Autorius Tema: toyota corolla hibrido atsiliepimai  (Skaityta 45592 kartus)

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 14:09:19 pm »
Plug-in pagrindinis privalumas siuo metu nemokamas parkavimas  :-)

Čia kur tas nemokamas parkavimas plug-in hybridams?
Bent Vilniuje tai jau panaikinta.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 19:20:02 pm »
 Nevisi Vilniuje gyvena.Nezinau kaip Kaune ir Klaipedoj,bet Panevezyje tai galioja.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Gegužės 31, 2019, 09:25:55 am »
Na tai gerai, pamirstam visus benzus ir dyzelius. Tada Prius Hybrid cia tikrai laimi. Jau nekalbu apie Prius Plug-In. Tas is vis super taupus, man vazinejant Manchesteryje, vidutines kuro sanaudos - 1.85l/100km, nes daugumoje elektra vaziuoja, baterija per 2val pasikrauna ir vien elektra nuvaziuoja apie 70km.
Corolla man tikrai nepatiko. As cia vertinu ja kaip nauja hibridine masina. Nelyginu su 1 ar 2 klases Prius ar panasiai. Kaina nera adekvati kokybei. Be to ekonomija jos kaip hibrido-nekokia.
Būtent. Man suskaičiavo galutinę pardavimo kainą Corolla chečbekui vidutiniškai pakomplektuotam. 24 šmotai. Aplamai Corollai palyginus ne daug jie numeta nuo kainyno. To tarpu Priusą su daugiau navarotų, sakė atvežtumėm už 25. Ir dar chečo hibrido bagažinė mažesnė  nei Yaris, ar bent jau tokia pati. Nieko negaliu pasakyti apie lavonvežio bagažinę. Jos net nežiūrėjau, nes tas kėbulo tipas man neegzituoja. Tai jei Priuso išvaizda nebaido, juolab kad tai baisiai jo subinei Toyota padarė šiokią tokią plastinę operaciją, šiai dienai Prius geresnis pasirinkimas.
Prieš tai kažkas klausė dėl garso izoliacijos, tai dabartinę Corollą lyginant su Auris, skirtumas gana ženklus. Toks jausmas, kad Toyota pagaliau nusprendė kažką daryti ir su garsu.

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Birželio 01, 2019, 13:12:43 pm »
tai 24 cia bazines vos ne sakai :D jei su navarotais siekia 30 ir daugiau uz hibrida 2l.. briedas, po metu uz puse kainos is skelbimu su maza ridai kaip min nusipirkt galesim :D

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Birželio 05, 2019, 16:44:12 pm »
tai 24 cia bazines vos ne sakai :D jei su navarotais siekia 30 ir daugiau uz hibrida 2l.. briedas, po metu uz puse kainos is skelbimu su maza ridai kaip min nusipirkt galesim :D
Active plus hibrido gavau 24000 pasiulyma

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Birželio 05, 2019, 18:28:26 pm »
Uz kokiu 20000 jau gali Prius Prime is Amerikos parsivezt   ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Birželio 06, 2019, 08:58:19 am »
Active plus hibrido gavau 24000 pasiulyma
Visai neblogai. Kuris kėbulas ir variklis?
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 06, 2019, 09:22:13 am sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Birželio 10, 2019, 15:24:27 pm »
Visai neblogai. Kuris kėbulas ir variklis?
checas, 1.8, nes universalo net neziurejau. mieste jis nereikalingas, o kelionem, nesvarbu koks kebulas, man ji netinkama. Gal su 2L varikliu trasoje kazkas kitaip, bet uz Corolla atiduoti tiek, kiek kainuoja Superbas ar kazakas panasaus - nesamone.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 10, 2019, 15:33:37 pm sukūrė Senis2 »

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #38 Įrašytas: Birželio 11, 2019, 12:53:56 pm »
Kolegos, kiekvienas renkasi automobilį SAU. Ir ne visiems vieno ar kito žmogaus apsisprendimas atrodo racionalus, nes ne visi tą racionalumą supranta vienodai. Kažkam visiškai normalu vežtis daugiau ar mažiau daužtas mašinas iš JAV, kitam tos mašinos jau yra nepatikimos. Vienas skaičiuoja hibrido atsipirkima, kitam tas atsipirkimas nerūpi, nes vertina kitus kriterijus. Svarbiausia, nereikia viens kito įžeidinėti bandant įrodyti savo tiesą :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #39 Įrašytas: Birželio 11, 2019, 21:14:17 pm »
 As beveik 30 metu dirbu masinu remonto ir pardavimo srityje,taigi galiu pasakyt,kad lietuviai labai specifiniai pirkejai.Gali but tikras botanikas,bet apie automobilius jis "ismano" 10 kart geriau nei as.Man iki jo mokytis ir mokytis.Katais net nesuvokiu is kur jis semiasi tokios patirties?Gali jam patarinet draugiskai,gali argumentuotai,bet viskas kaip nuo zasies vanduo.Galu gale nusiperka visiska suda,bet tada sukandes dantis daro savaip ir vistiek neprisipazista klydes.
 
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #40 Įrašytas: Birželio 11, 2019, 21:32:55 pm »
As beveik 30 metu dirbu masinu remonto ir pardavimo srityje,taigi galiu pasakyt,kad lietuviai labai specifiniai pirkejai.Gali but tikras botanikas,bet apie automobilius jis "ismano" 10 kart geriau nei as.Man iki jo mokytis ir mokytis.Katais net nesuvokiu is kur jis semiasi tokios patirties?Gali jam patarinet draugiskai,gali argumentuotai,bet viskas kaip nuo zasies vanduo.Galu gale nusiperka visiska suda,bet tada sukandes dantis daro savaip ir vistiek neprisipazista klydes.
 

Tipinis lietuvio budas; visada pats protingiausias, ismaniausias ir nepriimantis jokiu kitu nuomoniu ar pastabu. Yra isimciu, gaila mazai.

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #41 Įrašytas: Birželio 12, 2019, 11:46:44 am »
ej tai rezumuojant uzskaitom corolla ar ne :D

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #42 Įrašytas: Birželio 12, 2019, 12:12:07 pm »
ej tai rezumuojant uzskaitom corolla ar ne :D
Man corolla (hibridas) patiko. Bet aš lyginčiau tik su kitais hibridais. Jei žmogui be skirtumo ar tai hibridas (hibridinė technologija su visais jos privalumais, už kurią kaip ir susimoki šiek tiek), ar benzas, tada, žinoma, galima rasti kitų variantų su geru kainos/kokybės santykiu.

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #43 Įrašytas: Birželio 18, 2019, 08:35:23 am »
Kartais kai paziuriu, tai kitu poziuris tiesiog stebina. Universalas mat mieste netinkamas... Corola netinka kelionems... Prisimenu vaikysteje vaziuodavom is vilniaus i klaipeda su zapu, greitis 80-90, 5 zmones plius tases. Be kondiskes aisku ir kitu privalumu. Bet vaziavom, dziaugiames viskas buvo ok, o cia mat hibridas su 1.8 netinkamas kelionem. O apie universala, tai is vis, reik parsivezti kazka dedi ir nesuki galvos. Reik vonia, lauko baldus, lova sofa, saldytuva ar dar padangas, ir tt. Nu aisku cia kiekvienas pagal savo skoni ir poreikius renkasi, tai kaip ir ok.
Asmeniškai man hibridas tik mieste, todel ir universalas nereikalingas, o  šiaip. baldai vežiojami su busu. kas dėl kelionių, asmeniškai man, netinka nei viena Toyota ( kalbu tik apie benzus). 2 kartus bandžiau tai daryti ir daugiau to nebus. Su Corolla aplamai po 900km kelio nejaučiau nei kojyčių nei rankyčių. Kitas bandymas buvo su Avensis. Per Lietuvą ir Lenkiją dar kenteti galima, bet toliau, kai atobanas pradeda vingiuoti tai nx. Posukiuose greiti mazini iki 110, nes mašina svyra į išorę, persirikiuoji į dešinę juostą, o paskui kad išvažiuoti iš tos juostos, grūdi 4 pavarą, tas 1,8 variklis rėkia ir vis tiek nevažiuoja. Tagi asmeniškai man, bet kuri Toyota miestui ir atsipūtusiam važiavimui po Lietuvą arba teisiu autobahnu, kaip vln-klp. P.S. Abiejų rida iki 30 000.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #44 Įrašytas: Birželio 19, 2019, 14:10:02 pm »
Trumpas review apie naują corollą universalą 1.8 hibridas, pravažiavus 600km.
Labai smagus automobiliukas, vidurkį rodo 5.4L/100km (iš miesto nebuvo išvažiavus), bagažinėje vietos žymiai mažiau lyginant su avensiu.
Salone laikosi sintetikos kvapas, niekur nedingsta (salonas veliūras).
Traukos pakanka bet neaišku kaip ten su dideliais greičiais greitkely.
Bus daugiau ką papasakoti, parašysiu.