Autorius Tema: Navigacija  (Skaityta 5862 kartus)

Neprisijungęs SigisMigle

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Navigacija
« Įrašytas: Sausio 14, 2019, 15:22:28 pm »
Sveiki,
kas galit, pagelbėkite su atnaujinimu, jei apsimoka (ūkiškai pažiūrėjus). Ačiū.
[mail][/mail]

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Navigacija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 16:51:27 pm »
Pas tave Touch&Go stovi, niekas jos dar nenulauze ir nelaus, nes neverta....o moket 100 euru uz atnaujinima tikrai neapsimoka, zemelapiai bus 2 metu senumo...Nusiperki koki Garmin su Lifetime Maps updates ir vargo nematai. Jei mazai vazineji, tai ir telefono navi gali naudot, Androidui TomTom nulauztas puikiai veikia. Nenori lauztu, Google maps, Waze ir kt.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 14, 2019, 16:54:19 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Navigacija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 19:12:02 pm »
Pas tave Touch&Go stovi, niekas jos dar nenulauze ir nelaus, nes neverta....o moket 100 euru uz atnaujinima tikrai neapsimoka, zemelapiai bus 2 metu senumo...Nusiperki koki Garmin su Lifetime Maps updates ir vargo nematai. Jei mazai vazineji, tai ir telefono navi gali naudot, Androidui TomTom nulauztas puikiai veikia. Nenori lauztu, Google maps, Waze ir kt.
Tas tikra tiesa, paklausiau pas specus ir pas dilerius apie atnaujinima, suzinojes kaina, is kart masinoje atsirado Garmin'as su laisvu ranku iranga.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Navigacija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 20:10:45 pm »
Man pilnai pakanka ir telefono, Pvz here wego aka Nokia maps offline užsienyje naudoja tuos pačius žemėlapius kokius ir garminas :)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Navigacija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 21:18:34 pm »
Man pilnai pakanka ir telefono, Pvz here wego aka Nokia maps offline užsienyje naudoja tuos pačius žemėlapius kokius ir garminas :)

Taip, bet ne visada patogu telefona naudot navigacijai ir atsiliept skambucius, skambint ir t.t. Retkarciais taip, bet jei pastoviai naudojiesi navi, geriau atskiras. Juk ne kazi ka kainuoja. Be to telefonas tiesiog kepa vasaros karstyje masinoje ir baterijai tai didziulis peilis.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Navigacija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 21:29:39 pm »
Taip, bet ne visada patogu telefona naudot navigacijai ir atsiliept skambucius, skambint ir t.t. Retkarciais taip, bet jei pastoviai naudojiesi navi, geriau atskiras. Juk ne kazi ka kainuoja. Be to telefonas tiesiog kepa vasaros karstyje masinoje ir baterijai tai didziulis peilis.
Aš kai vairuoju telefonu rankose nešneku, tam yra laisvų rankų įranga kuri puikiausiai veikia ir su įjungta navigacija ;) mano telefonas nekaba ant lango, tai niekas ten ir nekepa.
O navigacija nulupinėti kas kartą išeinant iš auto užknisa, telefoną patogiau.
Plius dar vienas daiktas su laidais, kurių aš nepernešu :) tai mano telefono laikiklis su belaidžiu įkrovimu.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 14, 2019, 21:31:12 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Navigacija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 22:05:38 pm »
Na man telefonas tai ne tas pats kas Garmin ar TomTom....Nera ka ir lygint!
Tai kas kad zemelapiai tie patys, bet marsruto skaiciavimo algoritmas visai kitas, ir ne i mobiliako navi nauda. Tas pat su balso komandom ir papildoma info vairuojant. Va TomTom androide veikia, bet info paveluota keliom sekundem, ir liepia isvaziuoti is ziedo kai jau seniai isvaziuota. To nera atskiram TomTom irenginyje. Be to greitai ekranas mobiliaku isdega, ypas Oled, Samsung S8, S9 - labai jautrus tam. Maciau ne viena su idegusiais zemelapiais...
Here maps - is viso lievakas. Bandziau Norvegijoj tai pasiklydau 3 kartus per viena diena. Bandziau Prancuzijoj, tas pats. Puses adresu neranda arba jei ieskai kokios parduotuves ar kt, tai visiski vejai.
Lietuvoje Garmin veikia geriausiai, vakaru EU - TomTom. Ju traffic'kas pats nuostabiausias. Kas bande - zino.


Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Navigacija
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 14, 2019, 22:46:32 pm »
Jokių bėdų su here wego ir Google maps offline ;)
O tikslumas dar nuo ragelio priklauso, koks GPS modulis jame ir taip toliau, tad jei jis lagina tai ir žemėlapyje veluosi ;)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 14, 2019, 22:52:50 pm sukūrė slashas »