Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 12523 kartus)

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 14:56:44 pm »
Standartinis vienos laiko zonos tarifas - 0,149 €/kWh. Dviejų zonų tarifai - diena 0,168 €/kWh; naktis/savaitgalis - 0,107 €/kWh.  Kraunama batarkė dažniausiai naktimis

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 15:08:30 pm »
Standartinis vienos laiko zonos tarifas - 0,149 €/kWh. Dviejų zonų tarifai - diena 0,168 €/kWh; naktis/savaitgalis - 0,107 €/kWh.  Kraunama batarkė dažniausiai naktimis

Dauguma juk turi standartini tarifa - 0,149 Argi ne taip?
Matot, tas elektromobilis reikalauja prisitaikymo prie jo, o man labiau patinka kai auto prisitaiko prie manes kai man jo reikia...Maciau ne viena zmogeli prie pakrovimo punktu laukianciu po 2-4 valandas su cigarete dantyse. Cia taip ir prasirukyti gali. O ir kava gert labai jau letai reikia laukiant 😊 jei kavine kur yra. Velgi, jei yra ikrovos punktas prie darbo kur-tada variantas. Na bet cia juk isimtys. Nepatoguma elektromobilis suteikia dideli ieskant kur ji pakraut, vat tas man ir nepatinka. O senesni kraunasi ziauriai letai...nauji gi kainuoja nesamoningai brangiai..

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 16:31:36 pm »
Na jei kaip antra auto tai vistiek ziureciau i EV. I uzmiesti tikrai nevaziuosi su juo. Jei znogus gyvena su pozeminiu parkingu, tai reiskia yra naujas daugiabutis, juose jau visur dvieju tarifu skaitliukai. Jei nesenai statytam name situacija ta pati. Jei maliesi po miesta, tai tikrai vienos ikrovos turetu uztekt keliom dienom. Juolab kaip raso zmogus trumpi atstumai, tai benzo kad ir maziukas vistiek pariebintai purks i degima, nes mazai vaziuos optimalia temperatura. Tai tas yaris benzininis, jei kas 3-4km bus gesinamas auto tai suvalgys ir visus 10l. Kiek suprantu su antru auto dazniausiai vaziuoja zmonos, isvezioja vaikus iki ugdymo istaigu, iki kuriu pora km, po to grizta namo arba i kokia parduotuve iki kurios irgi koks km, na dar i grozio salona kokiam senamiesti uzsuka, kur parkingas kainuoja brangiau nei nuvaziuotum 100km :) o cia pyst nereik moket uz ji
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 18:07:38 pm »
Mano sese turi Smart for Two, 2009, 0.8 CDI dyzeliuka, tai mieste (Diusburge) isitelpa i 3.1l/100km per pikus vazinedma. Maziukas, manevringas, prisiparkuoja kur nori ir pamirsta kada saliaros pyle 😁 O kainavo tik 1190 euriuku. Pravaziaves 115k. Elektrines net is tolo uz tokia kaina nepaimsi, o sanaudos panasios. Tad manau alternatyvu tikrai yra, aisku kiekvienas pasirenka pagal save.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 17, 2020, 18:09:25 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 18:26:13 pm »
As Yario Hibrido irgi nei uz ka nepirkciau. Bandziau 2 savaites as ji ir visiskas meslo gabalas. Jegos visai neturi, isibegejimas sudinas,ekonomijos jokios apciuopiamos nematau. Zodziu tik pinigu ismetimas i bala.
Elektrine irgi ne iseitis. Kainuoja nemazai, o bendra nauda lygi bet kuriai benzininei finansiniu atzvilgiu. Visi tie nemokami parkavimai ir nemokami ikrovimai visada nesites, tuojau apmokestins, cia tik laiko klausimas. Cia daugiau dabar tokia banga ant ju ar mados reikalas. Daugelis ir pasimauna ant to. Pateisinu tik zaliuosius, tausancius gamta. Jiems elektromobilis - privalumas. Man tikrai ne.
Pagrindinis mano auto - dyzelis ir jo niekas nepakeis. Mano antras auto - elektrinis Segway Ninebot KickScooter MAX G30, su kuriuo vazineju i darba esant palankiam orui. Mieste man jo uztenka pilnai.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 20:55:39 pm »
Smart as irgi galvojau pasiulyt kaip ciena is variantu, bet ar jus zinot kokie nedekingi siu auto techniniai aptarnavimai. Ten taip viskas sukista po bagazine (jei taip galima ja isvis vadinti). Pamenu kolega turejo ta dvivieti smarta, kurio tepalu keitimu klp niekas neapsiimdavo, varydavo i kauna keisti tepalus :) Apie kazkokio komforto kruopelyte ten isvis pamirst gali. Vienintelis privalumas, kad prisiparkuosi ir apsisuksi visokiose nestandartinese vietose. Apie nemokama parkinga ar vaziavima A juosta irgi nera privilegiju. Taip, kai geri orai gali ir el paspirtuku naudotis, bet jei kokius vaikus nuvezt pas gudytoja tai jau ne ka :) Apie dyzelius isvis gal patilekit, nes aiskiai suformuluota uzklausa buvo, antras seimos auto ekonomines klases, trumpi atstumai mieste. Tai apie dyzeli net kalbos negali buti. Jis net 40 laipsniu temperaturos nepasieks trumpiem atstumam, iskart pi..e bus liamdom, dpf ir net akumui, kuris normaliai nebus ikrautas, o dyz paleisti reikia dideles startines jegos.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 21:57:10 pm »
Mano sese turi Smart for Two, 2009, 0.8 CDI dyzeliuka, tai mieste (Diusburge) isitelpa i 3.1l/100km per pikus vazinedma. Maziukas, manevringas, prisiparkuoja kur nori ir pamirsta kada saliaros pyle 😁 O kainavo tik 1190 euriuku. Pravaziaves 115k. Elektrines net is tolo uz tokia kaina nepaimsi, o sanaudos panasios. Tad manau alternatyvu tikrai yra, aisku kiekvienas pasirenka pagal save.
Visada reikia pilnai viska pasakyt apie viska.Kiek ji moka metinio mokescio uz ta Smart?Kokios spalvos plakete turi ir ar leidziama jai ivaziuot i miesto centrus? Taip,alternatyvu visada yra,bet daznai lietuviai renkasi neracionaliai.Nusiperka dyzeli vazinejimui mieste,perka Limited komplektacija uz paskutinius pinigus,perka suduka is salono,kai galima uz tokia suma nusipirkt premium klases masina.Aplamai Lietuvos auto rinka labai lepina pirkejus pasirinkimu.Pagal staistika esam antri Europoj pagal importuojamus automobilius,nors realiai tikrai esam pirmi (daug masinu ivezama per kitas Europos salis). Kartais zmogaus negali perkalbet arba duot racionalu sprendima.Jis uzsiciklines ant kazkokiu stereotipu arba prisiskaites nesamoniu internete,be abejo tas nesamones skleidzia kazkas su tam tikrais tikslais.Rinkos desniai veikia.Zmoniu naivumui ribu nera.Kaip sake vienas garsus zmogus "visata ir zmoniu kvailumas beribiai,nors del visatos as dar suabejociau  :-] "  Praktiskai kas norejo auto nusipirkt is Amerikos,padejau ir nusipirko.Neigiamu atsiliepimu neteko sulaukt.Praejusia savaite atvaziavo zmogus is Kauno.Pries du metus pirko Sienna.Suderinau ,kad dujas sureguliuotu,pakeiciau priesrukini gale(buvo sudauzes),dege airbagai (vaire kontakto nebuvo),palydejau iki tech.apziuru,praejo tech. apziura,atsisveikinom ir laimingas isvaziavo.Pabendravom pora valandu,kavos isgerem,nepaemiau nei vieno euro uz visa tai.Paprasciausiai geras Zmogus.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 22:34:43 pm »
Visada reikia pilnai viska pasakyt apie viska.Kiek ji moka metinio mokescio uz ta Smart?Kokios spalvos plakete turi ir ar leidziama jai ivaziuot i miesto centrus? Taip,alternatyvu visada yra,bet daznai lietuviai renkasi neracionaliai.Nusiperka dyzeli vazinejimui mieste,perka Limited komplektacija uz paskutinius pinigus,perka suduka is salono,kai galima uz tokia suma nusipirkt premium klases masina.Aplamai Lietuvos auto rinka labai lepina pirkejus pasirinkimu.Pagal staistika esam antri Europoj pagal importuojamus automobilius,nors realiai tikrai esam pirmi (daug masinu ivezama per kitas Europos salis). Kartais zmogaus negali perkalbet arba duot racionalu sprendima.Jis uzsiciklines ant kazkokiu stereotipu arba prisiskaites nesamoniu internete,be abejo tas nesamones skleidzia kazkas su tam tikrais tikslais.Rinkos desniai veikia.Zmoniu naivumui ribu nera.Kaip sake vienas garsus zmogus "visata ir zmoniu kvailumas beribiai,nors del visatos as dar suabejociau  :-] "  Praktiskai kas norejo auto nusipirkt is Amerikos,padejau ir nusipirko.Neigiamu atsiliepimu neteko sulaukt.Praejusia savaite atvaziavo zmogus is Kauno.Pries du metus pirko Sienna.Suderinau ,kad dujas sureguliuotu,pakeiciau priesrukini gale(buvo sudauzes),dege airbagai (vaire kontakto nebuvo),palydejau iki tech.apziuru,praejo tech. apziura,atsisveikinom ir laimingas isvaziavo.Pabendravom pora valandu,kavos isgerem,nepaemiau nei vieno euro uz visa tai.Paprasciausiai geras Zmogus.


Venza, jei buciau LT ir reiktu masinos-tikrai kreipciausi pas tave. Vienas is rimtesniu sitam forume. Pritariu viskam, ka pasakei auksciau.
Kas del seses Smart, tai jokio mokescio nera,nes tik 88g/km tarsa,  ivaziuoja i miesta be problemu. Passion Coupe,raudonos spalvos. As i tokia masina aisku netilpciau, reiktu skyle pjaut stoge kad galva tilptu 😊, bet jai tinka puikiai.

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 11:52:27 am »
(Truputi bus Off-topic, bet visdėlto.)

Atsiprašau tačiau visiškai negaliu sutikti su nuomone, jog daužto automobilio pirkimas iš JAV yra racionalus pasirinkimas, o visi kas daro kitaip elgiasi kvailai. Tai yra kitoks, galbūt pigus pasirinkimas, bet tikrai ne racionalus.

Perkam automobilį iš JAV, ką gaunam:

1. Automobilis yra daužtas. Nesvarbu ar tai Premium ar ekonominė klasė, jis buvo daužtas ir nuo šito nepabėgsi.
2. KASKO draudimas. Įmokos už importuota iš JAV automobilį yra labai didelės ir ne visos įmonės sutinka jį drausti.
3. Jeigu žmogus neturi pilnos sumos, lizingą susitvarkyti yra sunku.
4. Sudėtingesnė registracija
5. Jokios garantijos

Ir čia yra su tais kuriuos pargabena patikimas žmogus ar įmonė, aš net nekalbu apie riziką įsigyti pvz. skenduolį.

Tikrai nesakau, jog su Venza teikiamomis paslaugomis kažkas yra ne taip, aš kalbu apibendrintai apie visa daužtų automobilių importą iš JAV. Aš esu įsitikinęs, Kad visi kas kreipiasi į Jus lieka patenkinti, tačiau taip pat manau, jog pirkėjų kategorijos yra visiškai skirtingos, perkantieji automobilį iš atstovybės turi kitus poreikius, požiūrį ir be abejo - galimybes.

Kiekvienas automobilis turi savo pirkėją, vienam už tą pačią sumą reikia įvaizdžio, premium klasės ir kitokių statuso dalykų, kitiems tiesiog reikalingas patikimas daiktas (vis dėlto diskutuojame juk Toyota forume :) ). Kiek matau dabar, viskas labai atitinka posakį, kad gobšus moka du kartus.

Beja teiginys dėl kažkieno nesąmonių skleidžiamų internete siekiant tam tikrų tikslų - šie laikai yra praėję. Nežinau ar seniai teko lankytis automobilių pardavimo atstovybėse, tačiau "einamų" automobilių (Lietuvoje ir ypač Vilniuje), Toyota, VW, Škoda ir pan. atstovybėse reikia laukti eilėje elementariai, kad galėtum ne tik apžiūrėti bet ir nusipirkti automobilį. Papildomos reklamos ar naujo automobilio pirkimo protegavimo internete, jiems seniai nebereikia.

Aišku esame lietuviai, ir nesvarbu ar žmogus pirks automobilį iš salono ar remontuosis naudotą, daužtą, nuomuosis, ar važinės troleibusu, visvien atsiras kažkas kas sakys - "aš tai kitaip būčiau daręs" :)
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 14:08:28 pm »
Siaip del auto is Amerikos is dalies sutinku, kad yra siek tiek niuansu, kuriuos reiktu zinot. Pamenu pirkau amerikona Honda CRV 2005 2.4 automatas. Pries pirkdamas, jau zinojau, kad buvo gaves i priekio kaire puse, bet buvo LT tvarkytas. Matesi, kad amortikas pr. kairys truputi apibeges, bet funkcionavo normaliai dar. Po kokiu poros metu, pradejo dungset, dar sukiojant vaira pradejo dungset ir atraminiai guoliai. Amortikus pirkau auto prekiu parduotuvej, viskas tiko viskas ok, bet vat su atraminiais guoliais tai turejau ryskiu problemu. Kadangi 2.4 motorai skirti buvo tik JAV, tai man dejo naujus atraminius, kuris nuo 2.0 europos, tik pakeitus iskart vel jie ten bildedavo. Tai teko vazynet po srotus ir ieskot paimti nuo tu paciu metu naudotas atramas nuo amerikono crv, tada jau viskas ok. Bet kiek man tai nervu ir laiko kainavo, nu naxren.
Ai beje, dar kai reikejo eiti TA, tai prisikniso, kad knpoke kuri ijungia priesrukine galine lempa (USA tokiu nera, buvo sumontuota LT), tipo ne taip isijungia :) Rele pasirodo ne taip buvo ten sujungta, priesrukines priekines gali isijungti, tik kai ijungtos trumposios sviesos, pas mane galedavai ijungti priesrukines, kai tik gabaritai budavo ijungti. Nu bet ten tas reles perlytavimas, man kainavo iki 100 lt. Tai neskaiciau, kaip rimto bug'o. Bet taip su auto is JAV, pirkejai turi daug dometis, kaip bus Lietuvoje su atsarginem dalim ir tam tikrais KET reikalais.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 14:18:49 pm »
SML, mano vaikystės draugas dirba Toyota atstovybėje, tai pasakojo kad daugumoje firmos perka naujus, o paprasti piliečiai tik vienas kitas. Ir jokiu ten eilių nėra, nežinau iš kur išpešei tokia informacija. Pats kas vasara darau aptarnavimus Mototojoe, jokiu eilių nemačiau prie nauju. Belaukiant atsiimt masina ne vienas konsultantas buvo priėjęs ir siūlė apžiūrėt mašinas. Tiesa, jie sudaro toki įspūdį kad labai jau užsiėmė, bet iš tiesu tenai tuščia...gal tokiu laiku aš pataikiau, bet nemanau kad draugeliui butų koks tikslas man meluot.
O protingai daužtų aš tikrai nebijau ir pirkčiau drąsiai. Žinoma, suvirintos iš keliu mašinų nenorėčiau, užtat reikia žinoti iš ko perki.
O skūpas tikrai moka du kartus. Ir nusipirkęs “nuostabu” buvusi taksą su “maža” rida tikrai dvigubai išleisi vėliau, nei nusipirkęs amerikoniska daužta.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 19, 2020, 14:22:43 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 14:27:04 pm »
SML, mano vaikystės draugas dirba Toyota atstovybėje, tai pasakojo kad daugumoje firmos perka naujus, o paprasti piliečiai tik vienas kitas. Ir jokiu ten eilių nėra, nežinau iš kur išpešei tokia informacija. Pats kas vasara darau aptarnavimus Mototojoe, jokiu eilių nemačiau prie nauju. Belaukiant atsiimt masina ne vienas konsultantas buvo priėjęs ir siūlė apžiūrėt mašinas. Tiesa, jie sudaro toki įspūdį kad labai jau užsiėmė, bet iš tiesu tenai tuščia...gal tokiu laiku aš pataikiau, bet nemanau kad draugeliui butų koks tikslas man meluot.
O protingai daužtų aš tikrai nebijau ir pirkčiau drąsiai. Žinoma, suvirintos iš keliu mašinų nenorėčiau, užtat reikia žinoti iš ko perki.
O skūpas tikrai moka du kartus. Ir nusipirkęs “nuostabu” buvusi taksą su “maža” rida tikrai dvigubai išleisi vėliau, nei nusipirkęs amerikoniska daužta.
Manau, kad SML turi omeny, ne tiesiogines eiles zmoniu, kurie stovi gyvai prie salonu :) Turi omeny, kad uzsakant nauja auto turi laukti eilej, juolab jei pasirenki norima spalva, salona ir kitus aksesuarus, kuriuos gali surinkti tik gamykloje. Todel ir atsiranda eiles. Bet dazniausiai eiles buna prie tam tikru populiariu modeliu. Pvz LT dabar uzsakyti RAV4 hibrida, gausi tik metu gale. Nes ir sandeliuose nera ju, todel, kad uzsakymu is Europos yra metam i prieki, nespeja gaminti. bet jei nori, kokios Corollos hibrido ar benzo, gal RAV4 tik benzo, ar kokio Yaris modelio, tai manau, kad atveztu per 3men gal net ir greiciau, nes paklausa tam tikriem modeliam ir modifikacijom yra skirtinga.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 15:04:17 pm »
Apgailetina situacija tada, tik stebuklu salyje, vadinamoje Lietuva, tai gali vykti....UK max 30-40 dienu ir atsiimi bet kokia Toyota, ar tai RAV4 Hibridas ar dar kazkas. Na gal cia kad vietoj gamina jas. Bet ir Vokietijoje per menesi pristato, Belgijoje taip pat. Teko kalbetis su vietiniais veikejais, nes norejom pora masinu uzsakyt su vairu kaireje vazinejimui po Europa.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 15:44:16 pm »
(Truputi bus Off-topic, bet visdėlto.)

Atsiprašau tačiau visiškai negaliu sutikti su nuomone, jog daužto automobilio pirkimas iš JAV yra racionalus pasirinkimas, o visi kas daro kitaip elgiasi kvailai. Tai yra kitoks, galbūt pigus pasirinkimas, bet tikrai ne racionalus.

Perkam automobilį iš JAV, ką gaunam:

1. Automobilis yra daužtas. Nesvarbu ar tai Premium ar ekonominė klasė, jis buvo daužtas ir nuo šito nepabėgsi.
 Taip,jis dauztas ir tu matai kaip jis buvo dauztas,matai rida.O jeigu eksplotuojant automobili pakliusi i avarija ismesi automobili i siukslyna?Nebevazinesi su juo?
2. KASKO draudimas. Įmokos už importuota iš JAV automobilį yra labai didelės ir ne visos įmonės sutinka jį drausti. Imokos nera LABAI DIDELES.Gal tik viena bendrove nesutinka drausti.
3. Jeigu žmogus neturi pilnos sumos, lizingą susitvarkyti yra sunku.
 Nera sunku,yra galimybiu.
4. Sudėtingesnė registracija Kurioj vietoj sudetingesne?Praktiskai visi parduoda automobili jau sertifikuota ir su tech.apziura.
5. Jokios garantijos BMW leidzia perkelt garantija is USA i Europa,atrodo ir Audi taip pat.Toyota neleidzia.Is mano pazistamu pardaveju daugelis suteikia garantija ilgesne nei oficialus atstovas devetam automobiliui.

Ir čia yra su tais kuriuos pargabena patikimas žmogus ar įmonė, aš net nekalbu apie riziką įsigyti pvz. skenduolį. Rizikos jokios nes pilna duomenu baze pasitikrint ka perki.Ir nereikia galvot,kad skenduoliai ten dalinami uz dyka ir juos labai lengva remonuot. As pats turiu siuo metu pardavime skenduoli.Absoliuciai viskas isardyta ir ismesta,paliktas tik kebulas plikas ir i ji sudeta pilnai viskas is dauztos masinos.Gaunasi nedauzta ir neskendusi masina.Rodau visas nuotraukas,darbu eiga,suteikiu garantija.Ka bloga cia iziurit?

Tikrai nesakau, jog su Venza teikiamomis paslaugomis kažkas yra ne taip, aš kalbu apibendrintai apie visa daužtų automobilių importą iš JAV. Aš esu įsitikinęs, Kad visi kas kreipiasi į Jus lieka patenkinti, tačiau taip pat manau, jog pirkėjų kategorijos yra visiškai skirtingos, perkantieji automobilį iš atstovybės turi kitus poreikius, požiūrį ir be abejo - galimybes. Kvailiau nebuna,kai mano kolega pries keleta metu negalejo 2 men parduot Corolla uz 8000eur ir pastacius ja pardavimui pas oficialu atstova buvo nupirkta per 2 dienas uz beveik 10000eur.



Beja teiginys dėl kažkieno nesąmonių skleidžiamų internete siekiant tam tikrų tikslų - šie laikai yra praėję.
 Tikslu gal ir nera,bet nesamones skleidziamos is nezinojimo,nepatikrinus faktu.Bent jau su prierasu "as manau" butu  :)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 16:24:49 pm »
Apgailetina situacija tada, tik stebuklu salyje, vadinamoje Lietuva, tai gali vykti....UK max 30-40 dienu ir atsiimi bet kokia Toyota, ar tai RAV4 Hibridas ar dar kazkas. Na gal cia kad vietoj gamina jas. Bet ir Vokietijoje per menesi pristato, Belgijoje taip pat. Teko kalbetis su vietiniais veikejais, nes norejom pora masinu uzsakyt su vairu kaireje vazinejimui po Europa.
Tu lygini UK ir DE su treciosom salim EU. Atsibusk! Kada Baltijos salys bet kurioje srityje turi aukstesni prioriteta stovet eileje :) Cia tas pats kas by..i su pirstu lygint :)
Pas mus net Snickers sokoladukai eina su didesniu kiekiu cukraus ir pilna visokiu atxodu, nei pirktum ta pati batoneli vokieciuose :) Apie ka mes kalbam :)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 19, 2020, 16:27:53 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019