Autorius Tema: Benzino kvapas salone  (Skaityta 4363 kartus)

Neprisijungęs Abalkinas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Benzino kvapas salone
« Įrašytas: Gegužės 15, 2019, 11:44:00 am »
Atšilus orams, Toyotas Avensis (2000 m.) salone jaučiamas benzino kvapas užvedus automobilį. Kiek pavažiavus, kvapas dingsta. Buvau palindęs po apačia, jokio skysčių prasisunkimo nepastebėjau. Bandžiau išdėstyti problemą ir autoservise: pasakė, kad jeigu nedega "check engine" lemputė, tai nieko rimto. Dar minėjo, kad reikėtų duslintuvą pažiūrėti. Galų gale pareiškė, kad jie jokio kvapo neužuodžia. Kas galėtų būti?

Neprisijungęs i4rilu

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
Ats: Benzino kvapas salone
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 15, 2019, 13:35:45 pm »
Klausimas tik ar benzino ar "nesudegusio benzino" kvapas jaučiasi.
Jie benzino - tai uostyti po kapotu, gal kur šlapia matosi. Man ne Toyotai kažkada buvo kuro slėgio reguliatoriaus membrana pratrūkusi tai lašėjo ir smirdėjo...
Jei nesudegusio benzino - gali ir duslintuve kur skylė būti, todėl patraukia ir į saloną. Ypač kai variklis šaltas ir kuras pilnai dar nesudega / katalizatorius "nesuvalgo" (jei toks yra).

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
Ats: Benzino kvapas salone
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 15, 2019, 21:14:40 pm »
Sūnaus mašinoj buvo žiurkės pragraužę benzino šlangelę, bet kvapas buvo lyg acetono. Mano tai kol šalta, tai jaučiasi toks nepilnai sudegusio benzino kvapas, bet ant šaltos.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Abalkinas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: Benzino kvapas salone
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 30, 2019, 15:37:00 pm »
Beje, vienam autoservise pasiūlė įsidėti salono filtrą su aktyviąja anglim ir sakė, kad jokio kvapo tuomet nejausiu.