Skelbimai > Paslaugos

Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra

<< < (7/9) > >>

Sonixas:
Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

Gaga925:

--- Citata iš: Sonixas  Liepos 30, 2019, 23:29:22 pm ---Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

--- Baigti citatą ---

Parasiau asmenine zinute. Su malonumu apsilankysiu pas profesionala :)

Sonixas:

augisz:
Didelis ACIU Sonixui uz pagalba. Kantrybe gelezine pas zmogu - iprastas servisas turbut jau butu mane pasiuntes kur kompasas nerodo su visais termostatais  :-] O jei rimciau tai kaito variklis. Autotoja sake galvos tarpine pradegusi. Sonixas apziurejo viska gyvai, pravaziavo ir nustate, kad cia ne tarpinej beda, o termostate, nes uzkaitus varikliui apatine slanga islieka salta. Atsiveziau termostata kitu vizitu, pakeitem - tas pats kaitimas isliko. Uzkyla iki 95, beveik 100 laipsniu ausinimo skystis ir nekrenta. Surado kita termostata pas save, toki pati, koki as atveziau - pries tai karstam vandeny patikrino. Maniskis, NAUJAS - net virinant neatsidare. "Pakaitinis" atsidare. Idejus - atsidare, uzsidare ir viskas, vel kaistam. Isemus termostata viskas ok - kaip ir logiska. Uzsake man originalu, kad sitas mazgas atkristu jau. Pakeitem - vistiek KAISTA! Kazkaip nepraeina ausinimo skystis iki apatines slangos. Bandom su "kurmiu" namu salygom praplaut radiatoriu - kazkiek padejo, bet vistiek kaista. Sekmadienis - pardes nedirba, naujo radiatoriaus negausiu. Greit is sroto susiradau naudota - patikrinu namie pradziai ji. Lyg ir gerai turetu buti, visas beveik tolygiai susyla leidziant karsta vandeni per ji. Telefonu pakonsultuoja kaip vyksta radiatoraius keitimo procesas, nes jis Vilniaus raj., o as tai kaunietis. Pasikeiciu radiatoriu - apatine slanga SYLA! Tu paciu vizitu metu padare ir diagnostika, paziurejo kaip automobilis elgiasi realiom vaziavimo salygom, atsake i rupimus klausimus.

Moralas - buvo verta vaziuot is Kauno ir ne viena karta!  (y) (y) (y)

P.S. Naudokit originalias dalis - net "nuliovos" detales buna jau brokuotos. 2 tokie patys termostatai, bet abu nauji ir nei vienas nedirba.  (!?) (!?)

SaliD:
Šiandien pakeitė mano Avensiui sankabą, darbu patenkintas. Rekomenduoju  (y)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją