Autorius Tema: Salono pečiuko elektrinis pašildymas?  (Skaityta 3878 kartus)

Neprisijungęs DDarius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Salono pečiuko elektrinis pašildymas?
« Įrašytas: Gruodžio 17, 2018, 17:30:22 pm »
Labas vakaras,

Iškilo klausimas. Auto- Toyota Yaris Verso 1,4 D4D. Užkūrus auto ryte, nepučia šilto oro į saloną. Važinėjant po miestą, nelabai sušildysi išvažiavus iš miesto ir pavažiavus 6-7 km. pradeda pūsti šiltą orą. Toliau viskas normaliai. Prieš žiemą pakeistas termostatas, vandens pompa, antifryzas, sistema nuorinta. Mintis buvo gal pats pečiukas užsikišęs, nupirkus kitą ir išardžius senąjį radau pačiam pečiuko radiatoriui šildymo plokšteles (mano galva jos ir turėtų šildyti), pačios plokštelės  veikia- kaista. Klausimas kaip ir kas jas valdo, pajungia/ atjungia? Papildomų mygtukų salone neturiu. Gal kažkas kažką gudraus patars?  :) P.s. foto ne mano, tik kaip pavyzdys apie ką aš čia  :D

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Salono pečiuko elektrinis pašildymas?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 17, 2018, 22:48:41 pm »
 Man panasu,kad cia kazkas neorginalaus ideta.Orginalus pasildymas atrodo kaip buvau idejes : http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,5812.0.html
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs DDarius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Salono pečiuko elektrinis pašildymas?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 18, 2018, 10:24:37 am »
Nelabai įsivaizduoju ar originalas, ar kažkas meistravo, tik ieškodamas šilumos radau tokį daiktą, galvoju pasiklausiu, gal kažkas kažką panašaus matė ir patarimą kokį gudrų duos  :)