Skelbimai > Paslaugos

Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra

<< < (7/8) > >>

Sonixas:
Sveiki! Daugelis iš jūsų esat jau apie mane girdėję arba net ir buvote atvykę pas mane remontuoti savo automobilį. Turiu gerą žinią – atidarau savo dirbtuves. Jeigu turite Toyota arba Lexus automobilį, maloniai kviečiu tiek sudėtingus tiek ir einamuosius remonto darbus atlikti pas mane. Atlieku visus variklio, greičių dėžės (mechaninė, robotizuota), važiuoklės, kuro sistemos, aušinimo sistemos, stabdžių, sankabos remonto darbus, darau kompiuterinę diagnostiką. Atlikdamas darbus naudoju originalias dalis, tačiau klientui pageidaujant visada galima ieškoti pigesnių alternatyvų. Darbų atlikimo kokybė yra Toyotos/Lexus atstovybės lygio.
Kreiptis tiesiogiai parašant asmeninę žinutę arba telefonu: 8-612-42277 (Vilnius, Vilniaus raj,Šalčininkų raj,Jašiūnai Saulėtoji g. 59
.)

Sonixas:
Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

Gaga925:

--- Citata iš: Sonixas  Liepos 30, 2019, 23:29:22 pm ---Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

--- Baigti citatą ---

Parasiau asmenine zinute. Su malonumu apsilankysiu pas profesionala :)

Sonixas:

augisz:
Didelis ACIU Sonixui uz pagalba. Kantrybe gelezine pas zmogu - iprastas servisas turbut jau butu mane pasiuntes kur kompasas nerodo su visais termostatais  :-] O jei rimciau tai kaito variklis. Autotoja sake galvos tarpine pradegusi. Sonixas apziurejo viska gyvai, pravaziavo ir nustate, kad cia ne tarpinej beda, o termostate, nes uzkaitus varikliui apatine slanga islieka salta. Atsiveziau termostata kitu vizitu, pakeitem - tas pats kaitimas isliko. Uzkyla iki 95, beveik 100 laipsniu ausinimo skystis ir nekrenta. Surado kita termostata pas save, toki pati, koki as atveziau - pries tai karstam vandeny patikrino. Maniskis, NAUJAS - net virinant neatsidare. "Pakaitinis" atsidare. Idejus - atsidare, uzsidare ir viskas, vel kaistam. Isemus termostata viskas ok - kaip ir logiska. Uzsake man originalu, kad sitas mazgas atkristu jau. Pakeitem - vistiek KAISTA! Kazkaip nepraeina ausinimo skystis iki apatines slangos. Bandom su "kurmiu" namu salygom praplaut radiatoriu - kazkiek padejo, bet vistiek kaista. Sekmadienis - pardes nedirba, naujo radiatoriaus negausiu. Greit is sroto susiradau naudota - patikrinu namie pradziai ji. Lyg ir gerai turetu buti, visas beveik tolygiai susyla leidziant karsta vandeni per ji. Telefonu pakonsultuoja kaip vyksta radiatoraius keitimo procesas, nes jis Vilniaus raj., o as tai kaunietis. Pasikeiciu radiatoriu - apatine slanga SYLA! Tu paciu vizitu metu padare ir diagnostika, paziurejo kaip automobilis elgiasi realiom vaziavimo salygom, atsake i rupimus klausimus.

Moralas - buvo verta vaziuot is Kauno ir ne viena karta!  (y) (y) (y)

P.S. Naudokit originalias dalis - net "nuliovos" detales buna jau brokuotos. 2 tokie patys termostatai, bet abu nauji ir nei vienas nedirba.  (!?) (!?)

SaliD:
Šiandien pakeitė mano Avensiui sankabą, darbu patenkintas. Rekomenduoju  (y)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją