Visureigiai > Toyota Rav 4

Oro slėgis padangose.

(1/2) > >>

Tadas89:
Sveiki,

 Toyota Rav4 (IV), keičiau ratus ir pradėjo mesti klaidą dėl oro slėgio padangose. Slėgis buvo 2,3 2,2 2,2 2,2 padariau 2,4 visur.
Ratų išmatavimas keitėsi iš R17 245 65 į R18 255 55. Laukiu atsakymų, davikliai nusistato mechaniškai ar automatiškai? Ką daryti?

Ačiū ir Geros Dienos!

Tadas89:
Ratus šitam auto keičiau pirmą kartą ir perkant nebuvo nurodyta kur priekis, kur galas ir pusės. Dabar skaičiau, kad dėl slėgio daviklių tai svarbu. Kaip sužinoti, kuris ratas kur priklauso jeigu nėra jokio markiravimo? tiesiog keitinėti? Nes esu beveik tikras, kad nepataikiau.

balticam:
Tai priputi kiek reikia ir resetini kompe. Paprasciau nebuna...

Sonixas:

--- Citata iš: Tadas89  Gegužės 11, 2019, 19:46:25 pm ---Ratus šitam auto keičiau pirmą kartą ir perkant nebuvo nurodyta kur priekis, kur galas ir pusės. Dabar skaičiau, kad dėl slėgio daviklių tai svarbu. Kaip sužinoti, kuris ratas kur priklauso jeigu nėra jokio markiravimo? tiesiog keitinėti? Nes esu beveik tikras, kad nepataikiau.

--- Baigti citatą ---
Zieminiai ir vasariniai ratai su davikliai?lempute mirksi ar dega kai uzkuri masina?jei abu komplektai su davykliais is pradziu turi perjungti komplekta o paskuj nuresetinti slegius.kur koks ratas stovi jokio skirtumo nera.

Tadas89:
Taip abu komplektai yra su davikliais. Minute mirksi ir paskui dega. Nerandu niekur medijoj kaip nuresetint. Gal kas mokat? Visi ratai 2.4 tvarkingai

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją