Autorius Tema: Padekit isirinkiti avensis automobili  (Skaityta 11710 kartus)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalio 31, 2019, 20:44:32 pm »
O kas cia pries dyzelius nusiteikes? :D
Zmones nori nusipirkti automobili ir nezino kokio nori ar bent nori kitu nuomone isgirsti...
Reikia i tai paziureti kaip zmogaus kuris pats automobilio neremontuos ir nelabai tuo nori sukti galva.
Kartais galima pagalvoti kam is viso tas auto reikalingas, sedi i trula ir varai...



Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 00:18:13 am »
Mano istorija yra panaši.
Benzas buvo per brangu.
Dujos (nors ir tiesioginės) buvo problematiškos, tai ką tu išvardinai čia bajka, man vožtuvai sėsdavo ir su laiku vis dažniau tekdavo reguliuoti tai teko parduot ir įsigyti zyzelį, kad būtų ir ekonomiškiau ir galvos nekvaršintų.
Aišku dabar darbo autoparke yra ir hibridų RAV4 (5gen) ir corolla naujausia, nerealūs automobiliai, bet čia ir kainuoja atitinkamai.
Siandiena buvau pas kolega motorista,pasiberes mitsubishi dzipuko benzinini varikli is po duju  naudojimo,keicia voztuvus ir pan...sake antras remontas toks po 80 000km jau sio variklio del duju...dalys brangios ir pagrinde tik originalas.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 12:14:41 pm »
Motoristas susiremontuos  :goodboy:
Bet tai greiciau del duju nei kad benzininio motoro bedos. Gal nuo irangos, dujines prieziuros kasmetines, gal nuo duju kokybes...  :think:

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 14:33:31 pm »
Motoristas susiremontuos  :goodboy:
Bet tai greiciau del duju nei kad benzininio motoro bedos. Gal nuo irangos, dujines prieziuros kasmetines, gal nuo duju kokybes...  :think:

kažkada mane taip mokino apie dujų naudojimą auto...
  kadangi benzo oktaninis skaičius apie 95(dažniausia naudojamas), o dujų apie 110, automatiškai gaunasi aukštesnė temperatūra užsidegimo metu(galia nedidėja dėl mažesnio kaloringumo), automatiškai metalai tamposi labiau. iš to būna  vožtuvų sėdimai, tarpiniu pramušimai, dėl galvučių "kraipymosi" ir t.t. ir pan.
  audi 6 pravažiavo nuo gamyklinės 270k. pazįstamas motoristas tvarkė. sakė variklis jau neremontuojamas
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 01, 2019, 14:35:30 pm sukūrė eceris »

GALLANT

  • Svečias
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 17:11:36 pm »
kažkada mane taip mokino apie dujų naudojimą auto...
  kadangi benzo oktaninis skaičius apie 95(dažniausia naudojamas), o dujų apie 110, automatiškai gaunasi aukštesnė temperatūra užsidegimo metu(galia nedidėja dėl mažesnio kaloringumo), automatiškai metalai tamposi labiau. iš to būna  vožtuvų sėdimai, tarpiniu pramušimai, dėl galvučių "kraipymosi" ir t.t. ir pan.
  audi 6 pravažiavo nuo gamyklinės 270k. pazįstamas motoristas tvarkė. sakė variklis jau neremontuojamas
Pabandykit tai isaiskinti benzingalviam, kurie neipirkdami benzino vazineja ant duju. Pagal ju mastyma dujos dar geriau varikliui..... 😂😂. Nesvarbu, kad kontruktoriai kure varikli varoma benzinu.

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 22:14:58 pm »
Turejau mazda 626, rida buvo 90 000.km, variklis ledinis jokios tepalo demeles, pravaziavau ant duju 120 000 km. Variklis vel ledinis, jokios tepalo demeles, tepalu nevalgo. Nzn man rodos jeigu i pavargusi varikli idedi dujas, tai ir gauni rezultata. Aisku po 8 metu ant duju, biski tampydavosi kol salta, bet as nei filtru keiciau nei ka ten reguliavau.

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkričio 01, 2019, 23:01:59 pm »
reguliuot nelabai ir reikia. maždaug kas 60-80 tukst. membranas reikia pakeist. nes kai sukietėja, nenormaliai dirbt pradeda. dar vožtuvėliams geriau netaupyt, geriau brangesnius. nes tie pigieji, kur gumytės tik keičiasi, kas pora metų reikia keist ir kalibruot.
  šiaip dujos yra gerai - važiuoji tikrai pigiai su jomis
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 01, 2019, 23:04:37 pm sukūrė eceris »

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 09:37:48 am »
Kas gera iranga susidedavo ir priziuredavo ja taip kaip dujininkai rekomenduodavo  nesiskusdavo nei dujine iranga nei motoru.
Kiti aisku sakydavo viskas ten  gerai tik dujininkai nori pinigus nulupti  :think: tai manau tuos piniugus nuluodavo paskui variklistai :goodboy:.
Anksciau girdavo iranga is olandijos sumontuotose auto, lyg ir is gamyklos tokia iranga iseidavo su automobiliu. Pas olandus po kojomis dujos jie megdavo tokius auto.
Manau ar dyzelis ar benzas ar dujos kaip priziuretas buvo taip ir turesi  :think:

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 16:23:17 pm »
K
Anksciau girdavo iranga is olandijos sumontuotose auto, lyg ir is gamyklos tokia iranga iseidavo su automobiliu. Pas olandus po kojomis dujos jie megdavo tokius auto.
Man kažkaip nėra tekę matyti nei vieno automobilio kuriame būtų sumontuotos dujos gamykliškai,iš tikro net nesu nei skaitęs nei girdėjęs oficialiuose šaltiniuose,nebent tik alaus bare kokiam kur pas kas antrą "dujininką" mašina su gamykliškom dujom :D. Na bet čia gal tik man taip...
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 02, 2019, 16:25:24 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 17:25:46 pm »
Man kažkaip nėra tekę matyti nei vieno automobilio kuriame būtų sumontuotos dujos gamykliškai,iš tikro net nesu nei skaitęs nei girdėjęs oficialiuose šaltiniuose,nebent tik alaus bare kokiam kur pas kas antrą "dujininką" mašina su gamykliškom dujom :D . Na bet čia gal tik man taip...
hmmm, o opeliai ar nebūdavo su gamyklinėm dujom? bent jau naujus salonuose su dujom parduodavo seniau
  ir oficialiose dilerių kainose būdavo dujiniai

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 19:16:26 pm »
Turejau dar viena mazda 626 ge, is olandijos su gamykline duju iranga Necam. Ten buvo navarotas, kad kuro rodykle buvo sureguliuota ir ant duju t.y. vaziuoji ant benzo kuro rodykle rodo kiek benzo, perjungi ant duju kuro rodykle rodo jau kiek duju like. Tos necam sistemos nieks nemokejo cia reguliuot, sugenda ir meti laukt arba i mazeikius vaziuoji ten kazkoks vienas tvarke.

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 22:22:11 pm »
kaip man minėjo dujininkas, galima ir su dabartinėm įrangom tai padaryti, tik niekas nenori žaist su kalibraviu. lemputes, na tas prie perjungėjo benzas/dujos, ir tai reikia pažaist kad daugmaž teisingai rodytų...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #27 Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 23:56:30 pm »
Man kažkaip nėra tekę matyti nei vieno automobilio kuriame būtų sumontuotos dujos gamykliškai,iš tikro net nesu nei skaitęs nei girdėjęs oficialiuose šaltiniuose,nebent tik alaus bare kokiam kur pas kas antrą "dujininką" mašina su gamykliškom dujom :D. Na bet čia gal tik man taip...
Na neteko tai neteko :think: matyt olandai kaip lietuviai neturedami babkiu garaziukuose susimesdavo patys  :goodboy:

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #28 Įrašytas: Lapkričio 03, 2019, 11:46:19 am »
Šauni tema apie avensio variklius :) pagal forumiečių minčių vingius su Toyotos varikliais viskas ok.
Matyt galima griebti bet kokį techniškai tvarkingą ir mažiausiai nujotą... Vis tiek dėl euro5 ar euro6 visi varikliai prašosi rimtesnės priežiūros ir aptarnavimo artėjant prie 200000 km

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Padekit isirinkiti avensis automobili
« Atsakymas #29 Įrašytas: Lapkričio 03, 2019, 12:20:44 pm »
hmmm, o opeliai ar nebūdavo su gamyklinėm dujom? bent jau naujus salonuose su dujom parduodavo seniau
  ir oficialiose dilerių kainose būdavo dujiniai
Opeliai turejo modeliu, pvz. Zafira su gamykline duju iranga, nuo 1999 iki 2004 su gamtinem dujom CNG , bet tikrai ne su suskystintom dujom LPG. Be to temos autores klausimas buvo visikai kitoks, o diskusijos nusirutuliojo iki temos "apie viska arba nieka". Tikiuosi forumo moderatoriai sutvarkys sita "jovala".