Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105620 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #435 Įrašytas: Lapkričio 01, 2020, 18:14:01 pm »
Pas mane irgi ash grey, dar nebuvau plovykoje, pora savaičių važinėju, jau laikas būtų nusipraust ir pasibrūžint :)
aš nuo pirkimo tik bekontaktėse plaunu. per padidinimo stiklą "voratinklių" neieškojau :)

Neprisijungęs pirmas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #436 Įrašytas: Lapkričio 02, 2020, 06:24:15 am »
Na ir kaip pirmi ispudziai? Pliusai / minusai?

Pas mane Premium plus komplektacija. Panoraminis stoglangis, visos kameros, saugumo įranga. Keista su tiek technologijų važiuot, ypač kai parkuojiesi Super. Tik priprast reik. Pats sustabdo, kai koks krūmelis kieme trukdo, maniau atsitrenkiau kur, pasirodo krūmo šaka pasimaišė. :)

Na nuvažiavau 1000km Vilnius ir apylinkės. Jausmas Puikus. Mėgstu airuoti, tai važiuočiau ir vžiuočiau. Lauki kada baigsis kovidas, reiks Europn palėkt atosstogų.

Aišku po turėto VW, kokybės salone ir po kapotu matosi trūksta, palaidos plastiko detalės, belekaip laidai izoliacija pavynioti po kapotu, ai bet nesikabinėsiu. Dabar visi viską pigina, labai nemažai plono plastiko klibančio apdailoje, ir.t.t. Gale pakaboje važuojant kažkas girdisi barška lengvai, vos girdisi. (teko skaityti apei tai). Bet viskių garsų su hibridas yra ir taip, tad nieko tokio. Gal kada servise paklausiu. Norėjau hibrido SUV, kitų gamintojų atkrito, Hodna CRV bandžiau, bet nepatiko. Subaru netraukia. Plug in RAV4 nenorėjau laukt.

Dabar žaidžiu su kuro sąnaudom. Mėgstu ramiai važiuoti, tai nesunkiai į 6 ltr/100km telpu. Tik antrą baką užpyliau, tad dar sunku tiksliai pasakyti. Kompas dabar rodo, kad 5.7ltr. naudoju. Būna atkarpos sutelpu į 4.5ltr. priklausomai nuo kalnelių ir kiek elektra vien važiuoju:). Įdomus dalykas, kad iš salono pasiėmus mašiną, akumas buvo gal puse pakrautas. Ir niekada nemačiau, kad būtų pilnai pasikrovęs. Apie pusę ir laikos parastai. Panorėjus galima jį pakrauti aišku. bet negi dabar čia terliosies dar.

Variklis traukia gerai, man pakanka galios. kaip tokiai sunkokai auto, labai gerai viskas. Tik, kad užriaumos paspaudus gerai :). garsas man netrukdo, nors savtiškai taip garsokas, tikėjaus bus tylesnis. Kai su žmona važiuoju girdisi, nes muzikos neklausaom tada, kai vienas su muzika, negirdžiu :)

Tokviloj sakė sėdynės bus natūrali oda, aišku ne natūrali. Jau buvau skaitęs, kad SOFTEX. Odos nebededa japonas, nebet dar vokiečiai į aukštesio lygio auto deda. Atrodo sėdimoji dalis, kur ventiliacija ir šildymas, natūrali įdėta. Pačios sėdynės man patogios, jokių priekaištų. Panorėjus galima oda apsitraukti. bet nepanuoju išlaidaut. Patausosim gyvūnus :)

Vienas minusas, kad nėra atsarginio rato. Išsprendžiamas. Turiu patirties su akmenimis, varžtais, kaimynais biuro kieme. Teko nekart keist, o pagalba kartais užtrunka. Geriau turėti. Bet ratas lengvai nusiperkamas ir įsidedamas. ar tas remontnis ar pilno dydžio. Vietos ten yra. Tik išmest tuos paralonus ir viskas. Domėjausi Tokviloje kiek kainuotų originalus (koks iš gamyklos atvyko) ratlankis su padanga. tai vienas su slėgio davikliais 750€  :-) ačiū, ne gal.

Pakaba kietoka, rašo alia sportiška labiau. Nežinau, nesu ekspertas. Bet man gerai viskas. Kažkada turėj TLC Prado, na minkštesnė buvo.

Labai patinka vairo darbas, lengvumas, paspriešiniams. Kažkaip atitnka mano būdą, nors kitiems nelabai skaičiau. Čia kiekvienam matyt kitaip. Dar žmona nevairavo, bijo, įdomu koie jos patyrimai bus. Pats vairas mecaniškai aukštis ilgis gerai susireguliuoja, prisitaikiau kaip man reikia.

Žodžiu esu labai patenkintas ir turiu daug gerų emocijų vairuojant :)




Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #437 Įrašytas: Lapkričio 02, 2020, 10:45:10 am »
Dabar žaidžiu su kuro sąnaudom. Mėgstu ramiai važiuoti, tai nesunkiai į 6 ltr/100km telpu. Tik antrą baką užpyliau, tad dar sunku tiksliai pasakyti. Kompas dabar rodo, kad 5.7ltr. naudoju. Būna atkarpos sutelpu į 4.5ltr. priklausomai nuo kalnelių ir kiek elektra vien važiuoju:). Įdomus dalykas, kad iš salono pasiėmus mašiną, akumas buvo gal puse pakrautas. Ir niekada nemačiau, kad būtų pilnai pasikrovęs. Apie pusę ir laikos parastai. Panorėjus galima jį pakrauti aišku. bet negi dabar čia terliosies dar.
Sveikinu! Automobilis geras - važinėk ir džiaukis.
Dėl kuro sanaudų - visi žaidžia kai nusiperka naują, o poto praeina. Aš visada ekrane įjunginėjau Energy Monitor "multiką", o poto atsibodo. Iš tikro, nereikia grūzinti smegenų dėl sanaudų, nes tik blaškaisi, o kai nustoji kreipti dėmesį, ir normaliai važiuoji, gal net dar koks 0.1 litro sumažės. Dabar ekrane visada Google Maps laikau - Android auto naujas žaislas :D
Dėl akumo įkrovimo - matosi, kad dar ne visus youtube video žiūrėjai :) Aš savo RAVo laukiau 5 mėnesius, o dar iki tol beveik metus rinkau informaciją, tai laiko pakankamai turėjau. "Ne pilnas įkrovimas" ar " visą laiką apie vidurį" tikrai ne stebina, nes tai ir yra Toyota Hybrido DNA - hybridinės jėgainės akumas visą laiką turi būti tarp 20% ir 80% įkrovimo. Tai yra optimaliausia pačiam akumui. Automobilis neleis jam pilnai "išsikrauti" ir labai retai kada pamatysi visą jį įkrautą (nebent kai nuo kokio kalno ilgai riedi pastabdydamas), ir jis tą pilną įkrovimą greitai panaudos. Aš net nevadinčiau to "įkrovimu" kaip tokiu, nes procesas yra tiek dinamiškas - jo negali lyginti su plugino įkrovimu. Žodz-iu, jokiu būdu nereikia siekti jį pilnai "įkrauti", nes niekada nepavyks, ne tokia jo paskirtis.

Apskritai, pasiskaityk šito mūsų forumo temas, čia daug apie ką jau kalbėjom, gal bus naudingos informacijos. PVZ, kad bagažinėje reikia atsargiai vežioti sunkius daiktus. Aš vežiau žieminius ratus ir pamiršau bagažinės grindis į žemesnę poziciją perstayt - įkrito. Gerai, kad nesulūžo. Yra trūkumų toj mašinoj, bet dauguma jų yra žinomi ir kaip į juos reaguosi priklauso nuo požiūrio.

Aš RAVą rinkausi dėl hibridinės jėgainės (ir planetarinės pavaros). Man tas pats, kad VW kažkur pralenkia komforte, kai po kapotu DSG-loterija su DPF filtru. Jau 15 mėnesių važinėju ir kiekvieną dieną džiaugiuosi kaip vaikas. Nesigailėjau nei 1  karto, kad pasirinkau hibridinį RAVą.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 02, 2020, 10:49:48 am sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #438 Įrašytas: Lapkričio 02, 2020, 12:53:06 pm »
Vienas didziausiu minusu tai yra bagazines surinkimas, pvz pas mane girgzda jau pora menesiu bagazines dangcio plastikines apdailos ir atidarinejant uzdarinejant ir vaziuojant per gulincius mentus, kai varysiu updatint softo, tuo pat metu man isrinks bagaznika ir apklijuos paralonais tas plastmases is vidaus, nes salone tylu o gale girgzdejimai nafig kaip erzina
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs pirmas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #439 Įrašytas: Lapkričio 03, 2020, 03:50:08 am »
Aš RAVą rinkausi dėl hibridinės jėgainės (ir planetarinės pavaros). Man tas pats, kad VW kažkur pralenkia komforte, kai po kapotu DSG-loterija su DPF filtru. Jau 15 mėnesių važinėju ir kiekvieną dieną džiaugiuosi kaip vaikas. Nesigailėjau nei 1  karto, kad pasirinkau hibridinį RAVą.

Tai aš irgi dėl to hibrida ir ėmiau. Jau virš metų domėjausi, planavau 2021 pirkt, bet neiškenčiau :). Aš trečia savaitė važinėju ir kasdien laukiu susitikimo automobilyje, patyrimas nuostabus, pritariu :)

Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #440 Įrašytas: Lapkričio 03, 2020, 07:21:25 am »

1.
 Bet pvz jei uzrakini islipes automobili, jei yra praviru langu jie neuzsidaro automatiskai. Kiek ieskojau per meniu neradau tokios opcijos, kad langai uzsidarytu uzrakinus auto, o noreciau :) GAL KAS ZINOT, AR IMANOMA?
2.
 truksta papildomu detuviu bagazineje, yra tik viena desinej pusej, kaireje, buciau nieko pries, kad ten butu dar viena detuvė.
3.
 Ir zinoma didziausias man bagazines minusas tai kietos ir nepatvarios plastmases apdaila. KLAUSIMAS: AR BAGAZINES PLASTIKA APKLIJUOTU MINKSTU VEILOKU KOKIA IMONE? GAL TURIT REKOMENDACIJU? KOKIA PRELIMINARI KAINA BUTU?  niuansais :)
Gal per vėlu, bet į šiuos klausimus atsakymai Aliexpress:
1. € 29,52  30%OFF | XINSCNUO New Smart Electronics window lift For Toyota RAV4 2019 2020 Auto OBD Speed Lock & Window closer
https://a.aliexpress.com/_mq4d0Uv

2. Tinklelis klijuojamas prie veltinės medžiagos. Šis brangesnis, bet siuntimas greitas, yra pigių. Bet ilgai laukti: € 3,47  31%OFF | Xburstcar for Toyota C-HR CHR 2016 2017 2018 2019 2020 Car Interior Nets Auto Trunk Back Elastic Mesh Net Storage Bag Accessorie
https://a.aliexpress.com/_mNoUbpR

3. Veltinė medžiaga. Pirkau kelių rūšių. Virna su klijuojamu paviršiumi, kita be, bet ją galima klijuoti su dvipusia lipnia juosta.
€ 13,35  5%OFF | Car Boat Subwoofer Stereo Bass Audio Amplifier Speakers Protector Felt Material Floor Anti Dirty 2m x 1m
https://a.aliexpress.com/_mP8IdB3

€ 7,19  20%OFF | 1x1m Subwoofer Speaker Felt Flannel Sound-absorbing DIY Self-adhesive Cloth 95AF
https://a.aliexpress.com/_mPQvByl

Idomu, kas kokius pagerinimus pasidaręs. Nemažai laiko sugaišau kol radau ko man trūksta ir užsisakiau visokių smulkmenų.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #441 Įrašytas: Lapkričio 08, 2020, 16:00:08 pm »
Papasakok kaip ta veltinė medžiaga? Pats darei? Kaip atrodo ir kaip tarnauja?  :)

Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #442 Įrašytas: Lapkričio 12, 2020, 23:23:12 pm »
Tik gavau siuntas prieš kelias dienas. Manau ta medžiaga su klijais daug patogesnė klijavimui. Bet ji plonesnė.

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #443 Įrašytas: Lapkričio 18, 2020, 20:38:28 pm »
nekomercinis skelbimas. skelbamas kitame forume, nesusijusiame su auto ( ne mano), bet gal sudomins važinėjančius RAV. galutinė - siūlo už 400.

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-ratai-r17-47444865.html

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #444 Įrašytas: Lapkričio 21, 2020, 22:33:35 pm »
Užtaikiau youtube ant labai naudingų filmukų. Maniau viską jau žinau apie Toyotą hibridus, bet čia gavau nemažai naudingos informacijos it atsakymų į keletą klausimų. Kas angliškai suprantat, žiūrėkit iš eilės. Labai prieinamai aiškina.
1. Baterija: https://www.youtube.com/watch?v=SX5Klme59eY&list=WL&index=6
2. Inverteris: https://www.youtube.com/watch?v=7FT6PBj0j2g&list=WL&index=5
3. Transisija: https://www.youtube.com/watch?v=u15wHYuEFmU&list=WL&index=4
4. Stabdžiai: https://www.youtube.com/watch?v=WzuSH0mL0cQ&list=WL&index=3
5. Benz variklis: https://www.youtube.com/watch?v=GStYQUTI3t4&list=WL&index=2
6. B mode ir AWD: https://www.youtube.com/watch?v=0RqR14yJbMc&t=1s

Beje, B mode atitikmuo mūsų RAVuose yra S režimas ir "pavarų" junginėjimas, pvz važiuojant nuo statesnio kalno.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #445 Įrašytas: Lapkričio 29, 2020, 18:15:50 pm »
Chebra,

Ar pas jus atitraukus vairą pilnai link savęs, medžiaga irgi nepritvirtinta prie vairo kolonėlės? :(
Kalbu apie viršutinę dalė, kur medžiaga tvirinasi tarp vairo mechanizmo ir spidometro. Labai matosi kaivairas pilnai ištrauktas.. Norėčiau tikėti, kad či tik brokas ir Tokvila sutvarkys.


Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #446 Įrašytas: Lapkričio 29, 2020, 18:57:21 pm »
Chebra,

Ar pas jus atitraukus vairą pilnai link savęs, medžiaga irgi nepritvirtinta prie vairo kolonėlės? :(
Kalbu apie viršutinę dalė, kur medžiaga tvirinasi tarp vairo mechanizmo ir spidometro. Labai matosi kaivairas pilnai ištrauktas.. Norėčiau tikėti, kad či tik brokas ir Tokvila sutvarkys.



Nebrokas. Visu taip. Plevesuoja ir pas mane Avensyje taip pat. Jau neimu i galva...

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #447 Įrašytas: Lapkričio 29, 2020, 19:57:18 pm »
Nu kodel? Kodel taip nedadaryti? 🤨 Tikrai galima pries daug dalyku galima uzsimerkti: garso izoliacijos nebuvimas, plonas dazu/lako sluoksnis..
Bet tokios nedadalkes kaip atvipusi medziaga, lemputes nebuvimas bardcioke, kabliuku nebuvimas pirkiniu maiseliams bagazineje.
Tikrai tokie sprendimai nekainuoja milijono, o ju nebuvimas uzknisa.
Aisku pats kaltas, kad neapziurejau kiekvieno suduko pries pirkdamas. Bus gera pamoka.

P.S. Toyota pardave sita modeli Suzuki tai nuo 2021 pasirodys identiskas RAV'ui Suzuki modelis kas tikrai itakos vertes kritima 😕 Nezinau ar bus LT prekuaujama iskart. UK jau galima uzsisakyti.

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #448 Įrašytas: Lapkričio 29, 2020, 21:50:54 pm »
Nu kodel? Kodel taip nedadaryti? 🤨 Tikrai galima pries daug dalyku galima uzsimerkti: garso izoliacijos nebuvimas, plonas dazu/lako sluoksnis..
Bet tokios nedadalkes kaip atvipusi medziaga, lemputes nebuvimas bardcioke, kabliuku nebuvimas pirkiniu maiseliams bagazineje.
Tikrai tokie sprendimai nekainuoja milijono, o ju nebuvimas uzknisa.
Aisku pats kaltas, kad neapziurejau kiekvieno suduko pries pirkdamas. Bus gera pamoka.

P.S. Toyota pardave sita modeli Suzuki tai nuo 2021 pasirodys identiskas RAV'ui Suzuki modelis kas tikrai itakos vertes kritima 😕 Nezinau ar bus LT prekuaujama iskart. UK jau galima uzsisakyti.

Gal pirmą kartą Toyota pirkai? Šiaip yra ir be minėtų trūkumų Toyotų-tai Lexus. O dėl vertės kritimo nesuk galvos.Aš jau virš dešimt metų su toyotomis važinėju ir tikrai su verte viskas gerai.Kitas klausimas kaip seksis tiems,kas pirks Suzuki....
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #449 Įrašytas: Lapkričio 29, 2020, 22:15:42 pm »
Aha, pirma. Tiesiog po VW Passat 2013m net nemaniau, kad buna tokie nedadarymai. Nors naujas Tiguan kazkaip irgi pasirode laipteliu zemiau uz pasata + netrauke ir dar kietesnis uz Rav 😃😃