Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 4144 kartus)

Neprisijungęs SML

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Topic Start: Sausio 17, 2020, 11:51:14 am »
Prikelsiu seną Postą - idomu ką pasirinko autorius? :) Kaip matau pagal paskutinius pranešimus, matyt turėsiu gana nepopuliarią nuomonę :) Prieš kurį laiką susidūriau su ta panašia dilema kaip ir temos autorius. Šeimai reikėjo antro automobilio pageidautina mažo, grynai miestui, trumpoms kelionėm, siauriems požeminiams parkingams mieste ir kad nekeltų jokio galvos skausmo dėl eksploatacijos. Kadangi jau turėjome Corollą, tai pirma mintis buvo rinktis taip pat Toyotą arba auris arba yaris hibridą. O taip pat didelis pliusas yra Safety Sense, ne visi šios klasės konkurentai turi tokios sistemos atitikmenį.    (kalba eina apie 2017-2019 metų kartos modelius) Dėl seno automobilio bet aukštesnės klasės pirkimo komentuoti negaliu nes čia jau kiekvieno žmogaus apisprendimas ir požiūris, bet kaip Henris savo post'e sakė - naują automobilį perki, tikrai ne todėl jog neturi kur pinigų dėti. 

Visgi Yaris patiko labiau nei auris, tačiau pasibandžius benzininį variantą (1,5l variklis) ir hibridinį, su mūsų vairavimo stiliumi ir važiavimo maršrutais ir kilometražu, kuro sąnaudų skirtumas ~1, tai hibrido pirkimas nelabai atsipirktų. Pastovios sąnaudos benzininio 7-8, visiškai neišlendant iš miesto. Dėl galios - 82Kw ant tokios masės automobilio yra daugiau nei pakankama.

Dėl pačio Yaris, patarčiau imti benziną, ir bent jau vidutinės/aukštesnės komplektacijos pvz. - Active Plus. Taip pat pasidaryti antikorozinį su garso izoliacija. Jeigu didesniuose automobiliuose ant arkų dar kažkas yra tai ant mažo Yario jos visiškai plikos, tai papildomas sluoksnis garso izoliacijos labai padeda.

Visgi tai galioja jei automobilio reikia būtinai dabar arba jeigu yra perkamas šios kartos 1-2 metų senumo (pvz. Demo automobilis). Tačiau jeigu yra galimybė palaukti, tada verta laukti naujojo Yaris, o ten jau ir platforma kita, ir varikliai, multimedia su Apple CarPlay ir Android Auto ir apskritai tai jau visai kitas automobilis, o ne tik restylingas, kas buvo daroma su dabartiniu Yariu kelis kartus.
Toyota RAV4 2020