Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105669 kartus)

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #570 Įrašytas: Sausio 19, 2021, 10:51:23 am »
Aš vakar irgi parašiau suportui. Beveik iš karto gavau laišką su prašymu atsiųsti VIN. Nusiunčiau, dabar laukiu.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #571 Įrašytas: Sausio 19, 2021, 17:46:50 pm »
Bliat o carplay vlc nesuportina, sukos.
OK, dėl garso kokybės toks pastebėjimas. Kausiau šiandien beveik 3 valandas spotify per AA (spotify premium). O paskui, išjungiau spotify ir paleidau muziką per VLC, taip pat per AA. krč supratau koks šūdas yra spotify palyginus su failu telefone. Failas, beje, ne kažkoks flac'as o paprastas 320 MP3. Net per toyotos kolonkes skirtumas girdisi.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #572 Įrašytas: Sausio 19, 2021, 17:52:17 pm »
Aš suportui parašiau peieš kelias dienas ir nieko nevyksta.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #573 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 12:27:14 pm »
Aš suportui parašiau peieš kelias dienas ir nieko nevyksta.
Aš rašiau per MYT aplikaciją, tai man emailu atsakė tą pačią dieną. Gal tu rašei tiesiog email'u?
Manęs pradžioje paprašė VIN, kurį nusiunčiau.
Tada parašė, kad problema perduota IT'išnikams, tačiau jei noriu, gali prijungti rankiniu būdu. Tik reikia techninio paso kopijos, kaip nuosavybės įrodymo.
Vakar nusiunčiau techninio kopiją, o šiandien gavau laišką, kad aktyvavo ir paprašė išbandyti.
Išbandžiau - veikia. Pirmą atkarpą (iki užgesinimo) dar incializavosi, o nuo sekančios atkarpos jau pradėjo fiksuoti duomenis.
 

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #574 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 13:01:06 pm »
Aš rašiau per MYT aplikaciją, tai man emailu atsakė tą pačią dieną. Gal tu rašei tiesiog email'u?
Manęs pradžioje paprašė VIN, kurį nusiunčiau.
Tada parašė, kad problema perduota IT'išnikams, tačiau jei noriu, gali prijungti rankiniu būdu. Tik reikia techninio paso kopijos, kaip nuosavybės įrodymo.
Vakar nusiunčiau techninio kopiją, o šiandien gavau laišką, kad aktyvavo ir paprašė išbandyti.
Išbandžiau - veikia. Pirmą atkarpą (iki užgesinimo) dar incializavosi, o nuo sekančios atkarpos jau pradėjo fiksuoti duomenis.
Man šiandien irgi atsakė, daviau VIN, pasakė, kad kažką padarė, bet reikia mašina pasivažinėti, kad susiaktyvintų.
Dar nebandžiau, bet klausimas toks - kai įjungsiu mašiną, man telefoną tiesiog pajungti per Bluetooth, ar jungti kabeliu.. kaip mašinoj ten kažkas susiaktyvuos..? Plius reikia dar kažkaip multimediją pririšti prie appso - pasakė, kad geriausia įrašyti multimedijos ID. Nu, žodžiu, dar reiks pavargt.
Dalius, kaip tu appsa su multimedija jungei ir kaip telefoną jungei prie multimedijos?

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #575 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 13:40:04 pm »
Man šiandien irgi atsakė, daviau VIN, pasakė, kad kažką padarė, bet reikia mašina pasivažinėti, kad susiaktyvintų.
Dar nebandžiau, bet klausimas toks - kai įjungsiu mašiną, man telefoną tiesiog pajungti per Bluetooth, ar jungti kabeliu.. kaip mašinoj ten kažkas susiaktyvuos..? Plius reikia dar kažkaip multimediją pririšti prie appso - pasakė, kad geriausia įrašyti multimedijos ID. Nu, žodžiu, dar reiks pavargt.
Dalius, kaip tu appsa su multimedija jungei ir kaip telefoną jungei prie multimedijos?
Paprasčiausiai įsėdau ir važiavau. Telefonas, kaip visada prisjungė per BT. Kabelio nejungiau. Kai sustojau, pamaigiau aplikaciją, mačiau kad nebėra užtrigus ant km įvedimo, tačiau duomenų dar nebuvo. Nuo sekančios kelionės duomenys atsirado apps'e.
Multimedija pas mane neprijungta. Parašiau laišką supportui, gal patars kaip prijungti.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #576 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 14:38:28 pm »
Paprasčiausiai įsėdau ir važiavau. Telefonas, kaip visada prisjungė per BT. Kabelio nejungiau. Kai sustojau, pamaigiau aplikaciją, mačiau kad nebėra užtrigus ant km įvedimo, tačiau duomenų dar nebuvo. Nuo sekančios kelionės duomenys atsirado apps'e.
Multimedija pas mane neprijungta. Parašiau laišką supportui, gal patars kaip prijungti.
Tai kol multimedijos neprijungei, dar nerodo vairavimo statistikos (kada elekra važiuoji ir t.t.), teisingai?

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #577 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 15:18:19 pm »
Aš ne jungiau multimedijos, nemoku. Programa rodo 86 proc sinchronizacija, bet statistiką rodo, rodo kur yra auto ir gana tiksliai, rodo degalų likutį procentais. Kai uzpyliau pilną baką, pradėjo rodyti 100 proc.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #578 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 16:55:20 pm »
Aš irgi manau, kad multimedijos registracija su duomenų perdavimu nesusijusi. Pas mane dabar užfiksuota ~1km kelionė, rodo vid. greitį, sąnaudas, tiesa EV mode rodo 0%, bet greičiausiai taip ir buvo, nes nuvažiuota dar labai nedaug. Reikės vakare prasivažiuoti kur toliau.
Man įdomiau, kokia prasmė aplamai registruoti tą multimediją. Ką iš to gausim?

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #579 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 17:15:29 pm »
Aš irgi manau, kad multimedijos registracija su duomenų perdavimu nesusijusi. Pas mane dabar užfiksuota ~1km kelionė, rodo vid. greitį, sąnaudas, tiesa EV mode rodo 0%, bet greičiausiai taip ir buvo, nes nuvažiuota dar labai nedaug. Reikės vakare prasivažiuoti kur toliau.
Man įdomiau, kokia prasmė aplamai registruoti tą multimediją. Ką iš to gausim?
Jei statistiką ir geolokaciją rodo be multimedijos registravimo, tai ir nereikia. Reiks išbandyt.

Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #580 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 19:27:45 pm »
Taip pat parašiau i Support. Gavau atsakymą už valandos i paštą.   Atsakymo screenshot pridedu.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk


Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #581 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 19:29:10 pm »
Pasivažinėjau, kol kas MYT jokių pokyčių. Gal kitą dieną kažkas pasikeis.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk


Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #582 Įrašytas: Sausio 20, 2021, 21:14:42 pm »
Pasivažinėjau, kol kas MYT jokių pokyčių. Gal kitą dieną kažkas pasikeis.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk
O tu su termsais sutikai? Nes aš irgi važinėjau nieko nevyko. Tik dabar namie pastebėjau, kad terms and conditions reikia dar varneles uždėt, tada atsirado naujas meniu punktas appse - Hybrid Coaching. Reiks kitą dieną dar pavažinėt, gal kas susiconnectins  :think:

Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #583 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 00:26:56 am »
Taip, be varnelių nepereina prie sekančio žingsnio.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk


Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #584 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 09:33:38 am »
Vakar vakare prasivažiavau ~30 km. Pas mane viską fiksuoja, skaičiuoja ir rodo.