Autorius Tema: Dairomės važinėto žaliūko Auris (arba panašaus).  (Skaityta 26852 kartus)

Neprisijungęs Henris

• Veteranas
  • Įrašai: 1648
Jeigu perki nauja masina ir renkiesi tarp hibrido ir benzo tada reik skaiciuot, kiek km pravaziuoji, kiek laiko vazinesi su masina ir tt. Ziuret kas labiau apsimoka.
As pirkau 4 metu senumo hibrida ir jam nebuvo jokiu konkurentu. Mano kriterijai buvo : universalas, benzinas, automatas, rida max iki 120 000 km, kaina iki 13 000 eur. Pirkau is atstovo dar su 1.5 metu garantija. Taigi tokiu parametru joks paprastas benzas negalejo pasiulyti negalbant apie kuro sanaudas 5.12 l/km.
Man ir idomu kodel paskutiniu metu taxi persoka i hibridus jeigu jie tokie brangus ir neekonomiski. Buvau neseniai Ispanijoje, kurortiniuose miestuose ir Barcelonoj. Tai ten kas antras taksas prius + , poto nemazai papprastu priusu ir tik viena auris universala maciau. Aisku buvau ir Kopenhagoje, tai ten turbut 80 o gal ir 90 proc taxu yra mercedes e klas universalai, visiskai nauji , maziau senesniu, ir vienas kitas hibridas.
Kai ieskojau sau auto pries 4 metus, mano prioritetai buvo identiski. Ir norejau naujo auto, nes dalyvavimas loterijoje perkant naudota jau buvo isjede nervus. Ieskojau benzo, bet Tokvila susifeilino su pasiulymais, tad apsilankius Mototojoj, gavau pasiulyma Auris hibrido su 3k nuolaida. Nes jie lauke Auris faceliftu, o sandely turejo hibrida, emiau negalvodamas, todel, kad tarp benzo ir hibrido to pacio modelio skirtumas kainos buvo vos 1000 euru.
Tikrai nepasigailejau ir dabar kiti auto sarase tik hibridai arba EV. EV kaip vieninteli auto seimoje dar anksti pirkti del infrastrukturos prastos, nes tenka ir uzmiesty retkarciais pavazinet, tai kol kas baugu, kad nerasi kur pasikraut.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019