Keleiviniai > Camry

Kaladėlės ir stabdžių diskai

(1/4) > >>

Triufas:
Labas,turiu Toyota Camry 2008m,reikia pasikeisti priekinės pakabos stabdžių diskus ir kaladeles,kokios firmos gaminius žiūrėti,jei nepirkti originalias dalis.

Artūras Alytus:
Rinkčiausi tarp ATE, Ziemmerman , TRW.

Triufas:
Aciu uz info

Artūras Alytus:
Parašiau AŽ

Henris:
Auto Auris 2015 HSD, rida 37 000 st. kaladeles originalios, dar labai daug mesos turi, bet parasysiu cia, kad nekurti naujos temos. Tam tikrom salygom. t.y. kai temperatura apie 0 ir zemiau, parkuojant automobili galu ir labai letai stabdant cypia kaladeles, manau priekines, nes bandziau stabdyti tom paciom salygom tik su rankiniu, nespaudziant stabdziu pedalo, tylu ramu. Galines kaladeles ir darbinio stabdzio ir rankinio naudojamos tos pacios. Tai gala linkes atmesti.
Tas cypimas tik vaziuojant atbuliniu ir letai svelniai stabdant, i prieki vaziuojant ir stabdant jokiu garsu. Pirma karta isgirdau, kai buvo pasnige, po to kai vel nulijo viskas ir buvo pliusine temperatura, nebuvo jokiu garsu. Dabar vel atsalo ir vel islenda tie pacypimai. Stabdziu skyscio MAX, keiciamas kas du metus per aptarnavimus. Ar cia man kreipt demesi labai? Ar galvoti apie kaladeliu keitima, nors kaip minejau ju dar labai daug like, butu idomu isgirst nuomone, kodel tik galu vaziuojant ir svelniai stabdant jau pries pat sustojima cypia ir tik tam tikrom oro salygom? Kelio druska ir korozija? Ar kas cia per velnias?

Aciu.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją