Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 9906 kartus)

Neprisijungęs Sarunas5

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #210: Gruodžio 01, 2019, 16:58:13 pm »
Nauju Hibridinių Rav4 2019m savininkai, kokios jusų mieste kuro sanaudos?

Neprisijungęs balticam

• Veteranas
  • Įrašai: 793
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #211: Gegužės 08, 2020, 18:53:05 pm »
Skambino šiandien Tokvila, domėjosi, kaip sekasi eksploatuoti. Užklausiau apie AA. Patvirtino tą patį, kad dabar reikalai sustoję ir be liepos-rugpjūčio niekas neaaišku. Pasitikslinau, ar yra aišku, kad AA bus visiems t.y. ir tiems kas be navigacijos. Patvirtino, kad būtent AA ir fokusuojasi į be navigacijos, nors šiaip, planuoja, kad bus visiems.

Jus man paaiskinkit kaip situacija su covid-19 gali butik susijusi su navigacijos atnaujinimu? Briedu briedai. Cia toks atsipirdolinimas vyksta ir tiek. As kalbejau Su Toyota Belgijos atstovais ir jie turi ta atnaujinima, bet aiskiai pasake- jei masina pirkai iki Rugsejo 2019, jokio atnaujinimo uz dyka nebus. Nebent mokesi pinigus. Gaila aisku....

Neprisijungęs Giedrius

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
« Atsakymas #212: Gegužės 10, 2020, 22:10:34 pm »
Parejo mano auto,pajungiau telefona per Aplle Carplay ir viskas ok.Siri,navigacija ir etc veikia uztikrintai.Islipus is auto iskarto i laikrodi ateina koordinares kur ja palikau.
Toyota Avensis 2001 D4D AA.

Neprisijungęs kixxoff

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 162
« Atsakymas #213: Gegužės 11, 2020, 08:56:18 am »
Parejo mano auto,pajungiau telefona per Aplle Carplay ir viskas ok.Siri,navigacija ir etc veikia uztikrintai.Islipus is auto iskarto i laikrodi ateina koordinares kur ja palikau.
Super. Sveikinu!
Heh.. o pirmieji pradėję džiaugtis savo RAVais, AA ir AC džiaugsis paskutiniai..

Neprisijungęs Sarunas5

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
« Atsakymas #214: Gegužės 11, 2020, 12:49:30 pm »
As nesidziaugiu, paprasciausiai pradedu priprasti.