Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105628 kartus)

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #585 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 12:20:30 pm »
Aš ne jungiau multimedijos, nemoku. Programa rodo 86 proc sinchronizacija, bet statistiką rodo, rodo kur yra auto ir gana tiksliai, rodo degalų likutį procentais. Kai uzpyliau pilną baką, pradėjo rodyti 100 proc.

O kurioj vietoj rodo kuro bako likutį? pas mane rodos, kad 100% viskas, tačiau kuro likučio niekur nerandu.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #586 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 13:25:18 pm »
O kurioj vietoj rodo kuro bako likutį? pas mane rodos, kad 100% viskas, tačiau kuro likučio niekur nerandu.
Turėtų būti papildoma ikona. Pas mane jos irgi nėra. Kaip ir akumuliatoriaus parametrų. Nepavyko rasti nuo ko tai priklauso.
Prikabinu, kokios ikonos gali būti.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #587 Įrašytas: Sausio 21, 2021, 22:19:13 pm »
Užsikūrė pagaliau, svoločius. Rodo kilometrus, procentus. Kiek iš viso ikonų turit Services skiltyje? Pas mane 5.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #588 Įrašytas: Sausio 22, 2021, 09:59:39 am »
Užsikūrė pagaliau, svoločius. Rodo kilometrus, procentus. Kiek iš viso ikonų turit Services skiltyje? Pas mane 5.
5

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #589 Įrašytas: Sausio 22, 2021, 10:05:51 am »
Va ką support'as atsakė apie multimedijos registraciją:

About the multimedia device registration – its indeed so that for some customers not all devices are displayed and hence the device cannot be registered. Unfortunately this is not something we can solve very quickly, but as registering device currently does not provide any significant additional services (some will be added later), then it will not alter your MyT experience. However we let you know as soon as we have managed to fix it so that you could register the device for future services.

Trumpai: greitai to nesutvarkys, tačiau nepergyvenk, naujų funkcijų multimedijos registravimas neduoda.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #590 Įrašytas: Sausio 22, 2021, 10:32:27 am »
Tai vadinas nereikia multimedijos registruoti.
Mano meniu taip pat atrodo.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #591 Įrašytas: Sausio 24, 2021, 19:35:23 pm »
Kolegos, aš atkreipiau dėmesį, kad mano RAVo išmetamos dujos žiauriai smirda. Nu bet ta prasme vanialina kaip kokio seno opelio benzininis užkaltas variklis. Tai normalu? Gal čia tik pas mane taip..
Per šalčius pvz užvedu, šildau (kol valau sniegą), laukiu kol stiklas atitirpsta, tai salone neįmanoma kvėpuot, nes pradeda traukti tą dvoką ventiliatorius.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #592 Įrašytas: Sausio 24, 2021, 20:35:54 pm »
Na cia gal tik tavo... turim 3 darbinius isigije, jokios smarves net uzdaram garaze. Is tikro nei karto nieko tokio nepajutom, o garaze jie daznai padirba ne viena minute pries isvaziuodami. Idomus pastebejimas, tikrai tokios smarves nenoreciau, tuo labiau nuosavam.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #593 Įrašytas: Sausio 24, 2021, 21:13:42 pm »
Kolegos, aš atkreipiau dėmesį, kad mano RAVo išmetamos dujos žiauriai smirda. Nu bet ta prasme vanialina kaip kokio seno opelio benzininis užkaltas variklis. Tai normalu? Gal čia tik pas mane taip..
Per šalčius pvz užvedu, šildau (kol valau sniegą), laukiu kol stiklas atitirpsta, tai salone neįmanoma kvėpuot, nes pradeda traukti tą dvoką ventiliatorius.
Manau katalizatorius syla ir kol neikaites.
Pas mane senam Pruse irgi per salcius pajutau.
Dar gali buti ir nuo benzo, gali buti kad kazkoks priedas...
Nes kai pyliausi kolonkej kazkoks keistas kvapas benzo man pasirode...
Pyliausi ne Elitiniam benzo tinkle...darbine benzo korta  :-{

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #594 Įrašytas: Sausio 24, 2021, 21:28:41 pm »
Manau katalizatorius syla ir kol neikaites.
Pas mane senam Pruse irgi per salcius pajutau.
Dar gali buti ir nuo benzo, gali buti kad kazkoks priedas...
Nes kai pyliausi kolonkej kazkoks keistas kvapas benzo man pasirode...
Pyliausi ne Elitiniam benzo tinkle...darbine benzo korta  :-{
Aš visada pilu tik Neste 95. Man atrodo smirda ne tik kai šalta, tiesiog kai šalta labiau pajunti, nes iš karto nevažiuoji.. Aš net galvojau, kad gal Toyota hibriduose kažkokia paprastesnė išmetimo sistema - nu tipo dėl hibridinės jėgainės kenksmingų dalelių išmetamas kiekis ir taip vidutiniškai mažesnis, tai nereikia filtruot. Nu čia grynai mano mintys.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #595 Įrašytas: Sausio 25, 2021, 07:58:21 am »
Hibridu katalizai turetu buti greiciau ikaitinami, kad del zemesniu temperaturu nebutu visada riebus misinys, nes kai vaziuojama elektra visos ismetamos dujos zemesnes temperaturos nei iprastai. Cia tik siaip pamastymas, galiu ir klysti. Nors pas mane atrodo iprastas benzo kvapas. Ir kiekviena degaline pila skirtingus priedus ypac i ziemini kura. Visada piluos circle k.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #596 Įrašytas: Sausio 25, 2021, 08:10:51 am »
Nežinau kaip RAV'o bet priusų katalizatoriai gana kokybiski ir brangūs, vagių mėgstami :goodboy: manau ir kitų toyotos hibridų. Net degant tepalams nesu matęs priuso apsipylusio dūmais, katalikas atlieka savo darba...kol užsikiša :think:  Vasara irgi yra bet ne toks kvapas, artimas ir tradiciniam benzininiams auto.
Aš tai susiečiau su benzino kokybe ir priedais.
Kažkada, bet buvo dar šilta, užsipyliau cirkle 98, nejaučiau jokių kvapų...  :think:
Reiktų pamėgint kitoj kolonkėj užsipilti

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #597 Įrašytas: Sausio 25, 2021, 08:16:10 am »
Gali būti , kad hibrido katalizatorius geriau išdegina teršalus, todėl yra jautrus visokiems pašaliniam priedams.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #598 Įrašytas: Sausio 25, 2021, 09:00:41 am »
Man tai atvirkščiai - kvepia :) Bet faktas, kad kvapas yra. Ne taip baisiai, kad salone nebūtų kuo kvėpuoti, tačiau kol valau sniegą tikrai kvapas jaučiasi.
Piluosi tik Neste.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #599 Įrašytas: Sausio 25, 2021, 10:40:07 am »
Kolegos, aš atkreipiau dėmesį, kad mano RAVo išmetamos dujos žiauriai smirda. Nu bet ta prasme vanialina kaip kokio seno opelio benzininis užkaltas variklis. Tai normalu? Gal čia tik pas mane taip..
Per šalčius pvz užvedu, šildau (kol valau sniegą), laukiu kol stiklas atitirpsta, tai salone neįmanoma kvėpuot, nes pradeda traukti tą dvoką ventiliatorius.

Man atrodo žinau ką turi omeny, kai šalta, pradžioje būna gan riebus mišinys, o ta smarvė specifinė dėl gan dar naujo nesudrožto katalizatoriaus. Būtų labiau pradegęs būtų kvapas arčiau nesudegusio benzo.