Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105776 kartus)

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #375 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2020, 09:13:25 am »
Savaitgalį kelis maišus skaldos užkroviau į bagažinę, tai sukrito ant zapaskės viskas ir susilankstė ta plastmasinė pertvara. Nei vienam auto dar tokių bajerių neturėjau..  :-/

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #376 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2020, 09:20:35 am »
Savaitgalį kelis maišus skaldos užkroviau į bagažinę, tai sukrito ant zapaskės viskas ir susilankstė ta plastmasinė pertvara. Nei vienam auto dar tokių bajerių neturėjau..  :-/
Maciau video apie tai kaip tik neseniai :(
Gal reikejo bagazines dugna perstatyti i zemesne pozicija, tada berods didesnis plotas remiasi ir neturetu nieks ilinkti.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #377 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2020, 10:15:30 am »
Man automobilio perdavimo metu vadybininkas sake, kad vezant sunkesni krovini nei 20kg butinai ta dangti i zemesne pozicija perstatyti, nes nelaiko..

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #378 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2020, 13:55:31 pm »
Tai jei taip reikia tos zapaskes, plastiko lentineles isimat lauk, nusiperkat tablete su domkratu ir isidedat i ta ertme. Kur problemos? Jei nenorit sumoket kokiu 500 uz originalu komplekta, pasieskokit neoriginalaus auto prekese, tik, kad tabletes R butu tinkamas ir varztu skyliu ismatavimai.

Geriausias variantas. Aš mečiau lauk plastmases ir pirkau atsarginius ratus tiek corolai, tiek yariui. (Rav4 jau buvo). Pirkau atstovybėje su raktų rinkiniais ir t.t. Ir kaina iki 200. Aišku ant Rav4 gali užsiprašyt ir daugiau.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 14, 2020, 15:33:13 pm sukūrė SML »
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #379 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2020, 11:14:01 am »
Suprantu, kad Toyota tai ne Lexusas. Bet vis vien kažkaip nesmagu buvo rasti tokią dažymo kokybę.
Stojkė tarp durelių, kairėj pusėj..

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #380 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2020, 13:41:53 pm »
cia del to lako patioko? kreipkis i atstovybe nupoliruos. Nuo konvejerio kai eina pro testavima kebulo, nepastebejo matyt, nes tie kur testuoja brauko per visa kebula su pirstinem ir jei uzciuopia tokius nelygumus iskart papoliruoja, cia zmogiskas faktorius, dar ir vieta tokia klastinga, bet tikrai dyleris per 15min nemokamai sutvarkys tau. Man ant Auris bagazines dangcio irgi buvo toks panasus, tai sutvarke be atsikalbinejimu kebulistai, kol parukiau jau atidave :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #381 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2020, 13:46:07 pm »
Sveiki,stoju į RAV4 vairuotojų gretas. Išsirinkau 2,5 Hybrid Luxury Plus 2WD. Ash Grey spalva,paėmiau plius kablį,apsauginių plėvelių,purvasaugius,guminių kilimėlių ir bagažinės guminį kilimą,antikorozinį su garso izoliacija. Pirkau iš Tokvila. Kitos atstovybės tiesiog nesivargino atsakyti į užklausą (!?). Pristatymo terminas 2 mėn.,pasirodė ilgokas,bet kitoms komplektacijoms ir sausio mėn pristatymas.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #382 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2020, 14:59:47 pm »
2men siam modeliui cia trumpas laikas. Ko gero jau tavo norima komplektacija yra surinkta ir stovi gamyklos sandelyje, 2men cia tiek uzima transportavimas is Japonijos.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #383 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2020, 15:19:58 pm »
Sveiki,stoju į RAV4 vairuotojų gretas. Išsirinkau 2,5 Hybrid Luxury Plus 2WD. Ash Grey spalva,paėmiau plius kablį,apsauginių plėvelių,purvasaugius,guminių kilimėlių ir bagažinės guminį kilimą,antikorozinį su garso izoliacija. Pirkau iš Tokvila. Kitos atstovybės tiesiog nesivargino atsakyti į užklausą (!?). Pristatymo terminas 2 mėn.,pasirodė ilgokas,bet kitoms komplektacijoms ir sausio mėn pristatymas.
Luxury+ pats tas komplektacija. Salonas alcantara, visi asistentai, o jei dar technology pack užsakai - iš vis visas "faršas".
Man asmeniškai Premium ar Style netiko, nes nenorėjau odinio salono, o kad būtų šildomas stiklas ir galinės sėdynės šildomos/ventiliuojamos - Premium+witer pako reikia. Taip ir kaina aukštyn lipa.
Gaila, kad spalvų prastas pasitrinkimas.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #384 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2020, 17:09:48 pm »
Man ziauriai patinka tamsiai violetine ravo spalva, bet nezinojau, kad moldingai bus kebulo spalvos, tai uzsakiau juoda (kad labai nekristu i akis jei moldingai butu buve matiniai) bet kai pamaciau, kad kebulo spalvos, buciau emes tamsiai violetine. Nors realiai tik juoda gerai ziurysi ne style komplektacijoj t. y. stogas kebulo spalvos.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #385 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 09:22:20 am »
Jei gausim normalios žiemos tai 2WD bus ragas, automobilio bazė ilga, pats sunkus, užbuksuot bus lengva, juoksis kad džipas nepavažiuoja  :D

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #386 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 09:50:11 am »
Jo,auto jau pagamintas,nes pirkimo sutartyje yra nuodytas vin numeris.Reiškia jau yra konkretus auto.Dėl to,kad jis pagamintas Japonijoje nesu užtikrintas,nes Verso kurią turiu pagaminta Turkijoje.Kiek žinau RAV dabar net Rusijoje paleido gamybą,bet tikiuosi,kad bus Japonų rinkta.Čia būtų didelis pliusas. Dėl komplektacijos esu pilnai patenkintas,tikrai visko,kaip už tokią kainą pakanka.O spalvų pasirinkimas labai ribotas-balta,pilka,kibirinė,juoda,raudona,chaki ir mėlyna.Žiauriai patiko salone stovėjusi Corolla tamsiai ruda,bet net užsakyti kažko panašaus negalima,modeliai turi savas spalvų gamas. Dėl 2WD-tai juoksis tie,kas neskiria džipo nuo SUW.,bet čia jau ne mano problema.Auto naudojamas 85 proc. laiko mieste.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #387 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 10:46:22 am »
Jo,auto jau pagamintas,nes pirkimo sutartyje yra nuodytas vin numeris.Reiškia jau yra konkretus auto.Dėl to,kad jis pagamintas Japonijoje nesu užtikrintas,nes Verso kurią turiu pagaminta Turkijoje.Kiek žinau RAV dabar net Rusijoje paleido gamybą,bet tikiuosi,kad bus Japonų rinkta.Čia būtų didelis pliusas. Dėl komplektacijos esu pilnai patenkintas,tikrai visko,kaip už tokią kainą pakanka.O spalvų pasirinkimas labai ribotas-balta,pilka,kibirinė,juoda,raudona,chaki ir mėlyna.Žiauriai patiko salone stovėjusi Corolla tamsiai ruda,bet net užsakyti kažko panašaus negalima,modeliai turi savas spalvų gamas. Dėl 2WD-tai juoksis tie,kas neskiria džipo nuo SUW.,bet čia jau ne mano problema.Auto naudojamas 85 proc. laiko mieste.
Nesiparink. Jei VIN pirma raidė J - bus japonas. Tamsiai ruda corollos spalva labai gerai, ir aš sau tokios spalvos RAVą imčiau, bet deja..
Dėl 2WD, na taip, praėjusią žiemą nebuvo tike prisnigę, kad reiktų kapstytis. Pagyvensim pamatysim.

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #388 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 11:07:03 am »
Nesiparink. Jei VIN pirma raidė J - bus japonas. Tamsiai ruda corollos spalva labai gerai, ir aš sau tokios spalvos RAVą imčiau, bet deja..
Dėl 2WD, na taip, praėjusią žiemą nebuvo tike prisnigę, kad reiktų kapstytis. Pagyvensim pamatysim.

Jo,pirma raidė J.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #389 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 13:42:37 pm »
Aš taip pat turiu FWD rav4, tai tikrai norėčiau sulaukti normalios žiemos, kad būtų galima įsivertinti ar mieste to AWD tikrai reikia. Bet kol kas manau, kad gyvenant didmiestyje ir mūsų klimato sąlygom (amžinas ruduo plius dvi savaitės rimto sniego) dėl visų varančiųjų ratų Ravui mažiausiai reiktų sukti galvą. Nei jis labai sunkus nei bazė ilga (lyginant) o jei jau matysis, kad tikrai reikia to AWD, tai problemų pasikeisti į kitą modelį tikrai neturėtų kilti, žinant koks šitas modelis einamas yra.
Toyota RAV4 2020