Autorius Tema: Naujo Yaris pirkimas, 2019  (Skaityta 12535 kartus)

Neprisijungęs Daranius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #45 Įrašytas: Vasario 27, 2020, 20:57:54 pm »
Na va. Priusas 2 buvo super, islaidos vien eksplotacijai. Deja, jo nebera, nuskyne greideris. Tad neisvengiamai teks kazka isigyti.

Bet nezinau ar noriu toyotos, nors pagalvoju apie prius 4.

Kastyti, teko matyti foto. Turbut visi mate.

Kaip paciam baigesi?

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #46 Įrašytas: Vasario 27, 2020, 21:17:49 pm »
Rasiau as jam i viber,bet
Kastyti, teko matyti foto. Turbut visi mate.

Kaip paciam baigesi?
Kastyti, teko matyti foto. Turbut visi mate.

Kaip paciam baigesi?
Rasiau as jam i viber, nes esu jo prius baterija remontaves,pagal masinos nr.atpazinau,bet atsakymo nesulaukiau.tikiuosi zmogui gerai viskas baigesi....

Neprisijungęs kastytis rudokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #47 Įrašytas: Vasario 28, 2020, 10:57:11 am »
Man viskas OK. Tiesiog nebeturiu viberyje kontaktu nes anas tlf susidauze. Luzes rankos pirstas ir zandikaulis dvejose vietose. Tai va, realiai turejo galva nunesti, o cia tik tuo atsipirkau.


Neprisijungęs mikis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.mkds.lt/produktai/augalu-mitybai/augalu-tresimui
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #48 Įrašytas: Birželio 04, 2022, 13:55:51 pm »
As Yario Hibrido irgi nei uz ka nepirkciau. Bandziau 2 savaites as ji ir visiskas meslo gabalas. Jegos visai neturi, isibegejimas sudinas,ekonomijos jokios apciuopiamos nematau. Zodziu tik pinigu ismetimas i bala.
Elektrine irgi ne iseitis. Kainuoja nemazai, o bendra nauda lygi bet kuriai benzininei finansiniu atzvilgiu. Visi tie nemokami parkavimai ir nemokami ikrovimai visada nesites, tuojau apmokestins, cia tik laiko klausimas. Cia daugiau dabar tokia banga ant ju ar mados reikalas. Daugelis ir pasimauna ant to. Pateisinu tik zaliuosius, tausancius gamta. Jiems elektromobilis - privalumas. Man tikrai ne.
Pagrindinis mano auto - dyzelis ir jo niekas nepakeis. Mano antras auto - elektrinis Segway Ninebot KickScooter MAX G30, su kuriuo vazineju i darba esant palankiam orui. Mieste man jo uztenka pilnai.

O kaip dabartiniai modeliai? 20, 21 metų?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujo Yaris pirkimas, 2019
« Atsakymas #49 Įrašytas: Birželio 04, 2022, 16:48:07 pm »
O kaip dabartiniai modeliai? 20, 21 metų?

Pasikeite tik truputi dizainas ir tiek. Nera ko is Yario labai noreti. Bet cia kaip kam; man mazas auto niekaip nelimpa, kitiems jis prie sirdies, ypac damoms. Patariu issinuomoti ir pasivazineti realiomis salygomis ir pacio vaziuojamais keliukais. Tada susidarysi tikra ispudi pagal savo poreikius. Manau vienintelis patikimas variantas, nes tas bandomasisi vaziavimas, siulomas Toyotos salono nieko nepasakys.