Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105623 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #45 Įrašytas: Gruodžio 27, 2019, 22:31:16 pm »
o kokiu pricipu sistema nuskaito si reikala?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #46 Įrašytas: Gruodžio 28, 2019, 18:17:10 pm »
Rav4 hibridas 2019 magistrale A1 Vilnius - Klaipeda 130 autopilotas vejas nedidelis, sanaudos 7.8. Klaipeda - Vilnius 130 autopilotas, stiprokas priespriesinis kintantis i sonini vejas, sanaudos 8.8. Garso izoliacija esant stipresniam vejui ne ka, svilpia pro stiklus ir tarpus tarp dureliu ir stoikes.
Auto ir pirmyn ir atgal 2 suauge + 2 vaikai + pilna bagazine.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #47 Įrašytas: Gruodžio 29, 2019, 21:12:05 pm »
Pirmiausia, gal galim vienas i kita TU kreiptis :) Antra tai griztu ryt i vno, tai galim 7dieni kur susivaziuot. Kita savaite man jau tokia itempta pakankamai. Dar vienas dalykas, isbandziau adaptyvini auto pilota. Pipec koks geris. Pati net ir vairuoja ji tik turi bent viena ranka laikyt nusimetes ant vairo. Beje kaip auto zino, kad as uzdejes ranka ant vairo ar ne, ar vaire jutikliai? ar cia kokia kamera i salona nukreipta? Siaip idomu.
Adaptyvus kruizas tikrai labai gerai veikia. Malonumas kas kart vaziuojant. Atkreipk demesi kaip masina laiko skirtinga atstuma iki prieky vaziuojancio auto priklausomai nuo greicio. Laiku ir logiskai mazina greiti. Fantastiskai sureguliuotas.
O dar as nesitikejau, kad TOKS geris yra perspejimas apie is galo vaziuojancias masinas.

Neprisijungęs Sarunas5

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 71
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #48 Įrašytas: Gruodžio 30, 2019, 22:24:32 pm »
Sveiki. Sekmadienį buvome susitike su Henriu, pratestuoti auto dėl garso. Neduok dieve, pirkti papigiai padangas, o jai dar su galva nedraugauji, gali papulti ant pinigų. Nepirkite pigių padangų, jai nenorite prarasti važiavimo komforto. Turiu omenyje triukšmo salone.
Pas mane Sailun dygliai, tai siaubas kažkoks.
Ačiu Henriui, už jo sugaištą laiką. Tikrai padariau išvadas. :)

GALLANT

  • Svečias
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #49 Įrašytas: Gruodžio 30, 2019, 23:07:44 pm »
Musu kraste pirkti padangas su dygliais tikrai nera logiska. Max 1-2 savaites jos kazkiek pasiteisina, o galva skauda visa sezona.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #50 Įrašytas: Gruodžio 31, 2019, 01:48:35 am »
Esme tame, kad Sarunas5 kas karta vyksta i Siaure automobiliu, tai ten be dygliu neapsieisi. Dar ir protektorius labai retas ir gilus tai taip pat duoda papildomai triuksmo. Bet viskas pasikeis kai ateis vasara ir gales dziaugtis tyliu riedejimu. Nesiparinam :) O siaip labai faina buvo pabendraut, pasidalinti ispudziais ir niuansais rav4.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #51 Įrašytas: Gruodžio 31, 2019, 09:38:23 am »
Aš žiemai užsidėjau 17 diskus ir Lassa padangas (nedygliuotas).
Papildomas garsas atsirado, kaip ir bet kurioms žieminėms, manau. Bet galvos neskauda nuo jo  :-]
JEI prisnigs šią žiemą, pažiūrėsiu kaip jos kasasi.

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #52 Įrašytas: Sausio 17, 2020, 08:58:47 am »
Pirmiausia, gal galim vienas i kita TU kreiptis :) Antra tai griztu ryt i vno, tai galim 7dieni kur susivaziuot. Kita savaite man jau tokia itempta pakankamai. Dar vienas dalykas, isbandziau adaptyvini auto pilota. Pipec koks geris. Pati net ir vairuoja ji tik turi bent viena ranka laikyt nusimetes ant vairo. Beje kaip auto zino, kad as uzdejes ranka ant vairo ar ne, ar vaire jutikliai? ar cia kokia kamera i salona nukreipta? Siaip idomu.
.
Kiek išbandžiau man rodos ten viskas pakankamai paprasta, jutiklių nėra tiesiog nors minimaliai pajudinus vairą sistema galvoja, kad tu vairą laikai, pvz. -  važiuojant su įjungtu adaptyviu cruise'u užtenka kad ir pirštu pajudinti vairą šiek tiek ir įspėjamasis pranešimas dingsta.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #53 Įrašytas: Sausio 19, 2020, 17:26:20 pm »
Nezinau, kaip kitiem RAV4 2019 savininkam, bet mane erzina tas paprastu lempuciu apsvietimas salone. Radau ebay uz 14 euru su siuntimu kinietiska zinoma RAV4 2019 visa LED salono komplekta, kadangi kaina neidele, tai uzsakiau. Pvz centriniam ir galo apsvietimui jau paruostos led juostos iskirptos tiksliai pagal stikliuka, reikia tik nuimti ta plastik stikliuka, issukti gamykline lempute ir vietoj jos i lizda isukti LED lizda nuo kurio eina laidukas i pacia led juosta. Zinoma, kai gausiu nepulsiu visur sukioti nepasitares su jumis. Kaip manot, kur geriausia pirma pabandyti pakeisti. Kuri vieta maziausiai pavojinga ka nors prisidirbti? Gal pirma pabandyti pakeisti kokioj bagazinej ir paziuret ar veikia? Po to keliauti prie saules skydeliu lempuciu? Aisku originaliu lempuciu neismesiu, nes apie tuos LED zinoma visur puikus aprasymai, bet kai tai near OEM detale, visalaika ziuriu atsargiai i tai, bet nu blin 2019 metu masinoj paprastos lemputes tai ka as zinau, todel ir susigundziau.
Cia nuoroda i tai ka uzsakiau: https://www.ebay.com/itm/White-Interior-Car-LED-Light-Bulb-Package-Kit-For-Toyota-RAV4-2019-2020-New/143461118093?hash=item2166f2f08d:g:YPEAAOSwn~td5zSC
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #54 Įrašytas: Sausio 20, 2020, 08:38:40 am »
Nezinau, kaip kitiem RAV4 2019 savininkam, bet mane erzina tas paprastu lempuciu apsvietimas salone. Radau ebay uz 14 euru su siuntimu kinietiska zinoma RAV4 2019 visa LED salono komplekta, kadangi kaina neidele, tai uzsakiau. Pvz centriniam ir galo apsvietimui jau paruostos led juostos iskirptos tiksliai pagal stikliuka, reikia tik nuimti ta plastik stikliuka, issukti gamykline lempute ir vietoj jos i lizda isukti LED lizda nuo kurio eina laidukas i pacia led juosta. Zinoma, kai gausiu nepulsiu visur sukioti nepasitares su jumis. Kaip manot, kur geriausia pirma pabandyti pakeisti. Kuri vieta maziausiai pavojinga ka nors prisidirbti? Gal pirma pabandyti pakeisti kokioj bagazinej ir paziuret ar veikia? Po to keliauti prie saules skydeliu lempuciu? Aisku originaliu lempuciu neismesiu, nes apie tuos LED zinoma visur puikus aprasymai, bet kai tai near OEM detale, visalaika ziuriu atsargiai i tai, bet nu blin 2019 metu masinoj paprastos lemputes tai ka as zinau, todel ir susigundziau.
Cia nuoroda i tai ka uzsakiau: https://www.ebay.com/itm/White-Interior-Car-LED-Light-Bulb-Package-Kit-For-Toyota-RAV4-2019-2020-New/143461118093?hash=item2166f2f08d:g:YPEAAOSwn~td5zSC
Tos juostelės iš Ebay tai turėtų nejuokingai šviesti, ar nebus per ryški šviesa?
Aš taip pat mąstau keisti į LED salono apšvietimą. Yra Youtube keletas gerų filmukų kaip lemputes pasikeisti. Iš Kanados vyrukas (rusas) visur pasidarė LED - salonas, bagažinė, atbulinio važiavimo (jis ten su tuo papiktintu RAVu važinėja, Adventure, ar kaip ten jis vadinasi). Žodžiu, sprendžiant iš tų video, o žmogus automobiliu rūpinasi, LEDai visur turėtų normaliai veikti, išskyrus posūkius. Su posūkiais geriau nežaisti.
Aš galvoju pigiausių LED lempučių komplektą užsisakyti per Aliexpress, nes tos pačios eina į kosmetinių veidrodėlių vietas, bagažinę, virš vairuotojo. Virš galinių keleivių kitokia lemputė, tai dar nžn kokio ji ilgio.

Aliexpress lemputės: https://www.aliexpress.com/item/32858987942.html?spm=a2g0o.cart.0.0.3c2b3c00xYRgqF&mp=1
Video youtube: https://www.youtube.com/user/frostmusiccanada (čia linkas į kanalą, ten daug naudingų trumpų filmukų apie 2019 RAV4)

Dar sau užsisakiau bagažinės tinkliuką. Kai atkeliaus siuntinys, pažiūrėsiu ar verta: https://www.aliexpress.com/item/33053976124.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.557b4c4dDC9bgl

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #55 Įrašytas: Sausio 25, 2020, 22:20:51 pm »
Bandau išjungti Road Sign Assist, bet niekaip nerandu būdo. Matyt reikia lysti giliau į meniu naudojant kokį nors service režimą ar pan.
Kas man nepatinka - įjungiant autimibilį RSA visada būna įjungtas. Mano manymu šita funkcjia visiškai nenaudinga, todėl noriu padaryti taip, kad "defaul" nustatymas būtų OFF, ir kai man jos labai prireiks - įjungsiu pats. O dabar vis ijunginėju, nes nervina tas ženklų spėliojimas.
Gal kas domėjotės?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #56 Įrašytas: Sausio 25, 2020, 22:24:46 pm »
Nezinau kaip RAV, bet mano Avensyje, tai per meniu nueini i settings ir isjungi, pasirinkdamas OFF.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 25, 2020, 22:31:05 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #57 Įrašytas: Sausio 26, 2020, 10:43:35 am »
o ko tave nervuoja tas zenklu nuskaitymas, taigi jis ten kruopelyte ekrano tik naudoja :) Kad isjungti ant vairo spaudi i sona rodiklyte ir issoks sarasas visu sistemu, tada nueini ant RSA ir padarai OFF. As tai vargau kol per ta meniu radau kaip pasikeist spidometra is analoginio i skaitmenini, reikejo ir manuala pavartyt :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #58 Įrašytas: Sausio 26, 2020, 22:40:06 pm »
o ko tave nervuoja tas zenklu nuskaitymas, taigi jis ten kruopelyte ekrano tik naudoja :) Kad isjungti ant vairo spaudi i sona rodiklyte ir issoks sarasas visu sistemu, tada nueini ant RSA ir padarai OFF. As tai vargau kol per ta meniu radau kaip pasikeist spidometra is analoginio i skaitmenini, reikejo ir manuala pavartyt :)
Aš žinau kaip RSA padaryti OFF. Bet jis lieka išjungtas tik iki mašinos išjungimo. Įjungus mašiną jis vėl būna ON.
Kai darysiu aptarnaviną, reiks paprašyti, kad perprogramuotų, ir padarytų, kad RSA paleidžiant mašiną visada būtų OFF (o kai man jo labai reiks - įjungsiu per meniu).

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #59 Įrašytas: Sausio 27, 2020, 07:27:28 am »
Man siaip idomu, kodel nori isjungt sia funkcija? Man tai visai gerai tuos zenklus nuskanuoja, ypac uzmiesty, kai pamirsti koks greicio zenklas buvo pries kelis km, pasiziuri i ekrana ir matai koks leidziamas. Nesuprantu noro isjungti sia funkcija.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019