Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105972 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #615 Įrašytas: Vasario 07, 2021, 19:39:02 pm »
Visą savaitgalį miškais prasimaliau, šiandien lauke rodė -14.Šiaip mašina stovi po pastoge.Tfu,tfu,tfu-viskas gerai. Bet ačiū už info, stebėsim.Beje,kažkaip per youtube užmačiau video,ten rodė,kad Vokietijoje jau prasidėjo atšaukimas,tik rusiškai nelabai suprantu, ką reiškia defekt materialov ryčiagov.Bet kalbėjo,kad tai rimta problema.
Radau video. Vyrukas taip ilgai gimdančiai dėsto mintis, kad net rusakalbis užsikmis žiūrėt.
https://www.youtube.com/watch?v=q2Tb2FxTkNM
Ryčiagai tai bus važiuoklės elementas kažkuris, greičiausiai traukės arba prie ko tos traukės tvitinamos (nžn kaip vadinasi, gal svirtis). Atšaukimai iš esmės nėra blogai, jei daromi laiku :) Tai reiškia, kad gamintojas neneda skerso. Na, maniškis RAVas nėra atšaukimuose (kol kas).
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 07, 2021, 19:54:25 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #616 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 10:00:32 am »
Greičiausiai ten ne traukė o kažkas panašaus į tą trikampį rėmą pakaboje (tikiuosi toks yra RAV4). Nes traukė rusiškai būtų "tiaga", o čia "poperečnyj ryčiag".


Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #618 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 12:39:34 pm »
Mano buvo pagamintas seniau. Pasitikrinkit saviškius - Produced between September 25, 2019 through October 29, 2019. It includes 7,330 Toyota RAV4 models and 2,172 RAV4 hybrids.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #619 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 13:33:26 pm »
taigi jau anksciau sitas recallas paskelbtas jau buvo, mano irgi nepatenka i ta gamybos intervala. Ten kazkas del pacio metalo lydinio buvo, kad jis itruksta.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #620 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 13:40:00 pm »
Mano buvo pagamintas seniau. Pasitikrinkit saviškius - Produced between September 25, 2019 through October 29, 2019. It includes 7,330 Toyota RAV4 models and 2,172 RAV4 hybrids.
bliam, pas mane atrodo panašiu laiku gamintas. Gal žinai, kur rasti tikslią gamybos datą? Nors patikrinus su VIN'u pas toyota.lt nerodo, kad yra kažkosk aktyvus recall'as.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 08, 2021, 13:41:39 pm sukūrė Daliusv »

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #621 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 14:46:52 pm »
bliam, pas mane atrodo panašiu laiku gamintas. Gal žinai, kur rasti tikslią gamybos datą? Nors patikrinus su VIN'u pas toyota.lt nerodo, kad yra kažkosk aktyvus recall'as.

Pamėginkit pasitikrinti ar RAV as patenka į recall-ą
https://www.toyota.lt/service-and-accessories/my-toyota/recall.json#/box-iframe/https%3A%2F%2Fwww.toyota.lt%2Fforms-v2%2Fforms%3Ftype%3Drecall/size=fullscreen

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #622 Įrašytas: Vasario 11, 2021, 11:06:50 am »
Pastebėjote, kad MyT apps'as telefone ir MyT klientų portalas (https://www.toyota.lt/apps/customerportal#/) rodo kiek kitokią tų pačių kelionių statistiką.
Pvz portale yra tokie duomenys, kaip MAX greitis, kiek važiuota greitkeliu ir pan.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #623 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 16:47:11 pm »
Mane ŽIAURIAI nervina, kad kai įjungi priekinio stiklo pūtimą (pirmas mygtukas iš kairės ant klimato kontrolės), tai automatiškai įsijungia AC. Ir jei aš noriu tik pūsti šiltą orą be AC, aš kiekvieną kartą turiu išjungti AC.
Šiandien valydamas mašiną nuo sniego įjungiau pūtimą, šildymas ant max ir pamiršau išjungti AC.
PZDC kaip viduj smirdėjo! Taip, vėl aš apie kvapus, bet čia buvo jau ne išmetamos dujos. Nežinau kas galėjo smirdėti. Išjungiau AC, išvėdinau. Kvapas dingo... Šildymas veikia normaliai. Poto AC dar nejungiau. Tikiuosi nieko nesugadinau.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #624 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 17:11:48 pm »
Na manau tau kazkaip nenusiseke su auto; musu darbinese RAV4 jokiu kvapu nera ir kondiskei veikiant. Man net labiau patinka kad kondiske isijungia su lango apiputimu, nes labai greitai surenka dregme ir langas, net jei uzrasojes is vidaus, isdziusta momentaliai. Mano Avensyje visada irgi taip, na tikrai neuzkliuvo nei karto per 4 metus vazinejant. Net garaze stovinciai dirbant nera jokios smarves(o dyzelis gi).

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #625 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 17:23:38 pm »
Mane ŽIAURIAI nervina, kad kai įjungi priekinio stiklo pūtimą (pirmas mygtukas iš kairės ant klimato kontrolės), tai automatiškai įsijungia AC. Ir jei aš noriu tik pūsti šiltą orą be AC, aš kiekvieną kartą turiu išjungti AC.
Šiandien valydamas mašiną nuo sniego įjungiau pūtimą, šildymas ant max ir pamiršau išjungti AC.
PZDC kaip viduj smirdėjo! Taip, vėl aš apie kvapus, bet čia buvo jau ne išmetamos dujos. Nežinau kas galėjo smirdėti. Išjungiau AC, išvėdinau. Kvapas dingo... Šildymas veikia normaliai. Poto AC dar nejungiau. Tikiuosi nieko nesugadinau.
Neturėjau nė vienos mašinos, kad įjungus lango pūtimą neįsijungtų kondiškė. Čia jau toks defaultas, orientuotas į tai, kad kuo greičiau nupūstų lango aprasojimą.
Kvapas buvo iš kondiškės. Visada taip būna, jei jos kurį laiką nenaudoji, o paskui įjungi. Jei visą laiką naudotum, to kvapo nebūtų.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #626 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 20:24:53 pm »
Neturėjau nė vienos mašinos, kad įjungus lango pūtimą neįsijungtų kondiškė. Čia jau toks defaultas, orientuotas į tai, kad kuo greičiau nupūstų lango aprasojimą.
Kvapas buvo iš kondiškės. Visada taip būna, jei jos kurį laiką nenaudoji, o paskui įjungi. Jei visą laiką naudotum, to kvapo nebūtų.
nu tikiuosi :)

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #627 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 21:44:51 pm »
Klausimas: O kam kondiške išjunginėti? Aš kiek turėjau auto tai pas mane kiaurua metus
AC įjungtas būna, nesvarbu šildo ar šaldo. Tai galvoju ar taip ok? 🙂

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #628 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 22:21:29 pm »
Klausimas: O kam kondiške išjunginėti? Aš kiek turėjau auto tai pas mane kiaurua metus
AC įjungtas būna, nesvarbu šildo ar šaldo. Tai galvoju ar taip ok? 🙂


As irgi visada ijungta laikau. Jokiu minusu nepastebejau, jai net geriau kai dirba pastoviai. Turetoj Verso per 6 metus jokiu problemu su kondiske, dapyliau freono po 5 metu. Dabartiniam Avensyje jau 4 metai pastoviai sukasi-viskas puiku. Tiesa, jei vaziuoji ilgesni kelia(kaip kad as kartais per visa EU kol nebuvo koronos) tai labai issausina ora. Vat tuo atveju(ilgu kelioniu) as atjungdavau vien del sito.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #629 Įrašytas: Vasario 15, 2021, 22:40:06 pm »
taip klima as isjungiu kas kart nes labai jauciasi po ilgesniu kelioniu, kad issauseja gleivine nosiarykles. Bet siaip ziema px, jei leidzia jungt klima tai ir jungi, nes pastebejau, kad kartais pats atsijungia AC, gal del savisaugos nuo kompresoriaus galimo perkaitimo ar kitu priezasciu. Nes cia AC valdomas elektronika, pagal temp jutiklius, o ne paprasta magnetine mechanine mova, kuri nuo mechaninio mygtuko paspaudimo ijungia arba isjungia kompresoriu. Cia jau nebera primityviu 90uju technologiju :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019