Autorius Tema: Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra  (Skaityta 22216 kartus)

Neprisijungęs Sonixas

• Veteranas
  • Įrašai: 656
Toyota-Lexus automobilių remontas bei priežiūra
« Atsakymas #30: Lapkričio 11, 2018, 22:32:51 pm »
Sveiki! Daugelis iš jūsų esat jau apie mane girdėję arba net ir buvote atvykę pas mane remontuoti savo automobilį. Turiu gerą žinią – atidarau savo dirbtuves. Jeigu turite Toyota arba Lexus automobilį, maloniai kviečiu tiek sudėtingus tiek ir einamuosius remonto darbus atlikti pas mane. Atlieku visus variklio, greičių dėžės (mechaninė, robotizuota), važiuoklės, kuro sistemos, aušinimo sistemos, stabdžių, sankabos remonto darbus, darau kompiuterinę diagnostiką. Atlikdamas darbus naudoju originalias dalis, tačiau klientui pageidaujant visada galima ieškoti pigesnių alternatyvų. Darbų atlikimo kokybė yra Toyotos/Lexus atstovybės lygio.
Kreiptis tiesiogiai parašant asmeninę žinutę arba telefonu: 8-612-42277 (Vilnius, Vilniaus raj,Šalčininkų raj,Jašiūnai Saulėtoji g. 59
.)

« Paskutinį kartą keitė: Kovo 23, 2019, 08:34:09 am sukūrė Sonixas »
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Sonixas

• Veteranas
Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

Neprisijungęs Gaga925

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Sveiki. Na va nuo rugpjucio 5 dienos atsidaro mano disrbtuves pilnai darbo dienai nuo 8:00 iki 17:00 , gali but taikomos isimtys. Tai maloniai kveciu apsilankyt:)

Parasiau asmenine zinute. Su malonumu apsilankysiu pas profesionala :)

Neprisijungęs Sonixas

• Veteranas