Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 2559 kartus)

Neprisijungęs SML

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #30: Sausio 19, 2020, 19:38:18 pm »
Nezinau koki pasauli turi galvoje, bet mano uosvis uzsakinejo nauja RAV4 Hybrid Belgijoje(ir jo nebuvo pagal uzsakoma komplektacija), tai lauke tik 27 dienas. Lizingas tenai 0% 3-ims metams. Taigi, ir as truputi gailiuosi kad gimiau Lietuveleje....

Dėl ilgų laukimo terminų, ši problema aktuali visur, kad ir va, iš esmės vienas iš daugelio straipsnių:
https://www.whichcar.com.au/news/rav4-wait-times-blow-out


Ištikrųjų pagaminti RAV4, jeigu užsakytas visiškai "nuo 0" o ne tai kas yra sandėlyje, jį atplukdyti iš Japonijos ir sutvarkyti visus reikalus iki pat atidavimo klientui, užtrunka. Jeigų Jūsų uošvis gavo automobilį per mėnesį būtent taip užsakytą, tai yra ne tik kad Lietuvoje tai yra Europiniu lygiu labai trumpas laiko tarpas. Aš negaliu garantuoti dėl visų šalių (apie Belgijos rinką visai nieko nežinau) tačiau kitur (Pvz.: Danija, Lenkija) įprastai tai trunka apie 3 mėn. Aišku priklauso nuo automobilio modelio ir jo paklausos.

Dėl lizingo tikrai taip sutinku, tiesiog pardavėjas gali pasiimti dalį kaštų sau, kadangi rinka yra daug didesnė užsienyje, jie turi daugiau erdvės taikyti geresnes sąlygas, pardavėjams Lietuvoje tą daryti yra daug sunkiau. Bet net ir Lietuvoje būna tokių dalykų, sakykim dabar Lietuvoje perkant CRV, palūkanos yra 0.99 proc. Prieš kelis metus už Renault Kadjar galėjai gauti taip pat iki 1 procento palūkanas.