Autorius Tema: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?  (Skaityta 11947 kartus)

Neprisijungęs bacila

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Įrašytas: Balandžio 09, 2019, 18:09:22 pm »
Sveiki,

Nusprendžiau, kad laikas baigt žmonai pažeidinėti KET ir prijungti jos telefonus prie automoblio. Automobilis: Prius XW30 be navigacijos.

OK. Google šiaip ne taip radau, kaip tai padaryti su Prius, neturinčiu navigacinio tapšnioklio. Gal kam irgi pravers:
https://www.youtube.com/watch?v=okFyxfho4Rs

Viskas, kaip ir tvarkoje, kol neišjungiu telefone Bluetooth (nueinu už ryšio zonos). Tai padarius, Toyota irgi išjungia Bluetooth.

Dabar klausimas: Kaip jį įjungti?

Nenoriu tikėti, kad HSD sistemą sugalvoję inžinieriai nepadarė kito būdo, kaip spausti ir laikyti ragelio mygtuką, tada su magnetolos mygtukais ir ratuku lįsti per berods 3 meniu lygmenis ir taip įjungti Bluetooth??? Nes nu nafig tokį unusability...

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 11, 2019, 09:58:47 am »
Kam tu isjungineji bt telefone?

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 11, 2019, 20:46:28 pm »
Kam tu isjungineji bt telefone?
Tai žmogus rašo kad kartais tenka ir iš mašinos išlipti,ir paėėjėti kiek toliau nuo jos...Kodėl neklausi kam tada išlipa iš mašinos?
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 11, 2019, 21:51:13 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 12, 2019, 17:25:51 pm »
Kazkas netvarkoj Toyotos Bluetooth. Issijunginet pati neturi, visada turetu buti ON.

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 12, 2019, 23:01:42 pm »
Aš gal ne taip supratau. Kaip rašė Balticam bt visada yra on. Jeigu pas tave issijungineja, tai kažkas negerai.

Neprisijungęs bacila

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 14, 2019, 00:24:02 am »
Kazkas netvarkoj Toyotos Bluetooth. Issijunginet pati neturi, visada turetu buti ON.

Ta prasme, ON by default, kai įjungiamas degimas? Ar ON, po to, kai yra suporuojamas telefonas. Reiks dar pabandyt nueiti toliau ir pažiūrėt, kaip reaguoja. Gal išjungiant BT, Prius gauna kokį Reset ir irgi išsijungia -- nesidomėjau BT protokolu per daug.

O telefone BT nėra laikomas iš principo - jis įjungiamas tik tuomet, kai jo reikia. Taip ir baterija tauposi ir mažiau visokių netikėtumų būna. Ir norėtūsi, kad ir automobilyje taip būtų galima padaryti. :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandžio 14, 2019, 00:28:25 am »
 Problema ir bus tame,kad tu isjungineji BT telefone.As jo niekad neisjungineju ir problemu neturiu.Taupyt baterija siais laikais yra juokinga.Einu gult,telefonas ant laido!Ir nesuprantu zmoniu kai viduryje pokalbio issikrauna baterija.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 14, 2019, 08:46:07 am »
Ta prasme, ON by default, kai įjungiamas degimas? Ar ON, po to, kai yra suporuojamas telefonas. Reiks dar pabandyt nueiti toliau ir pažiūrėt, kaip reaguoja. Gal išjungiant BT, Prius gauna kokį Reset ir irgi išsijungia -- nesidomėjau BT protokolu per daug.

O telefone BT nėra laikomas iš principo - jis įjungiamas tik tuomet, kai jo reikia. Taip ir baterija tauposi ir mažiau visokių netikėtumų būna. Ir norėtūsi, kad ir automobilyje taip būtų galima padaryti. :)
Žmogau, tu klausi, kodėl neveikia Bluetooth, jį išjungus...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 14, 2019, 14:29:49 pm »
Problema ir bus tame,kad tu isjungineji BT telefone.As jo niekad neisjungineju ir problemu neturiu.Taupyt baterija siais laikais yra juokinga.Einu gult,telefonas ant laido!Ir nesuprantu zmoniu kai viduryje pokalbio issikrauna baterija.

Tai visokių klounų yra...Va mano pažįstamas krauna telefona tik tarp 40-80%, sako sutaupysiu batarke :) Tai vargšelis seka kiekviena įkrovimą , neduok Dieve perkraus ar išnaudos žemiau 40%. Abu vienu metu pirkom, tik aš kroviau per naktį galvos nesukdamas iki 100% ir ką manai, tiek mano telefono baterke mirė prie 895 įkrovimo ciklu, tiek jo prie 920. Tai ar verta taip vargintis dėl 15 ciklu skirtumo? Nemanau.
O bacila čia kažkokius vėjus rašo, matomai apsirūkęs ar paaiškint negali normaliai...Masinoj BT visada ON turi būti ir išjungti to neįmanoma ir nereikalinga. Telefone gali sau įjungti ir išjungti jei taip jau tau reikia ir viskas čia paprasta:išjungei BT telefone- atsijungia nuo mašinos BT, ijungei atgal- prisijungę prie mašinos BT.  Jei kitaip-gedimas mašinos BT sistemoje. Vat ir visa teorija.

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 14, 2019, 20:35:30 pm »
Čia ne mano reikalas, bet isjunginet telefone bt vien dėl baterijos taupymo yra visiškai kvaila. Koks bebūtų telefonas jeigu ji naudoji krauni kiekvieną dieną.
Visada on BT yra tik privalumas. Nesuku galvos ar įjungtas ar ne. Sėdi į mašiną ir automatiškai prisijungia. Man labai nepatiko jabra drive BT, nors ji visada įjungta, bet prie telefono prisijungdavo jeigu paspaudi knopke, tai visada uzmirsdavau tai padaryt ir visada skambėdavo telefonas taseje... O dabar kai naudoju auto originalų BT jokių problemų. Įjungi masina prisijungia, išjungti atsijungia. Labai paprasta ir labai patogu. Tik biski buvau išsigandęs dėl išmanau laikrodžio ir auto BT veikimo vienu metu. Nes jeigu laikrodis prijungtas tai auto nenorėjo matyt telefono.. Bet telefone nustačiau bt kad auto tik skambučiai ir viskas puikiai veikia, vienu metu per BT veikia ir laikrodis ir laisvų rankų įranga.

Neprisijungęs bacila

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 18, 2019, 13:58:57 pm »
Tai visokių klounų yra...Va mano pažįstamas krauna telefona tik tarp 40-80%, sako sutaupysiu batarke :) Tai vargšelis seka kiekviena įkrovimą , neduok Dieve perkraus ar išnaudos žemiau 40%. Abu vienu metu pirkom, tik aš kroviau per naktį galvos nesukdamas iki 100% ir ką manai, tiek mano telefono baterke mirė prie 895 įkrovimo ciklu, tiek jo prie 920. Tai ar verta taip vargintis dėl 15 ciklu skirtumo? Nemanau.
O bacila čia kažkokius vėjus rašo, matomai apsirūkęs ar paaiškint negali normaliai...Masinoj BT visada ON turi būti ir išjungti to neįmanoma ir nereikalinga. Telefone gali sau įjungti ir išjungti jei taip jau tau reikia ir viskas čia paprasta:išjungei BT telefone- atsijungia nuo mašinos BT, ijungei atgal- prisijungę prie mašinos BT.  Jei kitaip-gedimas mašinos BT sistemoje. Vat ir visa teorija.

Tai aš ir klausiu kaip turi būt. Nes Prius BT aš matau tik po suporavimo. Išjungus BT telefone ir vėl įjungus - viskas, Prius BT įrenginys neaptinkamas. Jį galima iš naujo atrasti tik gerokai pamaigius mygtukus ant vairo ir grotuvo. Kas man ir pasirodė gan keista.

Ir klausimas kada automobilio BT yra įjungiamas? Kai paspaudžiamas Start mygtukas? Ar jis kabo visą laiką, net kai automobilis išjungtas ir užrakintas. To nesinorėtų.

Dėl telefono. Normalus telefonas nereikalauja krovimo bent 2-3 dienas. Jei krauti kasdien, tai jau baterijai pypiec ir nieko nesutaupysi - įjungtas BT ar ne.  Bet, kaip dirbantis IT srityje aš matau kaip baisiai saugumo prasme yra kuriami produktai ir kokius plačius atakos vektorius palieka kreivos BT, WiFi sistemos. Na laikyt BT telefone pastoviai ar ne, tai jau kiekvieno asmeninis reikalas, tik saugumas ir patogumas, tai du skirtingi požiūriai.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 18, 2019, 15:32:34 pm »
Tai aš ir klausiu kaip turi būt. Nes Prius BT aš matau tik po suporavimo. Išjungus BT telefone ir vėl įjungus - viskas, Prius BT įrenginys neaptinkamas. Jį galima iš naujo atrasti tik gerokai pamaigius mygtukus ant vairo ir grotuvo. Kas man ir pasirodė gan keista.

Ir klausimas kada automobilio BT yra įjungiamas? Kai paspaudžiamas Start mygtukas? Ar jis kabo visą laiką, net kai automobilis išjungtas ir užrakintas. To nesinorėtų.

Dėl telefono. Normalus telefonas nereikalauja krovimo bent 2-3 dienas. Jei krauti kasdien, tai jau baterijai pypiec ir nieko nesutaupysi - įjungtas BT ar ne.  Bet, kaip dirbantis IT srityje aš matau kaip baisiai saugumo prasme yra kuriami produktai ir kokius plačius atakos vektorius palieka kreivos BT, WiFi sistemos. Na laikyt BT telefone pastoviai ar ne, tai jau kiekvieno asmeninis reikalas, tik saugumas ir patogumas, tai du skirtingi požiūriai.

Kai automobilis isjungtas, BT masinos irgi atsijungia. Paspaudus START isijungia. Isjungei masina, BT issijungia. Paprasta kaip 1-2-3.

Neprisijungęs bacila

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 28, 2019, 19:47:01 pm »
Kai automobilis isjungtas, BT masinos irgi atsijungia. Paspaudus START isijungia. Isjungei masina, BT issijungia. Paprasta kaip 1-2-3.
Vat NE VISAI taip. :) Paspaudus start BT įsijungia. Telefonas, jei suporuotas, mato CAR_MEDIA ir prisijungia automatiškai. Šita dalis yra OK.

Bet jei išjungti telefone BT ir vėl įjungti, tai toks vaizdas, kad Prius irgi išjungia BT. Ir kol neišjungsi mašinos ir iš naujo neįjungsi, tol telefonas prie mašinos BT įrenginio neprisijungs.  Šiandien buvo laiko ir noro paeksperimentuoti.

Kiek nepatogu, jei norima pasinaudoti kitu telefonu, pavyzdžiui, perjungti nuo asmeninio prie darbinio. Tam jau reikia stabdyti mašiną.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 28, 2019, 22:42:36 pm »
Vat NE VISAI taip. :) Paspaudus start BT įsijungia. Telefonas, jei suporuotas, mato CAR_MEDIA ir prisijungia automatiškai. Šita dalis yra OK.

Bet jei išjungti telefone BT ir vėl įjungti, tai toks vaizdas, kad Prius irgi išjungia BT. Ir kol neišjungsi mašinos ir iš naujo neįjungsi, tol telefonas prie mašinos BT įrenginio neprisijungs.  Šiandien buvo laiko ir noro paeksperimentuoti.

Kiek nepatogu, jei norima pasinaudoti kitu telefonu, pavyzdžiui, perjungti nuo asmeninio prie darbinio. Tam jau reikia stabdyti mašiną.

Reiskia tavo masinoj BT gedimas, nes taip BUTI NETURI!

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Laisvų rankų įranga: kaip prijungti suporuotą telefoną?
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 30, 2019, 16:54:36 pm »
Patikrinau pas save kaip veikia BT. Telefone įjungtas bt, uzvedi masina iškart prisijungia, užgesini išsijungia. Telefone  įjungtas bt, uzvedi masina - prisijungia, telefone išjungi bt - atsijungia, įjungi bt prisijungia. Viskas paprasta kaip du kart du. Taigi pas tave gedimas.