Autorius Tema: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019  (Skaityta 33118 kartus)

Neprisijungęs yancha

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #105 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 15:12:14 pm »
Sveiki, galvoju ar verta atnaujinti multimedijos sistemą Mototoj? Kiek jie man aiškino, tai tik navigacija galėsiu naudotis iš telefono, bet man aktualiau būtų leisti youtube ar kokį filmą paleisti. Gal kas naudojasi ir yra ištyrinėję tos atnaujintos multimedijos galimybes? Visokiuose review nieko daugiau neradau, kaip tik navigacija, podcast'ai ir skambinimas  :think:

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #106 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 17:01:41 pm »
Sveiki, galvoju ar verta atnaujinti multimedijos sistemą Mototoj? Kiek jie man aiškino, tai tik navigacija galėsiu naudotis iš telefono, bet man aktualiau būtų leisti youtube ar kokį filmą paleisti. Gal kas naudojasi ir yra ištyrinėję tos atnaujintos multimedijos galimybes? Visokiuose review nieko daugiau neradau, kaip tik navigacija, podcast'ai ir skambinimas  :think:
Visų oficialių tokių sistemų politika yra vienoda - dėl saugumo negalima naudoti youtube ir panašių servisų. Net ir sename BMW, kuris gamykliškai turėjo televizorių, pradėjus važiuoti vaizdas būdavo išjungiamas.
Yra būdų kaip tai apeiti, tačiau gero ir paprasto, kad nereiktų root'inti telefono aš nesu matęs.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #107 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 20:57:07 pm »
Na man visiskai nesuprantamas Youtubes ziurejimas masinoj ar panasiai. Negi joje gyvenama? As net savo kemperyje mazai kada telika ziuriu, nors yra imontuotas, nes surandu idomesniu veiklu kai isvykoje, gamtoje. O jei jau yra tokia butinybe, tai pasidedi plancete ir ziuri. Paprasta, pigu, patogu. Keleiviai nori ziuret vaziuojant ar pan.-sudedi monitorius ir vola. Pigiau gaunas nei upgreidas :)

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #108 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 12:03:09 pm »
Video galima žiūrėti iš beveik bet kokio tinkamai suformatuoto USB įrenginio, bet kaip kolegos minėjo, pradėjus važiuoti, to daryti nebeleidžia dėl saugumo. (tą ribojimą galima apeiti, bet būdas pakankamai komplikuotas - reika išimti multimediją ir trumpint tam tikrus kontaktus)

Vieninetlis būdas kaip iš telefono paleisti video, kūrį mačiau tai tiesiog screen mirroring (Miracast), bet tai jau nueinanti technologija, ne visus android telefonus jau ir prijungsi prie multimedijos per Miracast o ir ten reikia dar pasistengti, kad būtų rodomas video.

Su Android Auto ir Apple carplay kažin ar įmanoma išvis paleisti video, tiek standartiškai tiek kažkaip apeinant (bent jau niekur neesu to matęs)

Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #109 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 12:12:14 pm »
Aš bandžiau video paleisti (iš telefono, ne USB) - nieko nesigavo. AA VLC appsas mato failą, bet eina tik garsas (net ir stovint vietoj).
Bet šiaip sutinku su Balticam - nereikia to mašinoje. Važiuoji, viskas kratosi, kas bandys ten kažką įžiūrėti, akis išsinarins. Ypač vaikai nuo galinės sėdynės.

Neprisijungęs Zilva1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: MirrorLink per USB su Android RAV4 2019
« Atsakymas #110 Įrašytas: Spalio 21, 2021, 19:42:23 pm »