Vienatūriai > Avensis Verso

Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m

(1/2) > >>

Landrius:
Kokias pakaitinimo žvakes pasirinkti? TAV D-4D 2001m
Denso? Bosch?

RDeEsser:
Kai sau ieškojau tai nei DENSO nei BOSCH man netiko dėl vienos smulkmenos - pačio kaitinimo elemento formos.Taigi nusipirkęs kažkurią iš tavo paminėtų gali tiesiog įsukti ir nepajusti kaip sutrupinai visiškai naują žvakę jos lizde.Tada jau lauks visos kitos pasekmės su jos iškrapštymais ir visa kita...Pirmą kartą ką radau ir tikrai tiko tai buvo HKT,bet atlaikė tik vieną žiemą,o gal tik pusžiemį...,nes kitą žiemą jos jau nebeveikė nei viena.Taigi sekančias po didelių paieškų pavyko atrasti "Hidria 5013-721-145" su plonu kaitinimo elementu,šios dar vis gyvos nors parduotuvėje vienos iš pačių pigiausių buvo kiek pamenu.

Landrius:
Ačiū už info.

slashas:

--- Citata iš: RDeEsser  Sausio 29, 2019, 21:52:07 pm ---Kai sau ieškojau tai nei DENSO nei BOSCH man netiko dėl vienos smulkmenos - pačio kaitinimo elemento formos.Taigi nusipirkęs kažkurią iš tavo paminėtų gali tiesiog įsukti ir nepajusti kaip sutrupinai visiškai naują žvakę jos lizde.Tada jau lauks visos kitos pasekmės su jos iškrapštymais ir visa kita...Pirmą kartą ką radau ir tikrai tiko tai buvo HKT,bet atlaikė tik vieną žiemą,o gal tik pusžiemį...,nes kitą žiemą jos jau nebeveikė nei viena.Taigi sekančias po didelių paieškų pavyko atrasti "Hidria 5013-721-145" su plonu kaitinimo elementu,šios dar vis gyvos nors parduotuvėje vienos iš pačių pigiausių buvo kiek pamenu.

--- Baigti citatą ---
Gal turi denso ir bosch numerius kuriuos pirkai? Įtariu ne savo variklio specifikacijai nusipirkai. Nes panašiai yra ir su benzinu varomomis toyotomis, skyriasi žvakes pagal regionus ir taip toliau.

RDeEsser:

--- Citata iš: slashas  Sausio 30, 2019, 13:27:15 pm ---Gal turi denso ir bosch numerius kuriuos pirkai? Įtariu ne savo variklio specifikacijai nusipirkai. Nes panašiai yra ir su benzinu varomomis toyotomis, skyriasi žvakes pagal regionus ir taip toliau.

--- Baigti citatą ---
Tikrai jau nepamenu kodo,bet buvo pirkta Eolte,ir pagal vin kodą rodė kad turi tikti.Pamenu kad pirkau Bosch,o kad netinka pastebėjau besukant,nes žvakės dar nepilnai susukus ji kažkur tiesiog gan kietai atsiremdavo.Taigi su raktu nerizikavau veržti kadangi apie tokį reiškinį aš jau buvau girdėjęs.Denso nepirkau,bet pristačius atgal į parduotuvę šias ir renkantis kitas tiesiog man atnešė DENSO kaip žvakes kurios "taip pat" tikrai mano auto pagal vin.Bet čia vietoje buv o nuspręsta atplėšti pakuotę ir pažiūrėti kaitinimo elementą,o jis pasirodo lygiai toks pats kaip ir BOSCH e kuris man netiko.Tokia istorija.
P.S.  Radau kokie bošai buvo. http://toyotaclub.lt/forumas/index.php?action=dlattach;topic=7650.0;attach=4299;image

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją