadybininkais?
Internete (pvz. youtube) gausu pamokančių filmukų kaip ignoruoti pardavėjų bullshitinimą apie "akcijos pasibaigimą", papildomus antikorozinius padengimus, garantijas ir t.t.. daug patarimų dėl kainos derybų. Deja, Lietuvos rinka itin maža - Toyotos atstovybes ant pirštų gali suskaičiuoti. Vilniuje tik dvi, kitur iš vis po vieną. Žodžiu, konkurencija tikrai prasta ir pardavėjui nelabai gali pagrąsinti, kad "kitur man siūlo geresnę kainą". Kol iki "kitur" nuvyksi, jie jau apie tave bus informuoti, nes visi visus pažįsta. O kai rimtai domina konkretus modelis, gali būti įspraustas į kampą. Nepagrąsinsi, kad eisi i VW ar Skoda, nes tu ten ir neisi..

Papasakokite kaip kam sekėsi "numušinėti" naujo auto kainą. Kokie dalykai veikia pardavėjus Lietuvoje? Ar pirkote auto, kuris yra salone/sandėlyje, ar darėte užsakymą? Jei darėte užsakymą, ar pavyko nusiderėti?

Ačiū.

 

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 273
Iš ties būtų įdomu išgirsti temos autoriaus atsiliepimą, ar tas minėtas hibridas buvo nupirktas, tenkino lūkesčius ir pan. Toyota žada, kad rudeniop rinkoje padirodys dar šustresnis hibridinis RAV - https://www.toyota.lt/world-of-toyota/articles-news-events/2020/rav4-plugin.json Gal jau jame bus ištaisyti visi 2019 m. modelio trūkumai. Kažkaip užkabino ši mašina ir mane :)

Taip, nusipirkau. Šitoj temoj atsiliepimai ir daugiau diskusijų apie 2019 hibridinio RAVo eksplotaciją :)
http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,10691.0.html
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 09, 2020, 16:28:24 pm sukūrė kixxoff »