Autorius Tema: Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?  (Skaityta 13379 kartus)

Neprisijungęs tojočius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?
« Įrašytas: Birželio 29, 2019, 10:44:44 am »
Sveiki, tema čia turbūt universali, ne vien Priusui, bet kad jau su juo klausimas iškilo, tai čia ir rašau.

Nusipirkau naujas padangas internetu, pagal visus išmatavimus sutikrinau su instrukcija, viskas atitinka. Nuvežiau šiandien į Melgą, kad sumontuotų, subalansuotų, viską padarė, bet sako, kad važiuojant dideliu greičiu gali būti vibracija, nes kažkokie ten nedideli nuokrypiai pas juos rodo. Klausiu, ar padangos blogos, gal kokias naudotas įkišo man, sako ne, viskas gerai, premium klasės padangos (nors pirkau lyg ir vidutinės tik :D ), tiesiog kartais taip būna. Gal gabenimo metu kas nutiko. Sako būna kartais tik su viena padanga taip, o šįkart ant visų keturių rodo tą nukrypimą. Klausiau, ar galima ką padaryt, sako ne. Tai man kilo klausimas, kodėl taip būna ir ar tikrai nieko čia nepadarysi. Gal tiesiog grąžint padangas parduotuvei, ar man nepriims, nes "taip būna"?

Šiaip važiuodamas mažu greičiu nieko nepastebėjau, o dideliu dar neišsibandžiau, bet jau neramu iš anksto :D
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 29, 2019, 11:45:47 am sukūrė tojočius »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Ar noramlu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 29, 2019, 11:05:45 am »
siaip jei nepaslaptis, kokio gamintojo padangos? as pralekciau magistraliniu keliu, jei vibracija jausis ir netenkins pacio, tavo vietoj grazinciau, cia ne tavo beda jei jos sandeliuojamos blogai buvo, dar pasiziurek pagaminimo data padangu, gal jos gulejo neteisingom salygom kokius 3 metus.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs tojočius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Ar noramlu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 29, 2019, 11:44:59 am »
siaip jei nepaslaptis, kokio gamintojo padangos? as pralekciau magistraliniu keliu, jei vibracija jausis ir netenkins pacio, tavo vietoj grazinciau, cia ne tavo beda jei jos sandeliuojamos blogai buvo, dar pasiziurek pagaminimo data padangu, gal jos gulejo neteisingom salygom kokius 3 metus.

Dayton Touring 2, gaminta šiemet.

Gerai sakai, išsibandysiu autostradoj ir jei ką skųsiuos, nes kaip matau ir garantija metams davė.

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 30, 2019, 11:40:49 am »
Dayton Touring 2 jokios ne premium klases, jos biudzetines vidutines klases.

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 30, 2019, 18:45:46 pm »
Kartaia, kad dingtų nežymios vibracijos su naujom padangom reikia pravažiuot500-1000 km ir vėl subalansuot.
Jei stipriai kala per vairą, tai niekas nepadės, nebent į pabaigą protektoriua jau bus:D
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 01, 2019, 22:48:40 pm »
Kartaia, kad dingtų nežymios vibracijos su naujom padangom reikia pravažiuot500-1000 km ir vėl subalansuot.
Jei stipriai kala per vairą, tai niekas nepadės, nebent į pabaigą protektoriua jau bus:D
Tai kad žmogus dar nežino ar kala,gal visai niekas ten nekala.Paprastai kai atsiveži savo padangas montuoti į firmą kuri pati prekiauja padangomis ir jas montuoja,tai ten dar netokių istorijų galima išgirsti...,nes pačios geriausios padangos be nuokrypių yra tik pas juos. :-]
E

Neprisijungęs tojočius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Ar normalu naujos padangos ir vibracijos?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 29, 2019, 22:58:51 pm »
Na va, visą mėnesį važinėju, bandžiau ir autostradoj ne kartą, tai ką aš žinau, arba mano standartai labai žemi, arba viskas joms gerai, nes visiškai nieko nejaučiu. Buvau pasiruošęs autostradoj kalimui per vairą, kaip kažkada dar su Yariu vienu ratlankiu netinkamų skylių išvažiavau, tai čia nieko panašaus nejaučiu. Šiaip nejaučiu jokio skirtumo nuo ankstesnių padangų, tik kad gal stabdosi kažkiek efektyviau ir smarkiau pagazuojant pajudant neprasisuka. Bet čia gal psichologiškai tik taip atrodo - žinau, kad naujos, tai atrodo, geriau sukimba :D Žodžiu, grąžint neketinu :)

Tai kad žmogus dar nežino ar kala,gal visai niekas ten nekala.Paprastai kai atsiveži savo padangas montuoti į firmą kuri pati prekiauja padangomis ir jas montuoja,tai ten dar netokių istorijų galima išgirsti...,nes pačios geriausios padangos be nuokrypių yra tik pas juos. :-]

Na man irgi mintis buvo, gal čia dėl to, kad ne jų padangas pirkau :D O bet gal kaip tik labai kruopštūs darbuotojai, jei parodė ten jiems kažkokius skaičius, įspėjo draugiškai, nenutylėjo :D

Kartaia, kad dingtų nežymios vibracijos su naujom padangom reikia pravažiuot500-1000 km ir vėl subalansuot.
Jei stipriai kala per vairą, tai niekas nepadės, nebent į pabaigą protektoriua jau bus:D

O geras, turėsiu omeny ateičiai, jei visgi ims vibruoti.

Dayton Touring 2 jokios ne premium klases, jos biudzetines vidutines klases.

Tai jo, man irgi atrodo, kai pirkau, tikrai ne premium ieškojau :D