Žalieji > Kiti hibridai

Kurį hibridą: Prius+, Auris Tourier ar RAV4?

(1/3) > >>

bacila:
Sveiki,

prieš metus žmonai pakeičiau mašiną iš senutės Vėtros į trečios kartos Prius. Patenkinta, kaip slyva. Ypač kuro sąnaudomis ir pavaromis, kurių nebėra. :)

Tai, o bet tačiau mano paties 2004 metų C5 dujofikuota citrina jau ima rodyti rimtus nuovargio požymius ir pradedu dairytis į pakaitalą. Kadangi šeimoje reikia ir didesnio automobilio, kuriuo, nors ir retokai,  tačiau keliaujame susikrovę "pusę namų", antras Prius atkrenta - bagažinės ten nerasta. :)

Taigi, kaip variantai yra Prius+, Auris Touring Sports ar RAV4 hibridai. Na, tiesa sakant, RAV'iką tai šiaip dėl kvapo pridėjau, nes pisdžipių nelabai toleruoju, o ir dydžiu RAV nepasirodė didelis (apart to, kad aukštas). Realiausiai norėtusi atsiliepimų apie Prius+ ir Auris Touring.

Kiek žiūrėjau matmenis, tai pliusas ne ką ilgesnis už paprastą Prius ir dar trumpesnis už mano C5.

Touring tai kaip suprantu pratemptas "golfo" klasės universalas. Klausimas ar dėl nekilo "peraugimo" problemų, kai ant mažo automobilio bazės padaromas "didelis" automobilis. Hibridinis Auris paliko gan neblogą įspūdį, nors čia kažkas jį išdėjo į šuns dienas.

Kokių būtų pastebėjimų/pasiūlymų?

MindaugasB:
Va talpi, hibridas, valina geriau uz BMW ir siaip zjb masina :)

http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,10231

balticam:
Sienna ziurek. Visos tavo isvardintos vietos atzvilgiu nepasizymi....

slashas:
Na matosi kolega apie platformas nieko nenutuokia, ant golfo platformos šiaip ir pasatas padarytas ir prieaugis neigiamai neįtakoja :)
Iš tavo išvardintų tai RAV yra talpiausias, aurio bagažinė ne ką didesnė nei priuso jei apie hibridinį aurį šnekame :D

Astuonkojis:
Del auris touring bagazines. Nemanau, kad i prius bagazine tilptu keturios R16 padangos... Auris bagazine tokio dydzio kaip audi a6 universalo ir didesne uz bmw5. Plius pas auri padarytas dvigubas dugnas su daiktadezem, tai yra ideali bagazine, kurioje visada tuscia ir svaru, nes visokie irankiai, gesintuvai, vaistineles, skeciai, plovikliai ir tt telpa graziai dvigubam dugne. Plius dar  telpa normali zapaske r16 ar r17 ratlankis. Taigi vietos bagazineje tikrai daug.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją