Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 4326 kartus)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 68
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Topic Start: Lapkričio 25, 2019, 18:44:44 pm »
Renkuosi iš Toyota Yaris 1.5 l hybridinio modelio. Tada Honda Jazz 1,3 variklis, Hyundai i20 1.0 turbininis ir Suzuki Swift 4*4, 1.2 litro mild hybrid.

Honda turėtų būt smagiausia važiavimui, nes Honda, bet jos ir kaina didesnė ir realiai negauni hybrido, o tiesiog CVT.

Kiti du varaintai tai daugiau šiaip. 1.0 variklis manęs kažkaip neįtikina, nors šiaip kaip surpantu net ir jam galioja 7 metų garantija be apribojimų. Suzuki žiūriu, nes įdomus man toks dizainas (mano požiūris į dizainą nestandartinis, BMW man neetalonas kitaip sakant :D). Realiai kažin ar man reikia ir to 4*4, ir nieko pernelyg nežinau apie tą jo pavarą 1,2 plius kažkoks mandras starteris. O gal visai be reikalo pvz jaudinuos dėl Hyundai variklio, juk neperku mašinos 20 metų.

Gal atsirastų, kas pasidalintų patarimu/ais? Į ką dar atkreipti dėmesį. VAG mašinų nežiūriu, nes VW įkūrė hitleris, skodos ir seatai kažkaip nelabai patinka iš principo + tai tas pats vag'as. :D

Iš anksto dėkoju.
Aš žiūrėjau suzuki swift, kai jis tik atsirado. Man labai, labai patiko... tik kaip naujienos kaina buvo kosminė. Mažalitražių japonų bijot nereikia, nes jie būtent gimtinėj toj srity specializuojasi... Mano galva toyota imti, jei nedinori iš minios išsiskirti... Pastebiu, kad yaris ypač pamėgo klimaksinio amžiaus vairuotojai... VAG neimk, viskas kas žemiau golf, niekam tikę, nei kokybės, nei komforto... Kia, nissan ir hyundai brangus aptarnavimas. O kaip prancūzai?