Autorius Tema: ...  (Skaityta 2094 kartus)

Neprisijungęs CommonSense

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
...
« Įrašytas: Lapkričio 07, 2019, 21:48:08 pm »
 ...
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 11, 2019, 21:21:16 pm sukūrė agedvi »

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: 2019 rav4 neaiskus transmisijos garsai.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 08, 2019, 08:34:10 am »
O siaubas koks šlykštus garsas, jei daugeliui taip yra, tai turėtų oficialiai pasikviesti ištaisyti klaidos.
Mes įmonėj turim apie 6 RAV4 (5gen, 2019m., 2,5L hybrid) ir tokios problemos nėra nei viename, bet jei būtų iškart numestume Tokvilai ir į jokias kalbas nesileistume, kol neištaisytų arba pakeistų nauju. Atrodo kaip rimtas bug'as.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: 2019 rav4 neaiskus transmisijos garsai.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 08, 2019, 09:15:21 am »
O siaubas koks šlykštus garsas, jei daugeliui taip yra, tai turėtų oficialiai pasikviesti ištaisyti klaidos.
Mes įmonėj turim apie 6 RAV4 (5gen, 2019m., 2,5L hybrid) ir tokios problemos nėra nei viename, bet jei būtų iškart numestume Tokvilai ir į jokias kalbas nesileistume, kol neištaisytų arba pakeistų nauju. Atrodo kaip rimtas bug'as.
Hibriduose savo usual garsų tiek, kad pašalinio net neidantifikuotum, jaučiu :D
O kalbant apie šitą - žiūrint video jis skamba ne kaip kažkoks "pašalinis". Ta prasme, hibride, kaip ir sakiau, aš tokį garsą beveik priimčiau kaip kažką, kas "taip ir turi būti". Tarsi mechaninis persijungimas. Aš ne mechanikas, bet gal krumpliaratinė "pirma pavara" junginėjasi.. Akustiškai, garsas labai konkretus - kažkas įsijunga ir išsijunga..
Sėkmės aiškinantis!

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: 2019 rav4 neaiskus transmisijos garsai.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 08, 2019, 12:02:54 pm »
Hibriduose savo usual garsų tiek, kad pašalinio net neidantifikuotum, jaučiu :D
O kalbant apie šitą - žiūrint video jis skamba ne kaip kažkoks "pašalinis". Ta prasme, hibride, kaip ir sakiau, aš tokį garsą beveik priimčiau kaip kažką, kas "taip ir turi būti". Tarsi mechaninis persijungimas. Aš ne mechanikas, bet gal krumpliaratinė "pirma pavara" junginėjasi.. Akustiškai, garsas labai konkretus - kažkas įsijunga ir išsijunga..
Sėkmės aiškinantis!

Hybriduose kaip šitame variante turėtų būti variatorius apie kokią čia pirmą pavarą kalbi?
Absoliučiai jokių pašalinių garsų, kaip su troleibusu važiuoji.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 08, 2019, 12:07:14 pm sukūrė pecionka »

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: 2019 rav4 neaiskus transmisijos garsai.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 08, 2019, 12:21:45 pm »
Hybriduose kaip šitame variante turėtų būti variatorius apie kokią čia pirmą pavarą kalbi?
Absoliučiai jokių pašalinių garsų, kaip su troleibusu važiuoji.
Gal ne taip supratot, arba ne aiškiai rašiau.
Aš kalbu apie benziną. 2019 modelyje su 2.0 varikliu yra pirma krumpliaratinė pavara (su kuria pajudama, ir/arba judama lėtai) iš kurios transmisija automatiškai persijungia į variatorių. Įtariu, kad tas perjungimas ir skleidžia garsą, apie kurį rašo temos autorius.

Hibridą paminėjau tik šiaip kaip pavyzdį - jame tiek garsų, kad papildomo pašalinio garso gali ir nesuprasti.

O jei jau užsiminėt apie variatorių, tai Hibriduose variatoriaus nėra. Ten planetarinė pavara, neturinti nieko bendro su tradiciniu variatoriumi :)
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 08, 2019, 12:28:31 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: 2019 rav4 neaiskus transmisijos garsai.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 08, 2019, 12:38:50 pm »
Na taip, turint omeny 4 variklius, kur 1 benzininis o 3 elektriniai priburta daug daugiau nei paprastas variatorius.

Apie krumpliaratinę pavarą net nežinojau, bet jei tai ir yra šio garso priežastis (o kaip matom būtent įvyksta prie mažų greičių), tai kažką promazino projektuojant.