Žalieji > Kiti hibridai

Kokia masina rinktis

(1/7) > >>

linaraso:
Sveiki,
klausiu patarimo ieškau šeimyninės masinos, ekonomiškos kuro atžvilgiu, važinės miete  60 / užmiestyje 40. ieškau benzino automato mastau apie hibridą, universalas arba hedzbekas. Nužiurejau Toyota Auris hibridą 2016 m bet pardavėjas sumaišė visas kortas del naujos pirkimo Toyota HC-R hibrido, žinoma nauja yra nauja bet ir kaina turi savo.

Domintu atsakymas hibridų privalumai ir trūkumai, naujai mašinai ir naudotai?

balticam:
Na Toyota HR-C  tikrai nelaikyciau seimynine nei uz ka. Mazai vietos tiek viduje tiek bagazineje. Paprasciausias Yaris ant steroidu :)
Nauja turi kaina, taip, bet ir ramu del remontu maziauisai iki 300k km prabegsi. Sena pirkda mas zaidi loterijoje; jei nepavyks, gali panasiai pinigeliu sukist kaip i nauja. Todel mano patarimas paprastas-jei finansines galimybes leidzia, perki nauja be jokiu abejoniu. Kokia-asmenines preferencijos.

pecionka:
Jei rinktis iš šitų dviejų, tai Auris universalas labiausiai tiks šeimyniniams poreikiams.

linaraso:
Mane domina info nes visi raso skirtingai, salone teigia žinoma kita informacija dėl hibridų dėl ekonomiškumo ar verta žiūrėti? O gal čia mados klyksmas hibridas.

frostas:

--- Citata iš: linaraso  Lapkričio 26, 2019, 16:46:37 pm ---Mane domina info nes visi raso skirtingai, salone teigia žinoma kita informacija dėl hibridų dėl ekonomiškumo ar verta žiūrėti? O gal čia mados klyksmas hibridas.

--- Baigti citatą ---
Taip, hibridas yra mados klyksmas, panašiai kaip taupiosios dujinės lemputės. Pereinamasis laikotarpis. Gelbėja tai, kad prius velniškai patvarios

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją