Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 2557 kartus)

Neprisijungęs SML

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #30: Vasario 19, 2020, 07:30:26 am »
Del CHR labai rekomenduoju atsisest i vidu. Is isores gal ir simpatiskas modelis, bet viduje, bent jau man per mazai vietos, labai viskas sugrusta, suspausta. Net Yaris erdvesnis pasirode. Chr prastokas matomumas, langai mazi, zodziu jo viduje man diskomfortas. Bet gal paciam tiks ir patiks.

Tikrai taip, CHR viduje priekyje dar dar, bet jeigu gale kokius vaikus pasodint, tai jie jausis kaip oloje kokioje dėl tų mažų langų ir iki 2020 facelifto man rodos lubos ir apdaila statramsčių buvo tik juoda, tai tas erdvės trūkumo jausmas dar sustiprėja. Yaryje vietos daugiau jaučiasi, plius stogo linija nėra žemėjanti. Manau CHR geras variantas kai vaikai paaugę ir visviena sėdi sulindę į telefonus ir vienodai jiems rodo ar kas pro langus matosi arba dar iki vaikų važinėti vienam ar dviese :)

Bet CHR'as turi pliusų. Valdosi labai smagiai ypač atnaujintas su 2l hibridu, ten jie po facelifto ir su važiuokle padirbėjo ir su vairu + garso izoliacija su vidaus apdaila pagerėjusi. Išvaizda gera (mano subjektyvia nuomone, nes žinau žmonių kurie į jį net žiūrėt negali) Ir manau savo vertę išlaikys daug geriau negu tas pats Yaris, dėl to paties pamišimo ant SUV ir crossoverių.

Atsirado šiaip dar vienas variantas - ant naujo yario bazės padarytas crossoveris, kurį Toyota žada kovo mėnesį pristatyti - gali būti rimtas variantas renkantis miesto automobilį:

https://newsroom.toyota.eu/toyota-at-the-2020-geneva-international-motor-show/