Skelbimai > Paslaugos

Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra

<< < (6/7) > >>

Sonixas:
Sveiki! Daugelis iš jūsų esat jau apie mane girdėję arba net ir buvote atvykę pas mane remontuoti savo automobilį. Turiu gerą žinią – atidarau savo dirbtuves. Jeigu turite Toyota arba Lexus automobilį, maloniai kviečiu tiek sudėtingus tiek ir einamuosius remonto darbus atlikti pas mane. Atlieku visus variklio, greičių dėžės (mechaninė, robotizuota), važiuoklės, kuro sistemos, aušinimo sistemos, stabdžių, sankabos remonto darbus, darau kompiuterinę diagnostiką. Atlikdamas darbus naudoju originalias dalis, tačiau klientui pageidaujant visada galima ieškoti pigesnių alternatyvų. Darbų atlikimo kokybė yra Toyotos/Lexus atstovybės lygio.
Kreiptis tiesiogiai parašant asmeninę žinutę arba telefonu: 8-612-42277 (Vilnius, Vilniaus raj,Šalčininkų raj,Jašiūnai Saulėtoji g. 59
.)

slashas:

--- Citata iš: tomas7926  Kovo 27, 2019, 13:32:44 pm ---Nu nežinau Solorinoj irgi gali lakt tą kavą iki apsimyžimo for free :) ir nereik būt jokiu vipu,aš net neremontavau nieko,o tik buvau atvaręs patikrai auto.Eini pats ir verdies tos kavos kiek nori ir kokios nori,kažkaip čia jumis vilnio našė skriaudžia :D Arba tu išsidrėbei fotelį,ir laukei kol kokia mis LT tau atneš ir maldaus,kad pasrėbtum kavytės :D

--- Baigti citatą ---
Gali ir tokviloje/mototojoje iš mokamo aparato lakti kiek nori :D

tomas7926:
tai kad nėr ten kaip ir kur mokėt,tiesiog spaudi guziką ir laki.Nu nebent gal iš anksto susimoki,patikra 75€,tai 50 apžiūra + 25 kava :-]

kapsis:

--- Citata iš: slashas  Kovo 27, 2019, 13:15:08 pm ---Nei karto negavau kol laukiau remonto pabaigos, matyt ne “VIP” klientas :D jei perki auto kita kalba ;) gal ir duoda.

--- Baigti citatą ---
gal priekabus  buvai, man kai  buvau Tokviloj  serviso priemejas dave zetona  nemokami kavai :)  kita karta gal buk draugiskesnis.... :D

kapsis:

--- Citata iš: Sonixas  Kovo 26, 2019, 20:11:34 pm ---galeciau ir pirtele suarganizuot:D ir pramoga kokia jei visai dienai varytumet:D

--- Baigti citatą ---
  matai iskart kokia tema gyva pasidare :)  pirtele gerai :) pramogos irgi......  kaip sakoma  "uz liezuvio nieks netempe.... "   :D  , pavadinkim tai SonixMeet :)   organizuot reikia tada  kuri  nors savaitgali kad visai dienai :)  ciuju ne tik vilnieciai cia  panores su tavim susipazinti :D   

Sonixas:

--- Citata iš: kapsis  Kovo 28, 2019, 05:34:49 am ---  matai iskart kokia tema gyva pasidare :)  pirtele gerai :) pramogos irgi......  kaip sakoma  "uz liezuvio nieks netempe.... "   :D  , pavadinkim tai SonixMeet :)   organizuot reikia tada  kuri  nors savaitgali kad visai dienai :)  ciuju ne tik vilnieciai cia  panores su tavim susipazinti :D   

--- Baigti citatą ---
tik ne balandzio savaitgali:D

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją