Žalieji > Kiti hibridai

Naujo automobilio patikra prieš atsiimant jį salone

(1/3) > >>

kixxoff:
Domina klausimas kokią atliekate patikrą salone, kai perkamas visiškai naujas automobilis? Prieš registruojant ir prieš atsiimant, paruoštą auto galima apžiūrėti. Ar tai darote?
Tikrinate dažų skuoksnį, elementų tvirtinimo varžtus ar vežatės specialistą?
Ar gal pasitikite salonu ir tiesiog sėdat ir važiuojat?

frostas:
Nieko nedarau, reikia, kad aprodytų ir viskas. Gali pildyti priėmimo - perdavimo aktą. Bet tai priklauso nuo pardavėjo. Nauja auto yra su gamykline garantija, jei bus kokių problemų, galima kreiptis ir po pirkimo. Gali pasitikrinti, kad būtų įrašyta pardavimo data ir sudėti anspaudai

kixxoff:

--- Citata iš: frostas  Rugpjūčio 04, 2019, 18:48:48 pm ---Nieko nedarau, reikia, kad aprodytų ir viskas. Gali pildyti priėmimo - perdavimo aktą. Bet tai priklauso nuo pardavėjo. Nauja auto yra su gamykline garantija, jei bus kokių problemų, galima kreiptis ir po pirkimo. Gali pasitikrinti, kad būtų įrašyta pardavimo data ir sudėti anspaudai

--- Baigti citatą ---
Tai sakot neverta ieškoti pabraižiojimų ar kažkokių kitų "red flagų"?
Aš kalbu apie defektus, potencialiai galinčius atsirasti transportuojant automobilį iki dylerio.

Egis_:

--- Citata iš: kixxoff  Rugpjūčio 04, 2019, 19:48:00 pm ---Tai sakot neverta ieškoti pabraižiojimų ar kažkokių kitų "red flagų"?
Aš kalbu apie defektus, potencialiai galinčius atsirasti transportuojant automobilį iki dylerio.

--- Baigti citatą ---
pries pirkdamas, kaip ir bet koki kita daikta - turi pats viska gerai paziureti ir ivertinti bukle. Manau tikrai niekas nesupyks ar kreivai nepaziures jeigu pasimatuosi dazu dangos bukle su tolscinometru ;)

Limonas:
jeigu kažkas kelia įtarimą - be abejo patikrinti reikia. Bet negirdėjau, jog būtų toyota predentas. Kitur tokių precedentų yra.  Prieš kelis mėnesius žiūrėjau KMŽ - rodė taksistą kuriam opelistai prakišo uždaužytą zafirą.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją