Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 2561 kartus)

Neprisijungęs SML

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #30: Sausio 19, 2020, 19:22:31 pm »

Dėl daužto automobilio. Žinoma jeigu pažeidimai nedideli, logiška automobilį taisyti, tačiau jeigu remonto suma didelė, ar nepaprasčiau automobilį pasikeisti į kitą. Taip pat net nekalbu apie avarijas ir remontą po jų, kuris gali turėti įtaką automobilio saugumui, tokiu atveju tokį automobilį, net nesvarstant, reikia parduoti.

Dėl lizingo ir KASKO, viskas įmanoma, klausimas tik už kiek, lyginant su čia pirktais modeliais. Aš su pigiais tokio dalyko variantais neesu susiduręs.

Dėl skenduolio. Čia mano asmeninė nuomonė, tačiau tokio varianto sulipdyto iš kelių automobilių aš nepirkčiau. Net jeigu tai padaryta profesionaliai, visvien yra rizika.

Dėl komisu atiduoto parduoti automobilio. Suprantu žmogų kuris pirko iš atstovybės net ir brangiau. Suteikiama bent kažkokia garantija - Toyotos atveju 2 metai. O ir galimybė nebendrauti su turgaus prekeiviu kai kuriems žmonėms yra labai didelis pliusas. (Tačiau tai visviena yra naudotas automobilis. Sakydamas pirkimas iš atstovybės aš turėjau omeny naujo automobilio pirkimą. )

Bet kuriuo atveju, šitie klausimai kartojasi bet kuriame automobilių megėjų forume, dar nei viename neradau įtikinamų argumentų nei iš vienos nei iš kitos pusės, kurie tiktų visiems atvejams. Kiekvieno situacija labai skirtinga ir apibendrinti kažin ar įmanoma :)