Autorius Tema: Cruise control idejimas  (Skaityta 9021 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 01, 2021, 14:28:32 pm »
as kai dejau i avensi savo 2003 m tai kontaktai paruosti, bet vaira reikejo nusiardyt, metaliniam jo korpuse daryt dvi skylutes rankeneles tvirtinimui ir plastikinej vairo apdailoje pjauti anga kur rankenele issikistu.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 02, 2021, 09:33:02 am »
Supratau. Tai reikia pasidarbuoti.
Kai yra įrengta nelabai vertini, o kitam aktualu. LT nedaznai yra, kur naudoti autopilota. Vilnius -Kaunas - Klaipeda. O kitur daznai reiktu isjungti ir vel ijungti. Bet cia gal kiekvieno poreikius.

Neprisijungęs DIY

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
    • datebest.net - visit website and win smartphone!
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 02, 2021, 21:29:11 pm »
Vieta, mano atveju buvo paruošta. Manau, jei vairas multifunkcinis, kaip pas mane, yra paruoštos įsriegtos skylės rankenėlės tvirtinimui. Jungtys taip pat buvo paruoštos. Tik, nuimamą akliną dangtelį teko pagręžti, kad išlystų rankenėlė  :-) .

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 02, 2021, 22:02:13 pm »
Supratau. Tai reikia pasidarbuoti.
Kai yra įrengta nelabai vertini, o kitam aktualu. LT nedaznai yra, kur naudoti autopilota. Vilnius -Kaunas - Klaipeda. O kitur daznai reiktu isjungti ir vel ijungti. Bet cia gal kiekvieno poreikius.
Visa Lietuva apstatyta sektoriniais greičio matuokliais. Sunku būtų jais važiuoti be "autopiloto", pastoviai reikėtų žiūrėti ne į kelią, o į spidometrą

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 03, 2021, 10:57:33 am »
Vieta, mano atveju buvo paruošta. Manau, jei vairas multifunkcinis, kaip pas mane, yra paruoštos įsriegtos skylės rankenėlės tvirtinimui. Jungtys taip pat buvo paruoštos. Tik, nuimamą akliną dangtelį teko pagręžti, kad išlystų rankenėlė  :-) .
Tai aš irgi buvau kažkur (matęs ar girdėjęs  ;)), kad ta rankenėlės vieta uždengta plastikiniu dangteliu, kuris laikosi plonomis išlietomis jungtimis. Tas dangtelis "išlaužiamas" ir pritvirtinama rankenėlė.
Bet tai gal ne visuose modeliuose,  o gal net visi gamintojai... :think:

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Cruise control idejimas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 03, 2021, 11:03:32 am »
Visa Lietuva apstatyta sektoriniais greičio matuokliais. Sunku būtų jais važiuoti be "autopiloto", pastoviai reikėtų žiūrėti ne į kelią, o į spidometrą
Reikia laikytis leistino greičio ir nebaisūs tie matuokliai  :-] Kasdien pro du ruožus tenka po kelis kartus pravažiuoti ir viskas normaliai. Bet aš su Prūsu važiuoju jis "greitai nelekia" :-].
Bet tai kiekvieno asmeniniai poreikiai, prasineša pro mane, kaip pro "stovintį", o prie pirmo šviesaforo susitinku "lakstūną" :-].