Autorius Tema: toyota corolla hibrido atsiliepimai  (Skaityta 45609 kartus)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 11:14:45 am »
....corolla.ch-ro kuro sanaudos apie 5.0 5.5  kiek mačiau. liginant su dyzeliu tai kam tas dyzelis reikalingas?

Na 47k euru uz hybrida, o dyzelis per pus pigesnis. Va tau kam dyzelis reikalingas. Man hybridas nereikalingas visiskai, kai jau pirksiu , tai tik elektromobili. Kol kas Avensiu 2017 metu visiskai patenkintas, kuro sanaudos 4.9l/100km, jokiu didesniu apribojimu UK jiems nera, kelio mokestis (TAX) £140 metams. Mokejau £14200 uz nauja.  Taip kad vairuok ir zvenk. Jei buciau pirkes pvz. Prius, buciau paklojes £29600, tai kam to reikia???

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 13:07:03 pm »
jei po miesta maliesi tai naudingas dalykas, umiesti as irgi nesuprantu kam perka zmones hibridus... matyt mados reikalas :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 13:46:41 pm »
Na,jeigu turi pinigu,perkiesi dvi masinas:miestui hybrida ir uzmiesciui dyzeli  :D . Ypac Lietuvoj,kai uzmiestis koks 100km.
 Kaip bebutu,teks susitaikyt,kad dyzelis jau mires reikalas visom prasmem.Elektromobilis manes kol kas irgi nevilioja,o hybridas tikrai geriausias pasirinkimas siuo laikotarpiu.Siuo metu keliu kraunama Prius Prime zmonai,tai galesiu papasakot kokie ispudziai su juo.

Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Tomas Gudonis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 18:10:44 pm »
del dyzeliu galiu pasakyt tiek,cia normalaus gamintojo apie 2.0l kub. yra brangiau nei corola hibridas.ir rasot rinkciau kitoki varianta,bet nieko nepasiulot :).reikes gal dar pabandyt issinuomot kokiai savaitei pavazinet su corola ir bus matyt.kazin ar izoliacijos problema ar siektiek issprende

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 22:36:40 pm »
jei po miesta maliesi tai naudingas dalykas, umiesti as irgi nesuprantu kam perka zmones hibridus... matyt mados reikalas :)

Uzmiesti vaziuojant 100km/h greiciu hibridas vartoja 4-4.2 l. Mieste tokiu sanaudu nepasiekiu.

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 23:57:25 pm »
uzmiesti visos siuolaikines valgo mazai, cia ne rodiklis. kam apsikraut bereikalingom technologijom uz kurias turi sumoket kai perki. cia kaip kazkas sake arba elektrine arba paprasta benza/dyzeli imi

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gegužės 08, 2019, 10:03:46 am »
pagal kaip kurių mastymą, neverta mokėti ir už smat tv ir už šiuolaikinį telefoną - juk rodo ir senas kineskopinis, o paskambint galima ir su philips diga.
   žmogus neklausia pirkti ar ne, jis klausia apie privalumus/trūkumus. jei pats nepirksi, jam neįdomu - jis turi pirkimui galimybę, tai ir domina jį auto galimybės, o ne išvedžiojimai apie dyzelius ir kainą....

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gegužės 08, 2019, 12:55:47 pm »
pagal kaip kurių mastymą, neverta mokėti ir už smat tv ir už šiuolaikinį telefoną - juk rodo ir senas kineskopinis, o paskambint galima ir su philips diga.
   žmogus neklausia pirkti ar ne, jis klausia apie privalumus/trūkumus. jei pats nepirksi, jam neįdomu - jis turi pirkimui galimybę, tai ir domina jį auto galimybės, o ne išvedžiojimai apie dyzelius ir kainą....
(y) (y) (y)
Susidūriau su "kam tau tas hibridas, kai ir dyzeliu gerai važiuoti galima" sindromu gretimoj diskusijoj. Aš auto rinkausi pagal kitus kriterijus. Pagrindinis - patikima technologija. Ir man ne taip rūpėjo keliais decibelais tylesnė CX5 ar koks dinamiškas Tiguanas ir ar jau galima pasitikėti DSG.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 08, 2019, 13:31:15 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gegužės 25, 2019, 14:23:40 pm »
Labas,

Pats renkuosi tarp Camry ir Corollos. Test drive buvau su 1.8, bei 2.0 Corollos Hybridais. Jei turi konkreciu klausimu - drasiai klausk.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gegužės 26, 2019, 10:48:16 am »
Test drive tau nieko nepasakys brolau. Išsinuomot porai savaičių, pavažinėti taip, kaip važinėji visada be taupymo ir tada jau gal pajausi ta masiniuka. Patariu bent 1000km numint įvairiais keliais. Kitu atveju - tik savęs apgaudinėjimas ir nusivylimas nusipirkus.

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 07:10:04 am »
Pravaziavau apie 400km, manau patsbtas atstumas susidaryti nuomonei :)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 10:56:34 am »
Pravažiavau hibridine Corolla (universalas, su 1.8 varikliu) apie 260 km. Vilnius-Kaunas (ir atgal) + abiejuose miestuose pasimaliau gerokai.
Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. Kuro sanaudos (vidutinės) 4.8 l/100. Mano vairavimo stilius - ramus, nuolat naudoju greičio palaikymą.
Minusai:
- Prie 110-120 jau gerai girdisi vėjo triukšmas + triukšmas iš priekinių arkų. Iš galo triukšmo sėdint priekyje negirdėjau.
- Mašina gana kompaktiška (nors ir universalas), ne visoms šėimoms tiks.
- Multimedia iš Flasho (16GB) neskaito FLAC. MP3 pradeda groti, pažagsi ir sustoja arba peršoka į sekantį takelį. Muziką leidau tik per Bluetooth, tada ok.
- Navigacijos sistema - apgailėtina totaliai (kam aktualu). Kažką rodo, bet žemėlapis visada atsuktas į šiaurę. Negaišau ir neieškojau kažkokių nustatymų, naudojau Waze telefono ekrane.

Variklio "ūžimas" visai neįkyrus, tiek kiek reikia, viskas normos ribose.
Dėl lenkimo užmiestyje - tvarkingai važiuojant (saugiai, nesidrąskant) - pilnai pakanka galios normaliam lenkimui. Aš nežinau kokiom mašinom važinėja tie, kam šito automobilio "nepakanka".
Apskritai labai maloniai vairuojasi auto. Buvo žiauriai malonu. Pastebėjau, kad net prie 75km/h esant lygiam keliui, be įkalnės, jei akumas bent iki pusės įkrautas, mašina važiuoja tik elektra (važinėjau EKO režime). Nuolat jauti, kad auto bando EV režimą naudoti kuo dažniau.

Šitam forume nuolat anti-hibridistai bando hibridus lyginti su benzinais arba dyzeliais. Mano nuomone, hibridas tai labai atskiras segmentas ir lyginti reikia su kitais hibridais arba plugin-hibridais.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #27 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 12:37:47 pm »
Pravažiavau hibridine Corolla (universalas, su 1.8 varikliu) apie 260 km. Vilnius-Kaunas (ir atgal) + abiejuose miestuose pasimaliau gerokai.
Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. Kuro sanaudos (vidutinės) 4.8 l/100. Mano vairavimo stilius - ramus, nuolat naudoju greičio palaikymą.
Minusai:
- Prie 110-120 jau gerai girdisi vėjo triukšmas + triukšmas iš priekinių arkų. Iš galo triukšmo sėdint priekyje negirdėjau.
- Mašina gana kompaktiška (nors ir universalas), ne visoms šėimoms tiks.
- Multimedia iš Flasho (16GB) neskaito FLAC. MP3 pradeda groti, pažagsi ir sustoja arba peršoka į sekantį takelį. Muziką leidau tik per Bluetooth, tada ok.
- Navigacijos sistema - apgailėtina totaliai (kam aktualu). Kažką rodo, bet žemėlapis visada atsuktas į šiaurę. Negaišau ir neieškojau kažkokių nustatymų, naudojau Waze telefono ekrane.

Variklio "ūžimas" visai neįkyrus, tiek kiek reikia, viskas normos ribose.
Dėl lenkimo užmiestyje - tvarkingai važiuojant (saugiai, nesidrąskant) - pilnai pakanka galios normaliam lenkimui. Aš nežinau kokiom mašinom važinėja tie, kam šito automobilio "nepakanka".
Apskritai labai maloniai vairuojasi auto. Buvo žiauriai malonu. Pastebėjau, kad net prie 75km/h esant lygiam keliui, be įkalnės, jei akumas bent iki pusės įkrautas, mašina važiuoja tik elektra (važinėjau EKO režime). Nuolat jauti, kad auto bando EV režimą naudoti kuo dažniau.

Šitam forume nuolat anti-hibridistai bando hibridus lyginti su benzinais arba dyzeliais. Mano nuomone, hibridas tai labai atskiras segmentas ir lyginti reikia su kitais hibridais arba plugin-hibridais.

Na tai gerai, pamirstam visus benzus ir dyzelius. Tada Prius Hybrid cia tikrai laimi. Jau nekalbu apie Prius Plug-In. Tas is vis super taupus, man vazinejant Manchesteryje, vidutines kuro sanaudos - 1.85l/100km, nes daugumoje elektra vaziuoja, baterija per 2val pasikrauna ir vien elektra nuvaziuoja apie 70km.
Corolla man tikrai nepatiko. As cia vertinu ja kaip nauja hibridine masina. Nelyginu su 1 ar 2 klases Prius ar panasiai. Kaina nera adekvati kokybei. Be to ekonomija jos kaip hibrido-nekokia.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #28 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:18:50 pm »
Na tai gerai, pamirstam visus benzus ir dyzelius. Tada Prius Hybrid cia tikrai laimi. Jau nekalbu apie Prius Plug-In. Tas is vis super taupus, man vazinejant Manchesteryje, vidutines kuro sanaudos - 1.85l/100km, nes daugumoje elektra vaziuoja, baterija per 2val pasikrauna ir vien elektra nuvaziuoja apie 70km.
Corolla man tikrai nepatiko. As cia vertinu ja kaip nauja hibridine masina. Nelyginu su 1 ar 2 klases Prius ar panasiai. Kaina nera adekvati kokybei. Be to ekonomija jos kaip hibrido-nekokia.
Prius Plug-in pasiteisintų, jei yra galimybė jį ramiai palikti krovimui (namie). Priešingu atveju tai paprastas hibridas + miesto krovimo stotelių paieška ir su tuo susijusi logistika. Kad ekonomiškas - neabejoju.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: toyota corolla hibrido atsiliepimai
« Atsakymas #29 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:45:32 pm »
 Plug-in pagrindinis privalumas siuo metu nemokamas parkavimas  :-)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...