Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 12516 kartus)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 16:33:04 pm »
Tu lygini UK ir DE su treciosom salim EU. Atsibusk! Kada Baltijos salys bet kurioje srityje turi aukstesni prioriteta stovet eileje :) Cia tas pats kas by..i su pirstu lygint :)
Pas mus net Snickers sokoladukai eina su didesniu kiekiu cukraus ir pilna visokiu atxodu, nei pirktum ta pati batoneli vokieciuose :) Apie ka mes kalbam :)

Liudna labai...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 17:01:13 pm »
Liudna labai...
Jau ne karta kalbejom, kodel pvz naudotas visi nori gauti is vokieciu masinas. Ne visiem modeliam taikoma, bet tikrai yra ir Toyota ir Lexus modeliu, kur i Vokietija tiekiama su geresnem apdailos medziagom, garso izoliacijom, nei Baltijai. O kaina tokio naujo auto tiek Vokietijos salone, tiek Lietuvos atstovybej praktiskai nesiskiria arba +- 1k euru. Tai del to pikta ir man. Zinoma jei pirkciau nauja auto uz grynus pinigus is karto, tikrai imciau is vokieciu dylerio nei is LT, bet kai viskas lizinguojama, tai lizinguodamas auto per tas mazu kreditu bendroves permokesi ziauriai daug, o didieji bankai nefinansuoja perkamu auto is uzsienio (t.y. netaiko autolizingo su pvz 2-3proc metinem palukanom, finansuoja visi tik per vartojimo kredita, kurio metines palukanos nuo 7 iki 10proc). Tai va tokie shudini reikalai ant musu zemeles. Nu aisku mes nekalti, kad gimem sitoj zemelapio dalyje :) Bet kartais uzverda pyktis, kad taip diskriminuojamos valstybes verslo atzvilgiu.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 18:39:07 pm »
Aš buvau Vilniaus atstovybėse rudenį, Mototojoj ir Tokviloj. Tiesos dėlei turiu pasakyti, kad buvau, po darbo ir šeštadienį. Tai žmonių tikrai labai daug, ir ne tik žioplinėjančių, bet fizinių asmenų realiai užsakančių automobilius. Tikiu, kad darbo dienos vidury ten jų turėtų būti mažai. Lygiai tas pats ir Moller auto pvz.

Aišku negalime lyginti mąstų pirkimo įmonių ir fizinių asmenų, bet sakykim RAV4 nusipirkti eilutė tikrai yra.

Dar kažkiek noriu apginti mūsų rinką. Nėra viskas taip prastai. Ilgi laukimo terminai (būtent RAV4) yra visame pasaulyje.  Aišku jeigu automobilis sandėlyje, tai max mėnesį tektų laukti, bet užsakant hibridą, reikia pasirengti laukti pakankamai ilgai. Negaliu pasakyti tikslių skaičių, bet Toyota net padidino hibridinių RAV4 gamybą benzininių versijų sąskaita, nes paklausa viršijo planus.

Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 19:08:18 pm »
.......Ilgi laukimo terminai (būtent RAV4) yra visame pasaulyje.  Aišku jeigu automobilis sandėlyje, tai max mėnesį tektų laukti, bet užsakant hibridą, reikia pasirengti laukti pakankamai ilgai. Negaliu pasakyti tikslių skaičių, bet Toyota net padidino hibridinių RAV4 gamybą benzininių versijų sąskaita, nes paklausa viršijo planus.

Nezinau koki pasauli turi galvoje, bet mano uosvis uzsakinejo nauja RAV4 Hybrid Belgijoje(ir jo nebuvo pagal uzsakoma komplektacija), tai lauke tik 27 dienas. Lizingas tenai 0% 3-ims metams. Taigi, ir as truputi gailiuosi kad gimiau Lietuveleje....

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 19:22:31 pm »


Dėl daužto automobilio. Žinoma jeigu pažeidimai nedideli, logiška automobilį taisyti, tačiau jeigu remonto suma didelė, ar nepaprasčiau automobilį pasikeisti į kitą. Taip pat net nekalbu apie avarijas ir remontą po jų, kuris gali turėti įtaką automobilio saugumui, tokiu atveju tokį automobilį, net nesvarstant, reikia parduoti.

Dėl lizingo ir KASKO, viskas įmanoma, klausimas tik už kiek, lyginant su čia pirktais modeliais. Aš su pigiais tokio dalyko variantais neesu susiduręs.

Dėl skenduolio. Čia mano asmeninė nuomonė, tačiau tokio varianto sulipdyto iš kelių automobilių aš nepirkčiau. Net jeigu tai padaryta profesionaliai, visvien yra rizika.

Dėl komisu atiduoto parduoti automobilio. Suprantu žmogų kuris pirko iš atstovybės net ir brangiau. Suteikiama bent kažkokia garantija - Toyotos atveju 2 metai. O ir galimybė nebendrauti su turgaus prekeiviu kai kuriems žmonėms yra labai didelis pliusas. (Tačiau tai visviena yra naudotas automobilis. Sakydamas pirkimas iš atstovybės aš turėjau omeny naujo automobilio pirkimą. )

Bet kuriuo atveju, šitie klausimai kartojasi bet kuriame automobilių megėjų forume, dar nei viename neradau įtikinamų argumentų nei iš vienos nei iš kitos pusės, kurie tiktų visiems atvejams. Kiekvieno situacija labai skirtinga ir apibendrinti kažin ar įmanoma :)
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 19:36:07 pm »
Nezinau koki pasauli turi galvoje, bet mano uosvis uzsakinejo nauja RAV4 Hybrid Belgijoje(ir jo nebuvo pagal uzsakoma komplektacija), tai lauke tik 27 dienas. Lizingas tenai 0% 3-ims metams. Taigi, ir as truputi gailiuosi kad gimiau Lietuveleje....
O tu manai, kad Belgija nepriklauso ES ekonomikos gigantam kaip Vokietija ir UK ? :) Siaip pas juos ir ES parlamentas visas sedi. Tai ner ka lygint, kokioj eiles vietoj atsidurs belgas uzsakes RAV4 ir lietuvis, kad ir ta pacia diena :)
Rav4 modelius USA, patys surinkineja 2 gamyklose savo rinkai patenkint, o visas likes pasaulis laukia is Japonijos gamyklos, dar su diskriminaciniais prioritetais.
Beje gal uosvis uzsakinejo ne 5os o 4os kartos RAV4 kuriuos jei neklystu surinkinejo Belgijoj. Nes realiai , kad is Japonijos pagal uzsakyma atgabentu per 27d cia net fiziskai neimanoma, nes vien juriniu keltu plaukia 1-2 men
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 19, 2020, 20:16:00 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 19:38:18 pm »
Nezinau koki pasauli turi galvoje, bet mano uosvis uzsakinejo nauja RAV4 Hybrid Belgijoje(ir jo nebuvo pagal uzsakoma komplektacija), tai lauke tik 27 dienas. Lizingas tenai 0% 3-ims metams. Taigi, ir as truputi gailiuosi kad gimiau Lietuveleje....

Dėl ilgų laukimo terminų, ši problema aktuali visur, kad ir va, iš esmės vienas iš daugelio straipsnių:
https://www.whichcar.com.au/news/rav4-wait-times-blow-out


Ištikrųjų pagaminti RAV4, jeigu užsakytas visiškai "nuo 0" o ne tai kas yra sandėlyje, jį atplukdyti iš Japonijos ir sutvarkyti visus reikalus iki pat atidavimo klientui, užtrunka. Jeigų Jūsų uošvis gavo automobilį per mėnesį būtent taip užsakytą, tai yra ne tik kad Lietuvoje tai yra Europiniu lygiu labai trumpas laiko tarpas. Aš negaliu garantuoti dėl visų šalių (apie Belgijos rinką visai nieko nežinau) tačiau kitur (Pvz.: Danija, Lenkija) įprastai tai trunka apie 3 mėn. Aišku priklauso nuo automobilio modelio ir jo paklausos.

Dėl lizingo tikrai taip sutinku, tiesiog pardavėjas gali pasiimti dalį kaštų sau, kadangi rinka yra daug didesnė užsienyje, jie turi daugiau erdvės taikyti geresnes sąlygas, pardavėjams Lietuvoje tą daryti yra daug sunkiau. Bet net ir Lietuvoje būna tokių dalykų, sakykim dabar Lietuvoje perkant CRV, palūkanos yra 0.99 proc. Prieš kelis metus už Renault Kadjar galėjai gauti taip pat iki 1 procento palūkanas.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 21:36:15 pm »
kai pirkau Auris be likutines vertes, taip pat buvo palukanos 0.99, bet perkant su likutine, netoli 3 proc. Kad bankas is mazesnes finansuojamos sumos galetu uzdirbt.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #38 Įrašytas: Vasario 17, 2020, 10:56:39 am »
Sveiki,

na, aš nieko nepirkau ir šį klausimą atidėjau iki metų pabaigos ar kitų metų padžios.

kaip supratau iš diskusijos, jei yaris, tai geriau ne hybrid, bt paprastas benzinas.. gal ir logiška.
šiaip nežinau, patinka man ir nauji peugeut, teko sėdėti 208 tai man po Prius kažkaip trūko priekinio matomumo, kaip sportinėje mašinoje matomumas :D :D bet gal prie to pavyktų priprasti. šiiap nors erdvės mažiau, bet labai patiko vidaus dizainas, išvaizda tikrai liuks. jei jis gerai ir traukia, bent jau kaip sako pardavėjai, tai išvis vertas dėmesio aparatas.

apie 1.0 litro variklius nebegalvoju....

dar mintyse atsirado CHR. bet jei žiūrėti, tai manau, tik 2,0 hybrid. nors vienas dalykas tas, kad aš šiaip jau iš esmės esu kultūriškai nusiteikęs prieš tuos visus SUV, nes mano manymu, tia bereikalingas žaliavų švaistymas, ir apskritai kvaila mada...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #39 Įrašytas: Vasario 17, 2020, 23:45:56 pm »
Del CHR labai rekomenduoju atsisest i vidu. Is isores gal ir simpatiskas modelis, bet viduje, bent jau man per mazai vietos, labai viskas sugrusta, suspausta. Net Yaris erdvesnis pasirode. Chr prastokas matomumas, langai mazi, zodziu jo viduje man diskomfortas. Bet gal paciam tiks ir patiks.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #40 Įrašytas: Vasario 19, 2020, 07:30:26 am »
Del CHR labai rekomenduoju atsisest i vidu. Is isores gal ir simpatiskas modelis, bet viduje, bent jau man per mazai vietos, labai viskas sugrusta, suspausta. Net Yaris erdvesnis pasirode. Chr prastokas matomumas, langai mazi, zodziu jo viduje man diskomfortas. Bet gal paciam tiks ir patiks.

Tikrai taip, CHR viduje priekyje dar dar, bet jeigu gale kokius vaikus pasodint, tai jie jausis kaip oloje kokioje dėl tų mažų langų ir iki 2020 facelifto man rodos lubos ir apdaila statramsčių buvo tik juoda, tai tas erdvės trūkumo jausmas dar sustiprėja. Yaryje vietos daugiau jaučiasi, plius stogo linija nėra žemėjanti. Manau CHR geras variantas kai vaikai paaugę ir visviena sėdi sulindę į telefonus ir vienodai jiems rodo ar kas pro langus matosi arba dar iki vaikų važinėti vienam ar dviese :)

Bet CHR'as turi pliusų. Valdosi labai smagiai ypač atnaujintas su 2l hibridu, ten jie po facelifto ir su važiuokle padirbėjo ir su vairu + garso izoliacija su vidaus apdaila pagerėjusi. Išvaizda gera (mano subjektyvia nuomone, nes žinau žmonių kurie į jį net žiūrėt negali) Ir manau savo vertę išlaikys daug geriau negu tas pats Yaris, dėl to paties pamišimo ant SUV ir crossoverių.

Atsirado šiaip dar vienas variantas - ant naujo yario bazės padarytas crossoveris, kurį Toyota žada kovo mėnesį pristatyti - gali būti rimtas variantas renkantis miesto automobilį:

https://newsroom.toyota.eu/toyota-at-the-2020-geneva-international-motor-show/

Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #41 Įrašytas: Vasario 19, 2020, 13:46:21 pm »
Man tai biski CHR neadekvati kaina, ypac hibridu, kurie iskart perlipa 20k. Neadekvati todel, pasikartosiu, kad joje ner vietos, nu niekur nera vietos, net bagazinej. Uz ta kaina gauni tik nebent dizaina (jei jis paciam prie sirdies). Apie jo SUV galimybes irgi stipiriai abejociau, dar klausimas kaip miesto SUV ar ziema jis ant kokio bardiuro bent uzliptu, jei tik pr. varomais. Su 20 gabalu geriau jau gal i corolla TS ziureciau, bent jau bagazine normali :). Jei atvirai CHR yra tik zmonom vazinet i grozio salonus ar i parduotuves, na dar gali koki vaika 3 metu i gala isimest :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #42 Įrašytas: Vasario 22, 2020, 14:52:50 pm »
Na va. Priusas 2 buvo super, islaidos vien eksplotacijai. Deja, jo nebera, nuskyne greideris. Tad neisvengiamai teks kazka isigyti.

Bet nezinau ar noriu toyotos, nors pagalvoju apie prius 4.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #43 Įrašytas: Vasario 22, 2020, 16:27:32 pm »
o kaip tau dizainas prius 4? Nors viduje labai erdvus, bet vat isore kaip is 90uju filmu apie ateity man biski :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #44 Įrašytas: Vasario 22, 2020, 17:51:49 pm »
Nezinau. Dvejopai. Man Prius 2 dizainas labai patiko kaip tokiu metu auto. Nes kurtas jis 2001, 2002. Prius4 sakyciau man kaip maziau futuristiskas. Daugiau pritemptas dizainas.

Tad nezinau, mintyse daug kas. Ir civic 5D, ir korejieciai ir PSA. Yaris irgi man geras isoriskainirnis vidaus, bet gal B segmentas visgi per mazas, nors realiai to paties Prius2 bagazines net puses nebuvaubper 4 su puse metu uzpildes