Visureigiai > Toyota Rav 4

Naujo RAV4 antikorozinis padengimas - ar reikia?

(1/9) > >>

kixxoff:
Sveiki RAV'iečiai (ar RAV'istai  :V )   (h)
Klausimas paprastas - ar reikėtų daryti naujo (2019) RAV4 Hybrid antikorozinį padengimą? Eksplotuojamas bus tik Lietuvoje.
Aišku, kol bus naujas, tai atrodo plausi kasdien ar kas savaitę (ypač žiemą) ir t.t., bet visi žinom kad euforija praeina ir mašina pasidaro tiesiog transporto priemone.
Taigi, ar labai labai rekomenduojama daryti antikoroziją, ar pakaks gerai ir dažnai nuplauti (ir dugną) žiemos metu?

balticam:
Ziurint kiek ilgai planuoji masina laikyt. Jei visam gyvenimui :) tai tada geriau antikorozini pasidaryti ir bus rami galva.
Nezinau kaip nauji Rav'ai, bet pazystamas turi 11metu senumo, kuriuo vazineta tik LT nuo pirkimo ir didesniu rudijimo pozymiu nesimato.

eceris:
sunku patarti teisingai. kai pirkau kažkada iš prancūzijos 2003 corolla verso, pažiūrėjau, kad dugnas nedengtas, tik siūlės. ištepiau dinotrol pats dugną. dar kaskart prieš žiemą ratus keisdamas papurkšdavau purškiamu dinitrol (nepasakysiu tiksliau, ne namie esu) konservantu arkas, slenksčius. ir ką, po 8 metų važinėjimo, prie arkų ėmė lysti rudys, slenkstis prie galinio dešinio irgi dažai pakelti. na bet tai "statybinei" mano auto jau 16 metų, tai gal ir laikas :) .
  tačiau kai pirkausi verso (6 metų auto buvo) variau daryti antikorozinį vistiek. mokėjau 160 eu, bet žinau kad ne dinitrol purškė - atseit dinitrol nepasiteisina.

Henris:
as irgi svarstau nauja rav4 dengti ar ne? svarstau tik apie dugna, slenkscius, arkas, i dureliu ertmes manau neapsimoka. Kiek domejausi dinotrol dengiasi kaip detvos sluoksnis, todel gaunasi kaip papildoma garso izoliacija, Toyotos ypac taupo ant posparniu pigaus kieto plastiko ir kai vaziuoji net per balas, komforto nelieka. Dar yra naujoviskas reagentas krown berods, bet juo reikia ispurksti kiekviena rudeni. Auris visos siules dugne pradejo koroduoti, lygiai po 3 ziemos lietuviskos, atstovybe sake tai normalu, nes siules is kitokio metalo lydinio, tipo nekreipt demesio, nors patys uz antikorozini, tik, kad jis butu padarytas kokybiskai. Sake kai kurie prigrezioja skyliu, kad pripurkst i ertmes, tai veliau buna dar blogiau nuo to. As taip pat laukiu atsiliepimu, nors auto turetu buti vazinejama 5 metus, bet imesti i tai iki 200 eur ne taip daug, kai paskui del korozijos krenta verte parduodant keliais tukstanciais.

Astuonkojis:
Siaip durnas klausimas toks, ar gali daryti antikorozini naujai masinai? Ten viskas gerai su garantijom po to buna?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją