Skelbimai > Paslaugos

Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra

(1/9) > >>

Sonixas:
Sveiki! Daugelis iš jūsų esat jau apie mane girdėję arba net ir buvote atvykę pas mane remontuoti savo automobilį. Turiu gerą žinią – atidarau savo dirbtuves. Jeigu turite Toyota arba Lexus automobilį, maloniai kviečiu tiek sudėtingus tiek ir einamuosius remonto darbus atlikti pas mane. Atlieku visus variklio, greičių dėžės (mechaninė, robotizuota), važiuoklės, kuro sistemos, aušinimo sistemos, stabdžių, sankabos remonto darbus, darau kompiuterinę diagnostiką. Atlikdamas darbus naudoju originalias dalis, tačiau klientui pageidaujant visada galima ieškoti pigesnių alternatyvų. Darbų atlikimo kokybė yra Toyotos/Lexus atstovybės lygio.
Kreiptis tiesiogiai parašant asmeninę žinutę arba telefonu: 8-612-42277 (Vilnius, Vilniaus raj,Šalčininkų raj,Jašiūnai Saulėtoji g. 59
.)

Egis_:
REKOMENDUOJU si zmogu, drasiai galite kreiptis ir spresti savo bedas iskilusias su Toyota/Lexus automobiliu dileriniu lygiu tik tiek, kad darbai bus atliekami privaciose dirbtuvese.

MindaugasB:
Taip pat rekomenduoju kitiems. Pas jį kauniečiai važinėja net :)

tomas7926:
o kas žinot Klaipėdoj kažką panašaus,kas specializuojasi ypač lexusų remontu? :think: (H-)

Donis7:
 (y) Teko pas Sonixą apsilankyti. Rekomenduoju. (+)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją