Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 12515 kartus)

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Įrašytas: Lapkričio 25, 2019, 15:28:19 pm »
Sveiki. 2007 Priusas lyg ir važiuoja dar, netgi gyvas labai atrodo, bet nepavyko praeiti TA dėl liambdos parodymų ir CO2 per didelės vertės. Tvarkysiu.

Bet kažkaip spontaniškai kilo mintis, kad galbūt reiktų pasikeisti auto. Galvoju apie Toyota Yaris iš salono. Bet kol kas svarstau. Renkuosi iš Toyota Yaris 1.5 l hybridinio modelio. Tada Honda Jazz 1,3 variklis, Hyundai i20 1.0 turbininis ir Suzuki Swift 4*4, 1.2 litro mild hybrid.

Kainos panašios, dabar Yaris galima už 16 k paiimti. Aišku, jei pirkti automatą bbe hibrido, tai kažkiek pigiau, bet skirtumas jau neesminis. Aš sau tai išvis imčiau MT, bet žmona jau nenori grįžt prie mechaninės.

Honda turėtų būt smagiausia važiavimui, nes Honda, bet jos ir kaina didesnė ir realiai negauni hybrido, o tiesiog CVT.

Kiti du varaintai tai daugiau šiaip. 1.0 variklis manęs kažkaip neįtikina, nors šiaip kaip surpantu net ir jam galioja 7 metų garantija be apribojimų. Suzuki žiūriu, nes įdomus man toks dizainas (mano požiūris į dizainą nestandartinis, BMW man neetalonas kitaip sakant :D). Realiai kažin ar man reikia ir to 4*4, ir nieko pernelyg nežinau apie tą jo pavarą 1,2 plius kažkoks mandras starteris. O gal visai be reikalo pvz jaudinuos dėl Hyundai variklio, juk neperku mašinos 20 metų.

Aišku, gal labiau norėtųsi Corolos ar bent Civic, bet kažkaip pasižiūriu, kad jei perku B segmentą, tai tos įmokos tikrai būtų visai neskausmingos. Kažkaip man auto yra iš A į B nuvažiuot, tai mūsų šeimos poreikiam tikrai užtenka B segmento. Esu taupus, privalau toks būt, nes dirbu univere :D

Gal atsirastų, kas pasidalintų patarimu/ais? Į ką dar atkreipti dėmesį. VAG mašinų nežiūriu, nes VW įkūrė hitleris, skodos ir seatai kažkaip nelabai patinka iš principo + tai tas pats vag'as. :D

Iš anksto dėkoju.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 25, 2019, 16:52:44 pm »
Jei reiktu mazos, imciau Hyundai i20 ar i30. Gan patikimos, cia pas mus 7 metu garantija duoda, nzn kaip Lietuvoj. Ir kaina yra gera, joms visada gali issimust nuolaidu neblogu.
Honda Jazz pati smagiausia, zmona vairuoja dabar po atiduoto atgal Yario hybrido. Tas Yaris buvo tikras kibiras; nei jegos, nei naudos,ekonomijos jokios, o kaina uzlenkta. Zmonai patiko i20, bet matai ne onoras vairuot korejietiska...
O siaip as tau pasakysiu toki dalyka - jei pirksi is salono nauja, tai bet kurios markes bus gera bent kokiam 190-250k Visa kita tik detales.

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 25, 2019, 18:44:44 pm »
Renkuosi iš Toyota Yaris 1.5 l hybridinio modelio. Tada Honda Jazz 1,3 variklis, Hyundai i20 1.0 turbininis ir Suzuki Swift 4*4, 1.2 litro mild hybrid.

Honda turėtų būt smagiausia važiavimui, nes Honda, bet jos ir kaina didesnė ir realiai negauni hybrido, o tiesiog CVT.

Kiti du varaintai tai daugiau šiaip. 1.0 variklis manęs kažkaip neįtikina, nors šiaip kaip surpantu net ir jam galioja 7 metų garantija be apribojimų. Suzuki žiūriu, nes įdomus man toks dizainas (mano požiūris į dizainą nestandartinis, BMW man neetalonas kitaip sakant :D). Realiai kažin ar man reikia ir to 4*4, ir nieko pernelyg nežinau apie tą jo pavarą 1,2 plius kažkoks mandras starteris. O gal visai be reikalo pvz jaudinuos dėl Hyundai variklio, juk neperku mašinos 20 metų.

Gal atsirastų, kas pasidalintų patarimu/ais? Į ką dar atkreipti dėmesį. VAG mašinų nežiūriu, nes VW įkūrė hitleris, skodos ir seatai kažkaip nelabai patinka iš principo + tai tas pats vag'as. :D

Iš anksto dėkoju.
Aš žiūrėjau suzuki swift, kai jis tik atsirado. Man labai, labai patiko... tik kaip naujienos kaina buvo kosminė. Mažalitražių japonų bijot nereikia, nes jie būtent gimtinėj toj srity specializuojasi... Mano galva toyota imti, jei nedinori iš minios išsiskirti... Pastebiu, kad yaris ypač pamėgo klimaksinio amžiaus vairuotojai... VAG neimk, viskas kas žemiau golf, niekam tikę, nei kokybės, nei komforto... Kia, nissan ir hyundai brangus aptarnavimas. O kaip prancūzai?


Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 00:03:31 am »
 Man keistoka is kur toks noras issitaskyt pinigais?Uz Yario kaina galetum pasiimt Priusa 18 - 19 metu ar net Prius Prime,paskutiniu metu labai populiaru Buick Encore (Opel Moka),kas nusipirko negali atsidziaugt ir kaina nesikandzioja,apie 12 - 13K kainuoja 18 - 19 metu ir labai geros komplektacijos.Daug kas perkasi Jeep Compas,irgi gera kaina gaunasi. labai didelis pasirinkimas kuo ivairiausiu masinu pigiau nuo 30 iki 50 procentu galima nusipirkt.Tai reiskia,kad vietoj tokio vieno Yario gali nusipirkt du arba uz Yario kaina nusipirkt Priusa.Negi racionalus mastymas kai kam nera duotas?Ar pinigai krenta is kiseniu?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 07:31:34 am »
Venza, manau is salono zmones perks ne del to, kad pinigu perteklius, bet todel, kad yra suteikiamos garantijos. Perkant naudota ne is oficialaus dylerio o is turgaus ar autoplius, didele loterija ka gausi. Taip, buna, kad pasiseka gera paimt, bet buna, kaip zinia, kad nusiperka tokius lavonus, kad is servisu neislenda. Nebent turi patikima zmogu, kuris parveza tau su tikra istorija auto ir zinomi jos defektai.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 08:13:29 am »
Dėl prancūzų, tai jiem iš esmės nesu alergiškas. Bet renault tiesiog šlykštus interjeras. Aš suprantu, kad nesidomiu Bentleys ar Maybachais, bet renault panelė tiesiog blogis :D

Dėl daužto amerikiečio, tai aš tikrai galvočiau, bet ar nėra taip, kad ten reikia iškarto turėti visą sumą, plius yra rizikos. Šia opcija dar pasidomėsiu, kai mastysiu jau konkrečiau, nes dabar galvoju, kad ir Prius II man pilnai užtenka, mašina bėdų nekelia, tiesiog po metų dar labiau nuvertės tai lyg ir praradimas finansinis. o dabar dar kokius 3500 tikrai gaučiau už ją. Užtai ir galvoju keisti.

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 08:30:32 am »
Ai, o jei žiūrėti Honda Civic, 1.0 naują. Nes tokį nenaują nežinau ar ryžčiausi pirkti. Bet vistiek, kaip suprantu jo ir nuvertėjimas gana didelis būtų. Gal kas susidūrę su mažalitražiu, ar nėra, kad jis ten kaip ne savo vietoje kad būtų?

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 08:47:19 am »
Iškart pasakau, kad iš priuso (nors ir senesnio) į visus tavo išvardintus variantus (mažus automobilius nors ir naujus) bus downgrade.
Padaryk test drive. Naujumas papirks bet pamatysi kokie kibirėliai. Kiekvieną nelygumą jausi, kratys kaip reikalas. O tie mažiukai varikliai nefyga netraukia, pastoviai link red line'o eina (pjauni kaip reikalas), jei nori normaliai važiuoti ir kitiems netrukdyti. Ko pasekoje gaunasi 10L mieste (su hibridais aišku mažiau bet ne stebuklas).
Siūlau sukrapštyti pinigų bent ekonomines klases sedanui arba kaip čia siūlo imti 1-2 metų senumo priusą, pasidaryk pilną patikrą ir neturėsi katės maiše.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 26, 2019, 08:57:46 am sukūrė pecionka »

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 09:23:22 am »
Iškart pasakau, kad iš priuso (nors ir senesnio) į visus tavo išvardintus variantus (mažus automobilius nors ir naujus) bus downgrade.
Padaryk test drive. Naujumas papirks bet pamatysi kokie kibirėliai. Kiekvieną nelygumą jausi, kratys kaip reikalas. O tie mažiukai varikliai nefyga netraukia, pastoviai link red line'o eina (pjauni kaip reikalas), jei nori normaliai važiuoti ir kitiems netrukdyti. Ko pasekoje gaunasi 10L mieste (su hibridais aišku mažiau bet ne stebuklas).
Siūlau sukrapštyti pinigų bent ekonomines klases sedanui arba kaip čia siūlo imti 1-2 metų senumo priusą, pasidaryk pilną patikrą ir neturėsi katės maiše.

tikriausiai tai logiškiausia.

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 11:51:14 am »
Prikelsiu seną Postą - idomu ką pasirinko autorius? :) Kaip matau pagal paskutinius pranešimus, matyt turėsiu gana nepopuliarią nuomonę :) Prieš kurį laiką susidūriau su ta panašia dilema kaip ir temos autorius. Šeimai reikėjo antro automobilio pageidautina mažo, grynai miestui, trumpoms kelionėm, siauriems požeminiams parkingams mieste ir kad nekeltų jokio galvos skausmo dėl eksploatacijos. Kadangi jau turėjome Corollą, tai pirma mintis buvo rinktis taip pat Toyotą arba auris arba yaris hibridą. O taip pat didelis pliusas yra Safety Sense, ne visi šios klasės konkurentai turi tokios sistemos atitikmenį.    (kalba eina apie 2017-2019 metų kartos modelius) Dėl seno automobilio bet aukštesnės klasės pirkimo komentuoti negaliu nes čia jau kiekvieno žmogaus apisprendimas ir požiūris, bet kaip Henris savo post'e sakė - naują automobilį perki, tikrai ne todėl jog neturi kur pinigų dėti. 

Visgi Yaris patiko labiau nei auris, tačiau pasibandžius benzininį variantą (1,5l variklis) ir hibridinį, su mūsų vairavimo stiliumi ir važiavimo maršrutais ir kilometražu, kuro sąnaudų skirtumas ~1, tai hibrido pirkimas nelabai atsipirktų. Pastovios sąnaudos benzininio 7-8, visiškai neišlendant iš miesto. Dėl galios - 82Kw ant tokios masės automobilio yra daugiau nei pakankama.

Dėl pačio Yaris, patarčiau imti benziną, ir bent jau vidutinės/aukštesnės komplektacijos pvz. - Active Plus. Taip pat pasidaryti antikorozinį su garso izoliacija. Jeigu didesniuose automobiliuose ant arkų dar kažkas yra tai ant mažo Yario jos visiškai plikos, tai papildomas sluoksnis garso izoliacijos labai padeda.

Visgi tai galioja jei automobilio reikia būtinai dabar arba jeigu yra perkamas šios kartos 1-2 metų senumo (pvz. Demo automobilis). Tačiau jeigu yra galimybė palaukti, tada verta laukti naujojo Yaris, o ten jau ir platforma kita, ir varikliai, multimedia su Apple CarPlay ir Android Auto ir apskritai tai jau visai kitas automobilis, o ne tik restylingas, kas buvo daroma su dabartiniu Yariu kelis kartus.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 13:16:24 pm »
jei malates tik po miesta trumpais atstumais as tai neatmesciau galimybes pasidomet visiskais elektromobiliais. Leaf arba vw up ar kokiu ten dar gumbu yra pirkt :) Jei dar yra galimybe krauti kasnakt kokiam pozeminiam parkinge ar prie nuosavo namo. Kaip antra auto tik po miesta tai as ziureciau i EV.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 14:06:27 pm »
jei malates tik po miesta trumpais atstumais as tai neatmesciau galimybes pasidomet visiskais elektromobiliais. Leaf arba vw up ar kokiu ten dar gumbu yra pirkt :) Jei dar yra galimybe krauti kasnakt kokiam pozeminiam parkinge ar prie nuosavo namo. Kaip antra auto tik po miesta tai as ziureciau i EV.

Ideja tikrai gera, bet daugiau ekologine prasme. Nes jei paskaiciuosim kiek 100km isnaudoja kwh ( Leaf apie 25.7kwh/100km-isbandyta pacio malantis Londone)  ir padauginsim is elektros kainos, tai ne kazi ka sutaupai pinigine prasme. Nebent kur elektros turi xaliavos 😁
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 17, 2020, 14:10:30 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 14:24:23 pm »
nu pas mus 25kw kainuoja apie 2eur. Tai dar nemaciau tokio Yaris, kuris tik 2l ant 100km suvartotu. Plius mieste parkingas EV nemokamaa, Vilniuje tai labai aktualu. Ir EV neturi ne pavaru dezes, visokiu dirzeliniu pavaru, svarbiausia, kad baterija dar kiek gyca butu jei ziurim i naudotus.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 17, 2020, 14:26:28 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 14:36:19 pm »
nu pas mus 25kw kainuoja apie 2eur. Tai dar nemaciau tokio Yaris, kuris tik 2l ant 100km suvartotu. Plius mieste parkingas EV nemokamaa, Vilniuje tai labai aktualu. Ir EV neturi ne pavaru dezes, visokiu dirzeliniu pavaru, svarbiausia, kad baterija dar kiek gyca butu jei ziurim i naudotus.

Kiek zinau tai 1kwh po 0.149 euro daba LT, tai atrodo 3.73 uz 25kwh iseina....Yaris Hybrid tai meslo kruva, batarke sunki, masina pati buka, tik benza ziureciau. Bet Henri, paskaiciuojam dar kaina masiniuko:kiek pvz. Leaf kainuoja ir kiek paprastas Yaris. Be to kuru varoma daug praktiskesne-gali bet kur uzsipilt ir pavaziuot kad ir i uzmiesti. Su elektromobiliu jau kiausai svyla kai ner kur pasikraut. Be to Vilniuje ar kitam didmiestyje daug kas daugiabuciuose gyvena, tai elektra be sansu. Siaip tiesa pasakius ir pats zvalgausi i elektromobili, ne viena esu isbandes bet pirkti nesiryztu kol kas. Nors ir gyvenu nuosavam name, kur pasikraut nebutu problemu o ir elektra gauciau uz puse kainos tarp 24-06 ryto is British Gas.