Skelbimai > Paslaugos

Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra

<< < (6/9) > >>

slashas:

--- Citata iš: tomas7926  Kovo 27, 2019, 13:32:44 pm ---Nu nežinau Solorinoj irgi gali lakt tą kavą iki apsimyžimo for free :) ir nereik būt jokiu vipu,aš net neremontavau nieko,o tik buvau atvaręs patikrai auto.Eini pats ir verdies tos kavos kiek nori ir kokios nori,kažkaip čia jumis vilnio našė skriaudžia :D Arba tu išsidrėbei fotelį,ir laukei kol kokia mis LT tau atneš ir maldaus,kad pasrėbtum kavytės :D

--- Baigti citatą ---
Gali ir tokviloje/mototojoje iš mokamo aparato lakti kiek nori :D

tomas7926:
tai kad nėr ten kaip ir kur mokėt,tiesiog spaudi guziką ir laki.Nu nebent gal iš anksto susimoki,patikra 75€,tai 50 apžiūra + 25 kava :-]

kapsis:

--- Citata iš: slashas  Kovo 27, 2019, 13:15:08 pm ---Nei karto negavau kol laukiau remonto pabaigos, matyt ne “VIP” klientas :D jei perki auto kita kalba ;) gal ir duoda.

--- Baigti citatą ---
gal priekabus  buvai, man kai  buvau Tokviloj  serviso priemejas dave zetona  nemokami kavai :)  kita karta gal buk draugiskesnis.... :D

kapsis:

--- Citata iš: Sonixas  Kovo 26, 2019, 20:11:34 pm ---galeciau ir pirtele suarganizuot:D ir pramoga kokia jei visai dienai varytumet:D

--- Baigti citatą ---
  matai iskart kokia tema gyva pasidare :)  pirtele gerai :) pramogos irgi......  kaip sakoma  "uz liezuvio nieks netempe.... "   :D  , pavadinkim tai SonixMeet :)   organizuot reikia tada  kuri  nors savaitgali kad visai dienai :)  ciuju ne tik vilnieciai cia  panores su tavim susipazinti :D   

Sonixas:

--- Citata iš: kapsis  Kovo 28, 2019, 05:34:49 am ---  matai iskart kokia tema gyva pasidare :)  pirtele gerai :) pramogos irgi......  kaip sakoma  "uz liezuvio nieks netempe.... "   :D  , pavadinkim tai SonixMeet :)   organizuot reikia tada  kuri  nors savaitgali kad visai dienai :)  ciuju ne tik vilnieciai cia  panores su tavim susipazinti :D   

--- Baigti citatą ---
tik ne balandzio savaitgali:D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją