Autorius Tema: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m  (Skaityta 5086 kartus)

Neprisijungęs Landrius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Įrašytas: Sausio 29, 2019, 18:46:02 pm »
Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
Denso? Bosch?

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 29, 2019, 21:52:07 pm »
Kai sau ieškojau tai nei DENSO nei BOSCH man netiko dėl vienos smulkmenos - pačio kaitinimo elemento formos.Taigi nusipirkęs kažkurią iš tavo paminėtų gali tiesiog įsukti ir nepajusti kaip sutrupinai visiškai naują žvakę jos lizde.Tada jau lauks visos kitos pasekmės su jos iškrapštymais ir visa kita...Pirmą kartą ką radau ir tikrai tiko tai buvo HKT,bet atlaikė tik vieną žiemą,o gal tik pusžiemį...,nes kitą žiemą jos jau nebeveikė nei viena.Taigi sekančias po didelių paieškų pavyko atrasti "Hidria 5013-721-145" su plonu kaitinimo elementu,šios dar vis gyvos nors parduotuvėje vienos iš pačių pigiausių buvo kiek pamenu.
E

Neprisijungęs Landrius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 12:44:59 pm »
Ačiū už info.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 13:27:15 pm »
Kai sau ieškojau tai nei DENSO nei BOSCH man netiko dėl vienos smulkmenos - pačio kaitinimo elemento formos.Taigi nusipirkęs kažkurią iš tavo paminėtų gali tiesiog įsukti ir nepajusti kaip sutrupinai visiškai naują žvakę jos lizde.Tada jau lauks visos kitos pasekmės su jos iškrapštymais ir visa kita...Pirmą kartą ką radau ir tikrai tiko tai buvo HKT,bet atlaikė tik vieną žiemą,o gal tik pusžiemį...,nes kitą žiemą jos jau nebeveikė nei viena.Taigi sekančias po didelių paieškų pavyko atrasti "Hidria 5013-721-145" su plonu kaitinimo elementu,šios dar vis gyvos nors parduotuvėje vienos iš pačių pigiausių buvo kiek pamenu.
Gal turi denso ir bosch numerius kuriuos pirkai? Įtariu ne savo variklio specifikacijai nusipirkai. Nes panašiai yra ir su benzinu varomomis toyotomis, skyriasi žvakes pagal regionus ir taip toliau.

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 19:57:14 pm »
Gal turi denso ir bosch numerius kuriuos pirkai? Įtariu ne savo variklio specifikacijai nusipirkai. Nes panašiai yra ir su benzinu varomomis toyotomis, skyriasi žvakes pagal regionus ir taip toliau.
Tikrai jau nepamenu kodo,bet buvo pirkta Eolte,ir pagal vin kodą rodė kad turi tikti.Pamenu kad pirkau Bosch,o kad netinka pastebėjau besukant,nes žvakės dar nepilnai susukus ji kažkur tiesiog gan kietai atsiremdavo.Taigi su raktu nerizikavau veržti kadangi apie tokį reiškinį aš jau buvau girdėjęs.Denso nepirkau,bet pristačius atgal į parduotuvę šias ir renkantis kitas tiesiog man atnešė DENSO kaip žvakes kurios "taip pat" tikrai mano auto pagal vin.Bet čia vietoje buv o nuspręsta atplėšti pakuotę ir pažiūrėti kaitinimo elementą,o jis pasirodo lygiai toks pats kaip ir BOSCH e kuris man netiko.Tokia istorija.
P.S.  Radau kokie bošai buvo. http://toyotaclub.lt/forumas/index.php?action=dlattach;topic=7650.0;attach=4299;image
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 30, 2019, 22:07:59 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 20:05:22 pm »
Tikrai jau nepamenu kodo,bet buvo pirkta Eolte,ir pagal vin kodą rodė kad turi tikti.Pamenu kad pirkau Bosch,o kad netinka pastebėjau besukant,nes žvakės dar nepilnai susukus ji kažkur tiesiog gan kietai atsiremdavo.Taigi su raktu nerizikavau veržti kadangi apie tokį reiškinį aš jau buvau girdėjęs.Denso nepirkau,bet pristačius atgal į parduotuvę šias ir renkantis kitas tiesiog man atnešė DENSO kaip žvakes kurios "taip pat" tikrai mano auto pagal vin.Bet čia vietoje buv o nuspręsta atplėšti pakuotę ir pažiūrėti kaitinimo elementą,o jis pasirodo lygiai toks pats kaip ir BOSCH e kuris man netiko.Tokia istorija.
Aha eolte irgi man rodė denso žvakes pagal vin, bet jos skirtos Japonijos arba Rusijos rinkos varikliams... ir jos buvo šiek tiek ilgesnio žingsnio sriegiu, pagal Toyota katalogą visai kitokios :)
Eolto ar Intercars katalogai tinkami tik vokiškieji ms automobiliams :)

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 21:39:51 pm »
Nežinau kaip ten su tais regionais,bet kai ieškojau kur pirkti ir kur kaina geresnė tai tiek Eoltas,tiek AutoAibė prekiavo lygiai tokiomis pačiomis žvakėmis ir taip pat teigė kad jos tinka.Liro gal kiek skiriasi asortimentas,bet šie tuo metu man tegalėjo pasiųlyti tik HKT kurios prieš tai jau nusprogo net dorai nepasidžiaugus...Beje galiu tik pasakyti kad tų žvakių tiek sriegis tiek vizualiai išvaizda identiška,skiriasi tik kaitinimo elemento forma,tas skirtumas fotkėj kurią prieš tai įdėjau.Tas praplatėjimas ir atsiriame į dugną...
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 30, 2019, 21:53:34 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 22:20:59 pm »
Ką tu turi omenyje dugną?
Ps su praplatejimu eina varikliams 2.0 85kw, 2.2 varikliams be praplatejimo...
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 30, 2019, 22:24:46 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 30, 2019, 22:46:00 pm »
Nežinau,bet 81kw irgi neturi paplatėjimo,tai ir vadinu dugnu,nes kaitinimo elemento paplatėjimas atsiriame į kraštą dugne.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 30, 2019, 22:47:51 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs romasiux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 12, 2024, 14:08:08 pm »
Gal kam pades apie kaitinimo zvakes AVENSIS VERSO D4D 85 kW 2003m
Prie -10*C dar uzvesdavau prie -22 jau ne.
Nupirkau AUTOAIBEj  - DENSO DG-245, issisuko lengvai
Sutepiau grafito pudra, uzverziau 17 Nm jega.
-5*C po pakaitinimo 15s uzsivede iskart (tiek laiko borto kompiuteris, skydelyje lempute
uzgeso po 6-7s. Dirbant varikliui dar kaitino 2,5-3 min)