Autorius Tema: Front interior light  (Skaityta 11006 kartus)

Neprisijungęs Donciux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
Front interior light
« Įrašytas: Kovo 07, 2019, 19:54:23 pm »
Pabiro mano corolla verso priekinė lubų lempa ir iš donoro nupirkau tokią pat tik dar priedu radau papildomų "pribombasų" ir nelabai suprantu kokių. Gal kas apšvies? Panašu į laisvų rankų įrangą ar kažką panašaus.
Ten tokia juoda dėžutė iš kurios laidukas eina į ale mikrofona ar kažką panašaus į tai. Laukiu protingų nuomonių ;)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Front interior light
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 20:24:00 pm »
Pabandyk ijunkt telefono blutufa ir paleis paiešką.Jei prabils angliškai ir paprašys tel.numerio ir kažkokio vardo,tai reiškia laisvų rankų įrangą.Toliau reikia mokėt po angliškai.Man padarė tai veikia puikiai.

Neprisijungęs Donciux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
Ats: Front interior light
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 07, 2019, 20:49:29 pm »
Tai kad kol kas tik ant stalo sita detaliuske turiu ir i masina nekisau :) o kaip ten ji gali veikt ta laisvu ranku iranga kai pas mane ant vairo net knopkiu atsiliepimui nera ;) o ir magelis paprastas be multimedijos  ;)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Front interior light
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 08, 2019, 20:19:03 pm »
Atsiliepimas su knopke su rodiklėlę kuri biški iškilesnė.

Neprisijungęs Bacardis

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 220
Ats: Front interior light
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 25, 2019, 11:10:40 am »
Sveiki. Bandysiu paklausti cia. Siandien nepraejau tech apziuros, del nedegancio galinio priesruko... lempute gera, relyte girdisi suklaksi, simbolis skydelyje uzsidega, bet pati lempute neuzsidega. Gal zinote kuris saugiklis atsakingas uz galini priesruka? Ir kurioje vietoje jis randasi? Skaiciau apie rozete, bet ji pas mane ne kemperine, tai ten kiek suprantu neturetu bedu buti...

Neprisijungęs redkon

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 42
Ats: Front interior light
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 25, 2019, 23:13:06 pm »
Labas,


Siūlau tikrinti rozetės kontaktus išsiardžius rozetę. Nesvasbu kokia rozetė, jeigu yra priešrūkinio žibinto (automobilio) atjungimo funkcija (jungiklis), kai pajungiama priekabos (kemperio) rozetė, tai labai didelė tikimybė, kad jungiklis bus užrūdijęs. Aš pats turėjau tokią problemą "kemperinėje" ir "nekemperinėje" rozetėse.